0 (850) 333 03 23

Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı

Fırsat Numarası: 1086032
Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı Kadıköy Anadolu Kariyer'de 'Bilinçaltı Kurgulama Sistemi' İle 8 Kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma Sınıfı

Bilgi çağının ihtiyaçlarına cevap veren, bilgiye ulaşmakta zorlanmayan, üretici düşünce gücünü kullanabilen bakış açılarıyla, binlerce kişiye ve birçok kuruma eğitim veren Anadolu Kariyer'de "Bilinçaltı Kurgulama Sistemi" ile 8 kur İngilizce Eğitimi ve 100 Saat Konuşma sınıfı ile İngilizce öğrenmenin kolaylığını yaşayacaksınız.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu Nedir?

Method 1960’lardan beri başarıyla uygulanan İngiliz patentli bir İngilizce öğrenme metodudur ve ana dili ingilizce olmayan ve öğrenim süresi kısıtlı olan öğrenciler için icat edilmiştir. Ve diğer eğitim sistemlerinden %75 oranla daha hızlıdır.

Dünyada 23 ülkede ve 400 den fazla okulda eğitim vererek kalitesini ispat etmiştir.

Metodun en önemli unsuru hızdır.Çünkü method öğrencinin İngilizceyi kendi anadili gibi konuşabilmesini hedefler, bunu da ancak öğrencinin ders esnasında Türkçe düşünüp çevirmesini engelleyerek sağlar.Bu yüzden ders boyunca on saniyelik bile boşluk bulunması imkansızdır aksi taktirde öğrenci Türkçeye çevirme isteği duyacaktır.

Öğrenci niteliğine sahip her yaştaki birey için mükemmel bir sonucu garanti eder. Method tam anlamıyla pratik ve konuşma tabanlıdır. Ders esnasında dakikada 200 kelime duyar, anlar ve konuşursunuz.

İngiliz dilindeki kelimeleri,yapıları ve dilbilgisini bir bütün olarak soru-cevap tekniğiyle öğrenirsiniz.Uygulaması gayet kolay her yaş için uygun,ilginç ve zevklidir.

Dersler de konuşma süresi %80 daha fazladır sürenin geri kalan kısımda bilimsel olarak konuşmanın yanı sıra yazma ve okuma çalışmaları vardır.

Defter, kalem, tahta gibi sınıf materyalleri kullanılmaz,ihtiyacınız olan şey bir oda ve sandalyeden ibaret olduğu için her yerde kolaylıkla uygulanabilir.

Kurumsal eğitimlerde rahatlıkla kullanılabilen ve kısa sürede sonuç veren bir methoddur.Sınıflarda maksimum 15 öğrenci vardır.

Bilinçaltı Kurgulama Methodu alanında uzman, özel eğitimli ve sertifikalı öğretmenler tarafından uygulanır.

Bilinçaltı Kurgulama Nasıl Uygulanır?

İngilizceyi % 75 oranında daha kısa sürede öğretmeye yarayan metod 1960 yılından beri başarıyla uygulanmaktadır. Bu konuda yetkin kişi sayısı az olduğundan Türkiyede yeterince yaygın uygulanmakla beraber günümüz koşullarında insanların farklı bir arayış içinde bulunduğu aynı zamanda metoda ilgi ve rağbetin gün geçtikçe arttığı gözlemlenmiştir.

Method 12 kurdan oluşur.Öğrencinin hangi seviyeden başlayacağı ilk derse başlamadan önce yapılacak 15 dakikalık bir konuşma sınavıyla belirlenir.

Öğretmen konuşmaya yeni başlayan öğrenciye örnek teşkil etmesi amacı ile önden konuşma (pull), belli seviyeyi geçmiş öğrenciyi geliştirebilmek amacı ile eşlik etme (push) yöntemini uygular.

Dersler nerdeyse tümüyle karşılıklı konuşma şeklinde geçer. Öğrencinin gelişimleri birebir kesintisiz takip edilerek başarısı doğrulanır. Konuşma eğitimi gerçek yaşamda kullanılanla yaklaşık aynıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 4200.00 TL
İNDİRİM %91
KAZANCINIZ 3840.00 TL
360.00 TL

Anadolu Kariyer'in Yorumları

Çok teşekkür ederim.
Bu firsat sayesinde, kisa surede ingilizce konuşmaya başladım.
Aldığıma Değdi
Alırken tereddüt etmiştim ancak, çok kaliteli eğitim alıyoruz. Ben ve kız arkadaşım memnunuz.
TÜM ARKADAŞLARIMA ÖNERDİM
KURSA 3 HAFTA ÖNCE BAŞLADIM VE ÇOK MEMNUNUM, DERSE BAŞLAR BAŞLAMAZ KONUŞMAYA DA BAŞLADIK. YURTDIŞINA ÇIKMAMA GEREK KALMADI.
Çok Faydalı bir sistem
2 ay önce kayıt oldum ve çok hızlı öğreniyorum, Anadolu Kariyer ve Öğretmenlerine çok teşekkür ederim.
Çok işime yaradı.. Teşekkürker
Pratik yapmak istiyorsanız doğru adres
360.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 4200.00 TL
İNDİRİM %91
KAZANCINIZ 3840.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 411 kişi satın aldı!
PEŞİN FİYATINA TAKSİT SEÇENEKLERİ
Bonus 3 Taksit
WorldCard 3 Taksit
Paraf 3 Taksit
Maximum 3 Taksit
CardFinans 3 Taksit
Axess 3 Taksit
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1086032) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 2 Mart 2018
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Alım yapan kursiyer 7gün içinde kursu arayıp, bilgilendirmelidir.
 • Alım yapılan tarih itibariyle 3 ay içinde derse başlanmalıdır.
 • Derse başlayan kursiyer, ara vermeden 8kur eğitimi tamamlamalıdır.
 • Bu fırsat ile, Kadıköy Anadolu Eğitim’den 8 kur Callan method ile Genel İngilizce eğitimi ve 100saat konuşma dersi alınacaktır. Materyaller fırsata dahil değildir.
 • Ders içeriği 8 kur İngilizce eğitimi (200 saat), 100 saat konuşma dersi’dir.
 • Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.
 • Eğitim grupları oluşturulurken sözlü ve yazılı sınav yapılacak ve uygun olan kurdan başlanabilecek.
 • Detaylı bilgi ve kayıt için 0536 786 47 94-216 330 95 53 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 • Hizmet aldığınız işletmede sözleşme formu imzalayıp, faturanızı isteyiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet