Kadıköy Thalia Güzellik'ten Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Fırsat Numarası: 37380
Kadıköy Thalia Güzellik'ten Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Seçenekler

Kadıköy’de hizmet veren Thalia Estetiğin sunduğu özel selülit paketi ile selülitlerinize veda edin.

Kilo ölçütü olmaksızın zayıf ya da kilolu bireylerde görülebilen selülit artık sorun olmaktan çıktı.

Thalia Estetiğin sunduğu selülit programları ile selülitsiz bir yaşama hazırlanın!

SELÜLİT MASAJI

Ritmik bir masaj aleti olan özel bir cihaz yardımıyla uyguluyoruz. Hızlı titreşimler aracılığı ile selülit tedavisinde oldukça başarılı. Önce selülit derecenizi ölçüyor, protokolünüzü oluşturuyoruz.

Sizden istediğimiz haftada 2 gün işleme gelmelisiniz. Uygulama 30 dakika sürüyor.    

 

Masaj, selülitin en önemli tedavi yöntemidir.
İyi bir masaj bütün selülit tedavilerinden daha etkilidir. Masaj kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek ödemlerin çözülmesine yardımcı olur. Dolaşım sistemi, bu fazla sıvıyı ve diğer toksinleri ayrıştırarak
idrar veya ter yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Böylece selülit azalır, vücut dokusu sıkılaşıp toparlanır.

LENF DRENAJ

Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Bu masaj sayesinde lenf dolaşımı
hızlanmaktadır.
Lenf sisteminin en önemli özelliği vücuttaki ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Gün boyu ayakta kalan kişilerde veya sürekli masa başında oturarak iş
yapanlarda, çeşitli nedenlerle dolaşım bozuklukları oluşur. Bu bozukluk hem kan dolaşımını hem de lenf dolaşımını etkiler. Lenf dolaşımının bozulması sonucu başta selülit olmak üzere pek çok hastalık meydana gelmektedir.

İlgili Aramalar

450.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

 
Talebiniz dışında hizmet satmaya çalışmadıkları için, 1 gün öncesinde dahi randevu alırken sorun çıkarmadıkları için, hijyen konusundaki hassasiyetleri ve güler yüzlü personeli için tavsiye ediyorum.
 
Çok ilgili ve güler yüzlüler. Ayrıntılara çok önem verdiğimden, gerçekten cilt tipime uygun ayrıntılı bakım yapmış olmaları çok iyi. Kesinlikle temizleyelim, maske krem vs sürüp gönderelim diyen işletmeler gibi değiller. Sonuç odaklı olduklarından yapılan işleme üst düzey önem veriyorlar. İhtiyaç dahilinde sürekli gideceğim.
tavsiye ediyorum
Kendime merkez ararken buldum iyi ki bulmuşum. Tüm çalışanlara teşekkürler.
beyaz ve tertemiz
en sevdiğim. her yer beyaz ve çok temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve bilgili. Sanırım artık burası benim güvenle gideceğim yer. teşekkür ederim :-)
 
Tavsiye edeceğim tek yer diyebilirim diğer işletmeler gibi kampanyamız bir sefer geçerlidir denilmedi uygulamalar detaylı bir şekilde yapıldı çok tşkler thalia ;)
 
Profesyonel ve Güler yüzlü personel çok beğendim özellikle Pınar hanıma yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum
MEMNUNİYET
MEMNUNİYET ODAKLI HİZMET VERİYORLAR. ERKEN GİTTİM RANDEVUMA 15 DAKİKA BEKLEDİN. GÖZLEMLERİMDE İŞLEMDEN ÇIKANLAR MUTLU VE TEŞEKKÜR EDİYORLAR. BUNU ÇOK RAHAT GÖREBİLECEĞİNİZ BİR ORTAM. İŞLEME GİRMEDEN ÖNCE YAPILACAK İŞLEMLE İLGİLİ GÜLER YÜZLÜ BİR BAYAN BİLGİLENDİRİYOR SİZİ. SONRA İŞLEME ALINIYORUM. YAPTIĞI HER BİR İŞLEMİ DETAYLI ANLATTILAR UYGULAMA YAPAN KİŞİ. BEN MEMNUN KALDIM. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
GEREKSİZ BİR İŞLEM YAPMIYORLAR :-)
Hem çalışanlar hem görüşme yapan hanımefendi gerçekten çok iyi bilgilendiriyor. gereksiz işlemler konusunda sizi uyarıyor. Kurum herkese herşeyi yaparım derdinde değil. ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim detayı ile öğrendim işlemden çok memnun kaldım. teşekkürler.
DÜZGÜN BİR MERKEZ
Ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim. çok başarılılar. ne anlattılarsa eksiksiz yapıldı. ben çok memnun kaldım. düzgün bir merkez olduğu için tavsiye ederim. teşekkür ederim :-)
TEŞEKKÜRLER
Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkürler.
450.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 297 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 418 34 84
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 25 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR