Bu Fırsat Kaçtı :(

Thalia Güzellik'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kadıköy Thalia Güzellik'ten El & Ayak Bakım Paketi

Fırsat Numarası: 35431

Kadıköy'de hizmet veren Thalia Güzellik'in muhteşem hizmetlerinden faydalanmak için acele edin!

Ayak detoksu, spa el bakımı, manikür ve pedikür uygulamaları ile bakımlı el ve ayaklara kavuşacaksınız!

Sakın kaçırmayın!

AYAK DETOKSU

Mucize tedavi diye adlandırılan Ayak İyon Detoksu ile vücuttaki artık maddeler temizlenecektir. Ayaklarımızın altında 400 adet ter bezi bulunmaktadır ve işlem için cihaz çalışmaya başladığında hücre duvarlarında biriken zehirli maddelerin (toksinler) vücuttan suya atılmasını sağlıyor. Ayak detoksu tüm vücut fonksiyonlarında refleksoloji düzenleyici rol oynar. Vücut sağlığımız ayak sağlığımızla doğu orantılıdır.

2003 yılında Amerikalı bilim adamı Peter Agre ve Raderick Mackinron, hücre çeperi yoluyla su ve iyon nakline olanak sağlayan ilgili buluşlarıyla Nobel ödülüne layık görülmüştür. Bu yöntem detoksun temelini oluşturur. İyonizasyon yöntemi ile vücuttaki ağır metaller atılmaktadır. Ağır metallerden kurtulmak eklem ve kas ağrılarına iyi gelir. Nobel ödüllü, ayak iyon detoksu cihazı ile toksinlerden arınacak, sudaki renk değişimi ile kendiniz gözlemleyip vücudunuzun sağlığı hakkında ipuçlarını öğreneceksiniz.

SPA EL BAKIMI

Eller vücudumuzun aynasıdır.
Karışınızdakine yaşınız, dinçliğiniz, bakım durumunuz, sağlığınız hakkında en az yüzünüz kadar bilgi vermektedir. Bundan dolayı kesinlikle özel ihtimam gösterilmesi gereken vücudumuzun en özel en işlevsel parçalarıdır.
SPA El Bakımı ellerin gereksinimlerine göre tırnak dahil tüm bölgelerinin bakımının yapılmasını ve olası sorunların giderilmesi veya sorunların oluşumunun yavaşlatılmasını hedeflemektedir.
Öncelikle ayrıntılı bir analiz sonrası, ellerin durumuna göre tırnak kökündeki ölü hücrelerin temizliği, peeling, özel serum uygulamaları, anti-aging ürünlerinin uygulamasını, maske, leke açıcı işlemlerin yapılmasını kapsamaktadır. Yaklaşık bir saatlik uygulama ile eller hem daha sağlıklı hem daha rahatlamış, hem de daha güzel görünüme kavuşmaktadır.

Manikür - Pedikür

Özel Manikür-Pedikür koltuğumuzda sağlıklı kişisel bakımın keyfini çıkarın..
Dış dünya ile en çok temas eden uzuvlarımız; el ve ayaklarımızın düzenli bakımı hem sağlık hem estetik açıdan büyük önem taşır. Iletişim sırasında güzel, narin, bakımlı ellere sahip olmak oldukça mühimdir. Özellikle de tırnakların düzgün ve çekici görünmesi kadınlar için vazgeçilmez güzellik unsurlarından biridir. Hayatımızın yükünü taşıyan ayaklarımızın ise insan vücudunun tüm organlarını etkilediği düşünülürse, ayak bakımı kişinin sağlığı açısından ihmal edilmemelidir. Pedikürün ayaklarımıza sağladığı estetik etkinin yanında dinlendirici, ayak ve tırnaklarımızı güçlendiren yararlı bir uygulama olduğu da unutulmamalıdır. El ve Ayak bakımının, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Yapılan yanlış manikür pedikür uygulamaları gereksiz yere acı ve ağrı oluşmakta, tırnak batığına sebep olabilmekte, steril ortamlar sağlanmadığında nasır alma gibi işlemler bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma riskini yükseltmektedir. Salonumuzda, size uygulanacak el-ayak bakımı sırasında hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edilir. Sağlığınız bizim için önceliktir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 61.00 TL
89.00 TL
89.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 61.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 47 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ağustos 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR