Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması

Fırsat Numarası: 52272
Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması Karşıyaka Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nda 1 Seans Aqua Peel Uygulaması

Seçenekler

Kişisel bakım ve güzelliğine önem veren kadının değişmez adresi Ay Güzellik ve Bakım Salonu'nun sunduğu güzellik ve bakım uygulamaları ile kendinizi özel hissedecek, güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Aqua Peeling uygulaması ile arınacak olan cildiniz yeniden doğmuş gibi parlayacak!

Uygun fiyatlı aqua peeling uygulamasından faydalanmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın!

1 Seans Aqua Peel Uygulaması

1. ADIM

İçeriğinde düşük oranda Alfa Hidroksit Asit bulunan solüsyon, cildin ihtiyacına göre uygulanarak ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılması sağlanır.

2. ADIM

İçeriğinde düşük oranda bulunan Salisilik Asit bulunan solüsyon, cildin ihtiyacına göre uygulanarak, salisilik asitin cildin alt katmanlarına kadar emilmesi, birçok bakteri ve parazitten temizlenmesi sağlanır.

3. ADIM

İçeriğinde yatıştırıcı ve nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon uygulanarak, cildin yatışmasını ve bol nem alması sağlanır.

4. ADIM
Cildin ihtiyacına göre seçilen serumlar (leke,kırışıklık,gözenek sıkılaştırma) Radyo Frekans dalgaları ile cildin alt katmanlarına yedirilerek cilt derinlemesine beslenir.

5. ADIM

Cildin ihtiyacına göre Lifting cihazı ile kaz ayakları, alın çizgileri, masseter kasları vb. çalıştırılarak kırışıklıklar açılır.

6. ADIM

Son olarak Led Terapi Maskesi uygulanır. Led Terapi, diğer tüm ışık tedavilerinde olduğu gibi cildin kendi kendini iyileştirmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Led Terapi uygulamasının en önemli özelliği cildi harekete geçirerek yenileme sürecini kısaltmasıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 125.1 TL
24.90 TL
24.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 125.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 9 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0545 619 67 49
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52272) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 18 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Seans süresi 60 dakikadır.

MEKANLAR