Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Fırsat Numarası: 37380
Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Seçenekler

Kadıköy’de hizmet veren Thalia Estetiğin sunduğu özel selülit paketi ile selülitlerinize veda edin.

Kilo ölçütü olmaksızın zayıf ya da kilolu bireylerde görülebilen selülit artık sorun olmaktan çıktı.

Thalia Estetiğin sunduğu selülit programları ile selülitsiz bir yaşama hazırlanın!

BÖLGESEL İNCELME (AMELİYATSIZ)

Tek seansta 2 ila 8 cm incelme programı ile tanışın!
Çalışılacak bölgeye su bazlı jel sürülerek Ultrasound Probe’undaki ses dalgalarının deri altına nüfuz etmesi sağlanır. Enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl deride yeni kolajen oluşturarak elastikiyet verir. Bu sebepten parçalanarak uzaklaştırılan stok yağlarının üzerindeki derimizde deformasyon (pörsüme-büzüşme) olmuyor. Aksine umulmayacak kadar gergin bir doku oluşur.

Ultrasound’un doku içindeki ilerleme hızı saniyede 1540 metredir. Ses dalgalarının ulaştığı mesafe “PWM” ve parabol teknolojisi ile derinin altındaki 2–3 cm’ lik yağ stok fazlalığının (adiposit hücreler) bulunduğu bölgedir. Bu bölgeye odaklanan ses dalgaları, enerjisini yağ hücreciklerine aktararak onları 1 ila 5 mikron çapındaki parçacıklara böler. Kullanılan ses dalgalarının gücü (W/cm2 cinsinden) hamilelikte kullanılandan bir miktar fazla, böbrek taşlarının kırılmasındaki güç miktarının ise 250 de biri kadardır! Bu oran yağların parçalanmasına fazlası ile kafidir.

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ile 4 cm lik sonuçlar olağandır. MarlinTechLaboratory uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder.

Boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklara çok rahatlıkla uygulanır.

SELÜLİT MASAJI

Masaj selülitin en önemli tedavi yöntemidir.
İyi bir masaj bütün selülit tedavilerinden daha etkilidir. Masaj kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek ödemlerin çözülmesine yardımcı olur. Dolaşım sistemi, bu fazla sıvıyı ve diğer toksinleri ayrıştırarak
idrar veya ter yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Böylece selülit azalır, vücut dokusu sıkılaşıp toparlanır.

LENF DRENAJ

Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Bu masaj sayesinde lenf dolaşımı
hızlanmaktadır.
Lenf sisteminin en önemli özelliği vücuttaki ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Gün boyu ayakta kalan kişilerde veya sürekli masa başında oturarak iş
yapanlarda, çeşitli nedenlerle dolaşım bozuklukları oluşur. Bu bozukluk hem kan dolaşımını hem de lenf dolaşımını etkiler. Lenf dolaşımının bozulması sonucu başta selülit olmak üzere pek çok hastalık meydana gelmektedir.

İlgili Aramalar

150.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

DÜZGÜN BİR MERKEZ
Ameliyatsız yüzgerme işlemi için gittim. çok başarılılar. ne anlattılarsa eksiksiz yapıldı. ben çok memnun kaldım. düzgün bir merkez olduğu için tavsiye ederim. teşekkür ederim :-)
TEŞEKKÜRLER
Kaliteli ve güler yüzlü hizmetiniz için çok teşekkürler.
CİLT BAKIMI ÇOK GÜZELDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK MEMNUN KALDIM
sürekli cilt bakımı yaptırırım ancak bu kadar ayrıntı ve özenli yapılmamıştı. bilinçli ellerde olduğunuza inanıyorsunuz. Herşey için teşekkür ederim. artık çok sık görüşeceğiz.
HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.
Güler yüzlü karşılama ve kaliteli uygulama. çok teşekkür ederim.
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
Çok ilgili bir yer. temiz düzenli ve işlemlerden çok memnun kaldım. artık gönül rahatlığı ile gideceğim bir yer.
150.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 221 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 418 34 84
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR