0 (850) 333 03 23

İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri

Fırsat Numarası: 44975
İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul Giriş Biletleri

Seçenekler

İsfanbul Tema Park'ta ve Jungle İstanbul'da gün boyu eğlence, macera ve serüven sizi bekliyor! 

 

Gününüzü İsfanbul Tema Park'ın birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile geçirecek ve unutulmaz bir yolculuğuna çıkacaksınız... 

İstanbul'un en büyük AVM'lerinden biri olan İsfanbul'da yer alan Jungle İstanbul, hem çocukların hem de büyüklerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Jungle İstanbul'un büyüleyici dünyası ve egzotik hayvanları, Zindan ve Safari tünerlleri sizi hem çok şaşırtacak hem de keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak!

 

Çocuklar ve yetişkinler için indirimli Jungle İstanbul ve İsfanbul Tema Park biletinizi hemen alın!


İyi eğlenceler dileriz...

İsfanbul 

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açtı. Gürsoy Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, açık ve kapalı alışveriş caddeleri içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor. İSFANBUL Tema Park’ın girişinde tüm görkemiyle yükselen İSFANBUL Şato’su ziyaretçilerine masal dünyasının kapılarını aralarken, gösteri merkezi ise konser alanı, geniş yeşil alanı, göleti ve büyük ölçekli kitlelere hitap edecek daha birçok aktivite alanını içinde barındırıyor. Farklı mimarisi ile dikkat çeken, içinden tramvay geçen İSFANBUL Alışveriş Caddeleri ise 200’ün üzerinde mağazası, yeme-içme noktaları ve aktivite alanlarıyla açık havada alışveriş zevki ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Avrupa'nın En İyi 10 Tema Parkı Arasında!

Bünyesinde bulundurduğu AVM ve Tema Park bütünleşik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekleştiren Türkiye'nin entegre perakende dünyası İSFANBUL, 2015 yılında 24 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile büyümeye devam eden İSFANBUL, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park arasında ikinci defa En İyi 10 Park arasına girerek bu konudaki başarısını ortaya koyan İSFANBUL, 2015 yılında ICSC‘de "Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi" kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu. İSFANBUL ayrıca Atrax Ödülleri'nde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te "Türkiye'nin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine layık görüldü.

Jungle İstanbul'un Vahşi ve Gizemli Dünyasını Keşfedin!

Jungle İstanbul’un büyüleyici dünyasında birbirinden ilginç egzotik canlıları mutlaka ziyaret etmelisiniz!

Dev yılanlar, büyük örümcekler, marmoset maymunları, renkli kurbağalar, kaplumbağalar, timsahlar, tünel akvaryum içerisinden size merhaba diyen köpekbalıkları, tropik resif balıkları ve egzotik kuşlar; Jungle İstanbul’un renkli dünyasında sizi fantastik bir yolculuğa davet ediyor. Ayrıca her gün özel sunum eşliğinde gerçekleşen «Doğa ve Park» bilgilendirme eğitimleri büyük-küçük tüm kaşifleri bekliyor. Jungle İstanbul’da yüzlerce canlı ile tanışarak vahşi yaşamın macera dolu dünyasını keşfedin!

Bilinen en eski süründen bundan tam 290 milyon yıl önce karada yaşamıştır. Sürüngen türlerinden biri olan yılanlar; toprağın donuk kaldığı kutuplar hariç dünyanın her yerinde yaşayabilirler. Karasal yaşama uyum sağlamış olan yılanların derileri kurudur. Derilerinin üzeri keratin yapılı pullar ve plakalarla kaplıdır. Göz kapağı bulunmayan yılanlar, sıcaklık ve kokuyu çatallı dilleriyle algılarlar. Dünya üzerinde yaklaşık 3000 tür yılan bulunmaktadır. Bunların 600 tanesi zehirlidir; ancak ölümcül zehire sahip sadece 200 tür vardır.

İsfanbu'a Ulaşım

İsfanbul'a ulaşabileceğiniz otobüsler;

49G, 390, 39D, 39 Y, 47, 49T, 49Y, 49K, 47E, 47L, 39, 49A

İsfanbul'a ulaşabileceğiniz servisler;
Kalkış;

Emininü İskele Durağı; 10:00 / 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 / 20:00
 

İsfanbul; 11:00 / 12:00 / 13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00 / 17:00 / 18:00 / 19:00 / 20:00 / 21:00


Kapı Servisi; 09:45 - 21:00 saatleri arasında ring servisleri hizmettedir.

İsfanbul Tema Park Üniteler

Nefeskesen

Dünyanın dört bir yanında, herkes onun için sırada!
3 saniyede 110 km’ye ulaşan hızıyla gerçek eğlenceye davet eden Nefeskesen’de, kendinizi rahat bırakın! Çığlık atmak serbest! Nefeskesen ünitesi saatte 900 kişilik kapasitesiyle, sizinle…

Saray Salıncağı

Bu salıncak, bildiklerinizden biraz farklı!
40 kişilik kapasitesi ve 20 metre çapındaki dairesi ile Osmanlı Sarayı’nın bahçesinde heyecanı doruklara taşıyan bir salıncak!

360

Gerçek adrenalin tutkunları, 360’ta cesaretlerini eğlenceye dönüştürüyor.
28 metre yukarıdan ve tersten İSFANBUL nasıl mı görünüyor? Denemeden bilemezsiniz!

Viking 

İsfanbul’u Vikingler bastı!
Sulu eğlenceleri seviyorsanız, dünyanın en popüler 4’üncü eğlence treni Viking, favoriniz olacak. 15 metreden aşağıya, beklenmedik bir anda harika bir düşüş, adrenalin tavanda!

Adalet Kulesi

İSFANBUL’e şöyle bir yukarıdan bakmak ister misiniz?
Eğer isterseniz, Adalet Kulesi’ndeki yerinizi alıp 50 metre yükseğe çıkmanın keyfini sürebilirsiniz.

Zıp Zıp Kanguru

Burada zıplamak çok eğlenceli! Zıp zıp kanguru yerinde duramıyor ya siz…

Angry Birds Çılgın Yolculuk

Dünyanın 1 numaralı mobil oyun serisinden sevdiğiniz kahramanlarınızı zorlu bir mücadele bekliyor!


King Pig’in, Red ve arkadaşlarına karşı hazırladığı sonu gelmeyen çeşitli muzurluklara dikkat edin. Angry Birds: Çılgın yolculuk; vızıldayan arı sürüleri, şiddetli patlamalar, etkileyici özel efektler ve 3 boyutlu görüntülerle aklınızı başınızdan alacak.

Sihirli Oda

Sihirli oda beynimizin bize oynadığı oyunların en ilginçlerinden birini sunuyor. Nasıl mı?
Optik illüzyon sonucu köşelerin birinde duran bir insan, diğer köşedekinden 2 veya 3 kat daha büyük görünüyor.. Bu teknikten bir çok sinema filminde de yararlanıldı. En başta Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Gandalf ve hobbitlerin iç sahne çekimlerinde…

Buz Devri: Palamutlar İçin Zaman Yok

Bugüne kadarki en ilginç Buz Devri macerası olan “Buz Devri: Palamutlar için Zaman Yok 4-D” de meşe palamudu delisi, kaplan dişli Scart’in zaman yolculuğuna katılın!
Özel 4-D efektleri ile dolu bu yolculukta Scart’in, arkadaşları Manny, Diego ve özellikle Sid ile yolda geçirdiği maceraları ve çok sevdiği palamudunu yok eden eski bir zaman makinesi ile uğraşmasını kahkahalarla izleyeceksiniz.

Atlı Karınca

Masal diyarlarında keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyen minikler için...

Atlıkarınca, 82 kişilik kapasiteli, 15 metre çapında genişliğiyle kocaman, rengarenk ve çok eğlenceli!

Bir Zamanlar İstanbul

Bu sokağa girer girmez kendinizi eski İstanbul’un o cumbalı evleri, çeşmeleri, şık mimarisi ile dükkânları arasında bulacak, eşsiz lezzetler tadarken geçmişe büyük bir yolculuk yapacaksınız.

Bulut Ekspresi

İSFANBUL’in eğlence dolu dünyasının üzerinden geçmeye hazır mısınız?
Tam da bu dünyaya yakışır şekilde bir trenle seyahat etmeye hazırsanız, hayatınızın en keyifli yolculuğuna çıkacaksınız. Bulutların üstünde başka, bambaşka bir dünyaya…

Cesur Sürücüler

İlk araba sürme deneyimi asla unutulmaz.
Hele bu kadar eğlenceli ise hiç unutulmaz! Kocaman bir parkur ve bir sürü oyuncak araba Cesur Sürücüler’de. Direksiyon ise bu kez çocukların elinde…

Çarpışan Arabalar

Çarpışan arabalarla ilgili bilinen tek bir kural vardır:
“Çarpışan arabalar her zaman eğlencelidir!” Tabii ki İSFANBUL’de de eğlenceye her zaman yer vardır!

Çılgın Nehir (Sezonluk bakıma alınmıştır.)

Coşkusuyla çağlayan bir şelalenin ortasında, 700 metre boyunca sürecek çılgın bir macera!
9’ar kişilik botlarla asla unutulmayacak bir serüven, Çılgın Nehir’de Açılış: 12:00 Kapanış: 18:00

Gelin Oynayalım

Hadi gelin oynayalım!
İSFANBUL’e, özgürce oynayan, yaratıcı park oyuncaklarının içinde sosyalleşen ve kendi dünyalarını yaratan tüm çocuklar için bir oyun alanı eklemeyi unutmadık.

Jet Ski

Şehrin orta yerinde Jet Ski yapmak İSFANBUL’de mümkün.
Çocuklar, direksiyona sıkı tutunun!

Kahraman İfaiyeciler

Küçük kahramanlar
Geleceğin itfaiyecileri İSFANBUL’de ilk tatbikatlarını yapsın; bol bol da eğlensin diye Kahraman İtfaiyeciler’i tasarladık.

Küçük Madenciler

Çekirdekten yetişen adrenalin tutkunları için!
Yüksek dozda güvenli, yeterli dozda heyecanlı bir tren: Küçük Madenciler!

Minik Kaşifler

Dünyanın tüm çocukları İSFANBUL’de buluşuyor, hem görerek hem de gezerek dünya kültürlerini öğreniyor.

Mini Kule

Yüksekten korkmayan çocuklar için “Mini Kule” görev başında!

Yüksek güvenlik, yüksek bir kule, yüksekte eğlence!

Neşeli Çiftlik

İSFANBUL’in bir çiftliği var, çiftliğinde bir treni var!
Mutlu tavukları, mutlu inekleri ve çiftlik hayatını gezip öğrenebilecekleri bir tren yolculuğu tüm çocukları bekliyor! Çuf çuf!

Uçan Çocuklar

Çocuklar uçuşa hazırsa, uçaklarımız havalanmaya hazır!
Rotamız bulutlar!

King Kong

King Kong İstanbul’da!
Bir Hollywood klasiği King Kong da İsfanbul’da! King Kong, filmlerde izledikleri aksiyon ve heyecan dolu sahnelerin içinde yer almayı hayal eden ziyaretçilerimizin favorisi olacak.

Fatih'in Rüyası

İstanbul’un fethine şahit olmak ne kadar harika olurdu?
Biz söyleyelim, siz kendiniz deneyimleyin. “1453’e lütfen!” diyorsunuz ve Fatih’in Rüyası, sizi İstanbul’un fethedildiği güne geri götürüyor.

Jungle İstanbul Üniteler

Böcek Köyü

Böcekler yani eklem bacaklılar 1 milyondan fazla türe sahip en kalabalık hayvan grubudur. Dünyadaki hayvan nüfusunun %90’nını oluştururlar. Böcekler genellikle karasal alanda yaşayan bir türdür. Dış iskelet sistemine sahip böceklerde büyüme sırasında dış iskeletin yenisi deri değiştirme işleminde oluşur. Vücutları çizgili kaslardan oluşur ve bez bakımından zengindir. Bu bezler sayesinde zehir, yağ, ipek ve koku salgılarlar.

Vahşi Çöl

Çöl yıllık 250 mm den daha az yağış alan bölgeler için kullanılmaktadır. Bunun dışında Antartika ve Grönland gibi canlıların yaşayamadığı yerler içinde kullanılır. Çöldeki düşük nemlilik oranı gece ve gündüz arasında çok büyük sıcaklık farklılıklarının oluşmasına neden olur. Çölde yaşayan hayvanlar çok çetin koşullarla baş etmek zorundadır çünkü su ve besin bulmaları ve kum ve kalın kar tabakası gibi yerlerde yürümeleri oldukça zordur. Bu sorunları aşmak için fizyolojik ve davranışsal olarak evrimleşmiştirler.

Yağmur Ormanları

Yağmur ormanları dünyadaki toprakların alan olarak %10 undan azını kaplamasına rağmen; dünyadaki bitki ve hayvan türlerinin %50-70 barındırırlar. Tarım açısından fakir toprak yapısına sahip olmalarına rağmen insanlar tarafından tarım alanı açmak amacıyla yok edilmektedir. Yağmur ormanları Güney ve Orta Amerika, Afrika, Asya ve Avusturalya civarındaki adalarda bulunmaktadır. En büyük yağmur ormanı Amazon Nehri havzasındadır.

Su Altı Krallığı

Köpekbalıklarından tropik resif balıklarına kadar onlarca vahşi ve egzotik deniz canlısı, tek parçadan oluşan 7 metrelik cam tünelde keşfedilmeyi bekliyor!

Zindan (Önerilen yaş 10+)

Dehşet eğleneceksiniz! Korku tüneli, korkuya meydan okuyanlar için kapılarını açıyor. Tünelin derinliklerinde, karanlık köşelerde sizleri neler bekliyor, görmek ister misiniz?

Safari

Karanlıkta bir serüven! Safari Tünel’ine saatte 500 kişi girecek ama bu maceranın kahramanı sizsiniz. Yalnızca gezip görmeyecek, aynı zamanda hikayeye de yön vereceksiniz. Yolunuza çıkacak sürprizlere hazırlıklı olun!

Hediyelik Eşya

Sergi bölümü, dönemsel olarak yenilenen konseptleri ve birbirinden ilginç sergileriyle Jungle İstanbul kâşiflerini bekliyor. Jungle İstanbul sergi bölümünün sürekli yenilenen konseptleri ve birbirinden ilginç sergileriyle keşfetmenin eğlencesini iki katına çıkarın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 189.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 94.01 TL
94.99 TL
94.99 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 189.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 94.01 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 12137 kişi satın aldı!
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İsfanbul Tema Park:
  • 0-3 yaş ücretsizdir. Giriş yapacak çocukların kimlikleri mutlaka yanlarında olmalıdır.
  • Bilet fiyatı 1 gün içindir.
  • Bayram ve resmi tatiller dahil Tema Park'ın açık olduğu her gün geçerlidir.

  • Ziyaretçiler park kurallarını okumak ve uymak zorundadır.
  • Bilet satın alan misafirlerin T.C. kimlik numarası ibraz etmeleri zorunludur. T.C. kimlik numarası ibraz edilmediği taktirde bilet kullanılamayacaktır.
  • 1 Mayıs Çarşamba günü Tema Park 10:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
  • Ramazan ayına kadar Tema Park hafta içi 10:00 - 18:00, hafta sonu 10:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
  • Ramazan ayı boyunca Tema Park hafta içi - hafta sonu ayrımı olmaksızın 10:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
  • It is compulsory for visitors, who purchase ticket, to submit their Turkish Identity Number. Tickets will not be available unless Turkish Identity Number is submitted.
 • Jungle İstanbul:
  • Jungle İstanbul içerisinde yer alan Jungle Park, Zindan ve Safari'de geçerli olup tek kişiliktir.
  • Zindan ünitesini için önerilen yaş 10 ve üzeridir.
  • Ziyaretçiler "Ziyaretçilerin Uyması Gereken Kurallar" tabelalarını okumak ve bu kurallara uymak zorundadır.
  • Ramazan ayı boyunca Hafta içi ve hafta sonu 10:00 - 20:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.
MEKANLAR