0 (850) 333 03 23

Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme

Fırsat Numarası: 42540
Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme Kadıköy Derma Queen Güzellik&Estetik’ten 1 Seans Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Gıdı Eritme, Boyun Gençleştirme, veya Dekolte Gençleştirme

Seçenekler

Derma Queen Güzellik&Estetik, profesyonel kadrosu ile kapılarını aralıyor.


Uygun fiyatlı kampanya kapsamında yüzünüzün toparlanmasına, gençleşmesine yardımcı olacak focuslu ultrason uygulamasından yararlanmak için acele edin.

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin, sakın kaçırmayın.

FOCUSLU ULTRASON AMELİYATSIZ YÜZ GERME YÖNTEMİ

Bozulmaya başlayan cilt yapısı, kolajen – elastin gibi temel elemanları azalan, zayıflayan, bağ dokusundaki değişiklikler sonucu sarkan, kırışan cilt ve cilt altı dokuları toparlayan bir yöntemdir. Uygulama sonrası işe ve sosyal hayata hemen dönülebilen ultrasonik bir yöntemdir.
Bu yöntem Amerika F.D.A onaylı, sonuçları kanıtlanmış, güvenli bir yöntemdir. Sarkan çene bölgesi toparlanabilir, gıdı ve boyun sarkmaları düzeltilebilir, düşen kaşlar kaldırılabilir, torbalanmış göz kapakları düzeltilebilir, göz ve ağız çevresi kırışıklıkları başta olmak üzere yüz ve boyun dekoltedeki kırışıklıklar düzeltilebilir.
Derinden yüzeye doğru kas tabakası, deri altı tabaka ve deride ses dalgaları aracılığı ile pek çok noktada minik ısı değişiklikleri oluşturulmakta, ısı etkisi ile sarkan dokular hemen toparlanmakta, ısı nedeni ile oluşan iyileşme reaksiyonu sonucu kollajen üretimi tetiklenmektedir. Artan kollagen sonucu cildin esnekliği artmakta ve aynı zamanda cilt gençleşmektedir. Focus Ultrason ile bu etkiler uygulama sonrasında yaklaşık 3-6 ayda oturmaktadır. Kısaca ulthera yöntemi sayesinde uygulamanın yapıldığı andan itibaren başlayan ve takip eden 3-6 aya yayılan cildi geren ve gençleştiren bir iyileşme süreci başlamaktadır. Ameliyatsız yüz germe ve yüz – boyun gençleştirme uygulaması sonrasında cildin yüzeyinde herhangi bir uygulama izi olmaz, Bu sayede hastalar uygulamanın hemen sonrasında işlerine ve sosyal hayatlarına dönebilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?
Ultrasound teknolojisi ile cildin derinliklerine akustik enerji gönderilerek, cilde herhangi bir hasar vermeden cilt altının ısıtılması sayesinde ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan, kollajen üretimini arttıran bir yöntemdir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %91
KAZANCINIZ 450.1 TL
49.90 TL

Derma Queen Güzellik Merkezi'nin Yorumları

 
güleryüzlü bir ekip gerçekten çok iyi ilgilendiler cilt bakımı yaptırmıştım çok memnun kaldım:)
 
Çok ilgili ve güler yüzlüydüler. Dilara Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
 
çiğdem hanımdan inanılmaz memnun kaldım. eline emeğine sağlık neredeyse 2 saate yakın cilt bakımı yaptı.teşekkürler.
49.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %91
KAZANCINIZ 450.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1245 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 345 60 60 - 0553 179 68 68
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Eylül 2019
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Bu fırsat haftanın her günü, 09:30 - 20:00 saatleri arasında geçerlidir

 • Uygulamalarımızda Deri Altına Kesinlikle Enjektörlü İşlem Yapılmamaktadır.

 • 1 seans süresi seçeceğiniz bölgeye göre 15 - 30 dakika arasındadır

 • Bölgeler: Ameliyatsız Yüz Germe ve Gençleştirme, Ameliyatsız Gıdı Eritme, Ameliyatsız Boyun Gençleştirme ve Ameliyatsız Dekolte Gençleştirme.

 • Alınacak Her 1 Kod; 1 Bölge ve 1 Seans İçin Kullanılır, 1 Kişi Kendisi İçin Max. 4 Kupon Alıp 4 Ayrı Bölge de 1’er Seans Olarak Kullanabilir.

 • Yapılan tüm uygulamalarımızdan hem erkekler - hem de kadınlar faydalanabilir.

 • Randevu gereklidir. Randevu İçin 0216 345 60 60 veya 0553 179 68 68 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

 • 24 saat içinde rezervasyon zorunludur, 7 gün içinde kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemi esnasında müşterinin uygulama seans randevusu verilecektir.

MEKANLAR