0 (850) 333 03 23

Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Fırsat Numarası: 37380
Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması Kadıköy Thalia Güzellik'ten Bölgesel İncelme, Selülit Masajı ve Lenf Drenaj Uygulaması

Seçenekler

Kadıköy’de hizmet veren Thalia Estetiğin sunduğu özel selülit paketi ile selülitlerinize veda edin.

Kilo ölçütü olmaksızın zayıf ya da kilolu bireylerde görülebilen selülit artık sorun olmaktan çıktı.

Thalia Estetiğin sunduğu selülit programları ile selülitsiz bir yaşama hazırlanın!

BÖLGESEL İNCELME (AMELİYATSIZ)

Tek seansta 2 ila 8 cm incelme programı ile tanışın!
Çalışılacak bölgeye su bazlı jel sürülerek Ultrasound Probe’undaki ses dalgalarının deri altına nüfuz etmesi sağlanır. Enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl deride yeni kolajen oluşturarak elastikiyet verir. Bu sebepten parçalanarak uzaklaştırılan stok yağlarının üzerindeki derimizde deformasyon (pörsüme-büzüşme) olmuyor. Aksine umulmayacak kadar gergin bir doku oluşur.

Ultrasound’un doku içindeki ilerleme hızı saniyede 1540 metredir. Ses dalgalarının ulaştığı mesafe “PWM” ve parabol teknolojisi ile derinin altındaki 2–3 cm’ lik yağ stok fazlalığının (adiposit hücreler) bulunduğu bölgedir. Bu bölgeye odaklanan ses dalgaları, enerjisini yağ hücreciklerine aktararak onları 1 ila 5 mikron çapındaki parçacıklara böler. Kullanılan ses dalgalarının gücü (W/cm2 cinsinden) hamilelikte kullanılandan bir miktar fazla, böbrek taşlarının kırılmasındaki güç miktarının ise 250 de biri kadardır! Bu oran yağların parçalanmasına fazlası ile kafidir.

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ile 4 cm lik sonuçlar olağandır. MarlinTechLaboratory uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder.

Boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklara çok rahatlıkla uygulanır.

SELÜLİT MASAJI

Masaj selülitin en önemli tedavi yöntemidir.
İyi bir masaj bütün selülit tedavilerinden daha etkilidir. Masaj kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek ödemlerin çözülmesine yardımcı olur. Dolaşım sistemi, bu fazla sıvıyı ve diğer toksinleri ayrıştırarak
idrar veya ter yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Böylece selülit azalır, vücut dokusu sıkılaşıp toparlanır.

LENF DRENAJ

Lenf drenaj cihazı ile gerçekleştirilen yöntem, ayak parmak uçlarından başlayarak bel bölgesine ve hatta boyuna kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Bu masaj sayesinde lenf dolaşımı
hızlanmaktadır.
Lenf sisteminin en önemli özelliği vücuttaki ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır. Gün boyu ayakta kalan kişilerde veya sürekli masa başında oturarak iş
yapanlarda, çeşitli nedenlerle dolaşım bozuklukları oluşur. Bu bozukluk hem kan dolaşımını hem de lenf dolaşımını etkiler. Lenf dolaşımının bozulması sonucu başta selülit olmak üzere pek çok hastalık meydana gelmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %66
KAZANCINIZ 230.00 TL
120.00 TL

Thalia Güzellik'in Yorumları

GÜVENİLİR BİR SALON
Leke tedavisi için gittim. bu mevsim başlanmasının doğru olmadığını ve benim günlük hayatımda ne yapmam gerektiğini tane tane anlatılar. ekim ayı en ideal zaman olduğunu öğrendim. açık ve net bilgi veren bir yer çok memnun kaldım ilgi ve alakalarına.
KADIKÖYDE BÖYLE NEZİH MEKAN
Güler Yüzlü personel ile hizmet almak isteyenler kadıköyde böyle nezih bir merkez şaşırttı beni. tertemiz bir ortamda cilt bakımı yaptırdım. artık sanırım hep burayı tercih edeceğim teşekkür ederim.
 
Gayet hoş, temiz bir güzellik salonu.Lazer Epi. memnun kaldım. Çalışanlar da ilgili ve kibar. Teşekkürler.
MÜKEMMEL BİR ORTAM
Huzur veren müzikler eşliğinde selülit masajımı yaptırıyorum. 1,5 saatlik yoldan geliyorum ama burada kendime zaman ayırmanın keyfini yaşıyorum masajımda 3. haftam ve haftada 2 geliyorum. çok memnun kaldım. randevularımı da düzenli ayarlamaları çabası. seans saatlerimi elirinden geldiği kadarıyla bana göre ayarlıyorlar. buda 1,5 saatlik yoluma değiyor. kendinize zaman ayırmak isteyen herkesin tercih etmesi gereken bir yer.
EPİLASYON İÇİN TAVSİYE EDİYORUM
2 yıl boyunca kıl problemi ile uğraşıyorum. epilasyona başlayalı 9 ay oldu. 3 aydır uygulama yapmamıza rağmen bitti gibi. epilasyonda tercih edebileceğiniz bir yer. uzmanın da sürekli aynı kişi olması daha çok cazip hale getiriyor. güvenerek epilasyona başlayabilirsiniz.
120.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 350.00 TL
İNDİRİM %66
KAZANCINIZ 230.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 164 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0530 418 34 84
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (37380) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Temmuz 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR