Bu Fırsat Kaçtı :(

İstanbul Diyet Ve Pilates Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

İstanbul Diyet ve Pilates Merkezi'nden Fit, Esnek ve Sağlıklı Vücuda Sahip Olmak İsteyenlere Reformer Pilates Eğitimi

Fırsat Numarası: 37311

İstanbul Diyet ve Pilates Merkezi, hem bedeninizi şekillendirecek hem de formunuzu koruyacak reformer pilates uygulamasını sizlere sunuyor.

Bakırköy'de yer alan İstanbul Diyet ve Pilates Merkezi, reformer pilates dersiyle sizlere fit ve şekle girmiş bir vücut vaadediyor.

Joseph Pilates tarafından geliştirilen ve kasları güçlendirmek, esnekliği artırmak, vücudun genel sağlığını iyileştirmek gibi olumlu etkilere sahip olan pilates ile tanışmaya hazır mısınız?

İstanbul Diyet ve Pilates Merkezi'nin uzman eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek reformer pilates eğitiminden en uygun fiyata yararlanmak için acele edin.

Pilates Reformer Nedir?

Pilates, kasları güçlendirmek, esnekliği ve genel sıhhati arttırmak maksadıyla Joseph Pilates tarafından geliştirilen bir egzersiz sistemidir. Egzersizler minder üzerinde veya özel tasarlanmış ekipman ve makinelerle yapılır. Pilates beden ve zihni birleştiren tüm vücudu çalıştıran egzersizler üzerinde yoğunlaşır. Her egzersizde nefes, düzgün duruş ve etkili hareket kalıplarına dikkat edilir.

Pilates Reformer, bir pilates aletidir. Reformer ile yapılan hareketler pilates ilkelerini kullanarak yay direnci ile yapılır. Kasları daha kısa sürede kuvvetlendirerek vücudu hızlı bir biçimde şekillendirir, bireysel özel ders olarak yapılan Reformer vücudunuzu istediğiniz forma kavuşturur.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 601.00 TL
299.00 TL

İstanbul Diyet Ve Pilates Merkezi'nin Yorumları

Çok iyi Bir yer
Diyetisyen ve Pilates hizmetini tek çatı altına almışlar. aylık normal fiyatları 400 TL Diyet PAketi (4 seans) ben indirimli bir paket kullanabildim. memnun kaldım devam ettim çok bilgili ekip.
299.00 TL
GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 601.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 21 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR