Bu Fırsat Kaçtı :(

İstanbul Hair Center'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

İstanbul Hair Center'dan PRP ya da Mezoterapi Seansı

Fırsat Numarası: 52486

PRP ya da Mezoterapi için en uygun fiyatları İstanbul Hair Center hazırladı!

Lüks ve hijyenin buluştuğu İstanbul Hair Center'daki uzmanlara kendinizi rahatça emanet edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı saç işlemlerinden yararlanmak için hemen arayın!

PRP

Kendi kanınız sizi geçmişe götürmeye hazır. Son dönemde PRP tedavisi ile ölmeye yüz tutan saç kökleriniz ve zayıflayan, tüy haline gelen saç telleriniz canlanacak ve saçlarınız eski sağlığına kavuşacaktır. İstanbul Hair Center PRP tedavisini başlatarak hastalarına bir yenilik daha sunuyor. Kendi kanınızın özel bir işlemden geçirilerek akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrılması sonucunda elde edilen kür saçsız veya seyrelmiş bölgeye enjekte ediliyor. PRP tedavisi ile zayıflayan saç köklerinin canlanması şöyle gerçekleştiriliyor : önce hastanın
venöz kanından 10 cc alınır (1 çay bardağının 1/5 `u kadar). Santrifüj edilen kan beyaz ve kırmızı kan olarak iki kısma ayrılır. Kırmızı kanda akyuvar, trombosit, pıhtılaşma faktörleri, PGF (Trombosit büyüme faktörü)`ler bulunur. Kırmızı kan özel bir işleme tabi tutulduktan sonra seyrelmiş bölgeye enjekte edilir. Bu uygulamanın temeli doku yenilenmesine dayanmaktadır. Toplam 30 dk süren bu işlemde herhangi bir acı, iz oluşmuyor. Uygulamayı yapan kişi anında normal hayatına geri dönebilir. Ayda bir kez olmak üzere minumum üç ay süreyle uygulama yapılıyor. Sonra her yıl bir defa uygulanması yeterlidir. Artık sizde yaşıtlarınızla aranızdaki farkı görmeye başlayacaksınız.

Saç Mezoterapisi

Mezoterapide amaç daha az miktarda aktif maddeyi tedavi edilecek bölgeye enjekte ederek etkili olmaktır. Bu yöntem, yüzde, saçlı deride ve vücutta kullanılmaktadır.
İstanbul Hair Center, saç mezoterapisinde, saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve eser elementleri içeren özel serumlar direkt olarak saç kökünün yer aldığı derinin orta tabakasına enjekte edilir. Mezoterapide kullanılan ilaçlar çok çeşitlidir. Bu ilaçlar FDA`nın (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayladığı, eczanelerde satılan, çoğu bitkisel ürünlerdir. önemli olan yapılacak karışımda kullanılan ilaçların farmatolojik özelliklerini, birbirleri ile olan etkileşimlerini ve yan etki potansiyellerini iyi bilmektir. Seanslar başladıktan 5 ile 7 seans sonra olumlu değişiklikleri görebilirsiniz. İlk olumlu sonuçların görülmesi için 2-3 ay geçmesi gerekecektir. Artık çok geç oldu demeden önce ücretsiz muayene ve doğru tedavi seçenekleri için kurumumuza bekliyoruz. Unutmayalım ki her iki tedavide ki konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Fiyat Bilgisi

PRP ya da Mezoterapi Seansı 600 yerine 400 TL!

İlgili Aramalar

0212 343 13 10
  • Fırsat Son Kullanım Tarihi: 15 Kasım 2019
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
MEKANLAR