0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

'Kahraman Ağustos Böceği' Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 40273

Klasik Ağustos Böceği hikayesi her çocuğun alması gereken mesajları doğru bir yolla veren bu oyun ile karşınızda!

Kahraman Ağustos Böceği oyununu çocuklarınıza mutlaka izleyin!

İndirimli çocuk tiyatro biletlerini hemen alın!

Sakın kaçırmayın!

İyi seyirler!

Kahraman Ağustos Böceği

Kahraman Ağustos Böceği...
Klasik hikâyeyi anlatır Tavşan minik seyircilere. Herkesin bildiği Ağustos Böceği ile Karıncanın klasik hikâyesini. Karıncalar çalışır Ağustos Böceği şarkı söyler ve kış gelir. Ağustos Böceği üşür.
Derken farklı bir Ağustos Böceği çıkar karşımıza, Kahraman Ağustos Böceği ve onun hikâyesi. Bu oyunumuzda Kahraman Ağustos Böceği mucittir. Orman halkının yaşamını kolaylaştırmak için yeni icatlar yapar. Karıncaların yüklerini daha hızlı ve daha az yorularak taşımalarını sağlayabilecek bir araç- Tekerlekbus, kaplumbağanın daha hızlı yol alabilmesini sağlayacak bir süper kaykay ve niceleri. Ama icatları orman sakinleri tarafından pek hoş karşılanmaz ve Kahraman Ağustos Böceği dışlanır.

Kahraman Ağustos Böceğinin icatlarına ilgi duyan tek orman sakini Kurnaz Tilkidir. Amacı icatları parayla orman sakinlerine satmaktır; ama Kahraman Ağustos Böceği bunu reddeder ve icatlarını sadece orman sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırabilmesine hizmet için yaptığını söyler. Bu tartışmalar yaşanırken orman Aç Çekirge sürüsünün saldırısına uğrar. Aç çekirgeler ormandaki birçok bitkiye zarar verir. Önlerine gelen her şeyi yerler. Orman yaşamı bu istila yüzünden tehlike altındadır.

Orman sakinleri bu tehlikeye dur diyebilmek için toplanırlar. Toplantıya dışlanan Kahraman Ağustos Böceği de katılır ve bu tehlikeyi uzaklaştıracak bir fikri olduğunu söyler. Önce fikri pek dikkate
alınmasa da daha sonra dinlenir. İlk kez orman sakinleri Kahraman Ağustos Böceğinin fikrini işe yarar bulur ve kabul ederler.

Kahraman Ağustos Böceği Çekirge Sürüsünün yanına gider ve Çekirge Kral ile konuşur. Çekirge Krala yarışma düzenlemek istediklerini söyler ve kazanırsa kendisine çok güzel bir hediye vereceğini ama kaybederse de ormanı terk etmesi gerektiğini söyler. Kral Çekirge bunu kabul eder ve yarışmalar başlar. Yarışmalar beş dalda gerçekleştirilecek spor müsabakalarıdır. İki iki berabere kalınınca son maç galibi belirleyecek olan koşudur. Bir tarafta Kral Çekirge diğer tarafta Kahraman Ağustos Böceği karşılaşır ve yarışmayı Kahraman Ağustos Böceği burun farkıyla kazanır.

Çekirgeler de sözlerinde durup ormanı rahatsız etmeyeceklerini söylerler ama bu yarışmaların her yıl yapılmasını isterler. Herkes bu fikri kabul eder ve Kahraman Ağustos Böceğinin fikirleri herkes tarafından kabul görür.

Ormanda düzen yeniden sağlanır.

Şimdiden iyi seyirler dileriz
Oyunumuzun süresi 40 dakikadır.
Oyunumuz özel bir oyun çadırında ve tamamen karanlık bir ortamda oynanmaktadır

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 10.00 TL
20.00 TL
20.00 TL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 10.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 239 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (40273) vermeyi unutmayınız.
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Mart 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.