Bu Fırsat Kaçtı :(

Katanella Güzellik'ten 6 Seanslık İncelme, Selülit ve Sıkılaşma Paketi ve Soğuk Lipoliz Uygulaması

Fırsat Numarası: 34106

Katanella Güzellik'in hayata geçirdiği 10 seanslık sıkılaşma ve incelme paketi kampanyası tam size göre!

Kampanyadan yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Sakın kaçırmayın!

6 Seanslık İncelme, Selülit ve Sıkılaşma Uygulaması

3 seans g5 masajı +3 seans ultrasonik dalga ile yağ parçalama uygulanacaktır.

İncelme paketlerinde seans süresi 15 dk'dır.

Kişi başı 1 fırsat kodu kullanabilirsiniz.

 

G5 MASAJI NEDİR?

G5 masajı Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.

G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırır,yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve esneklik sağlar. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. Bölgesel olarak yapıldığında her seans 20 dk sürer. Masaj sırasında kullanılan aroma terapik yağlarda etkiyi desteklemektedir. Zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Varisleri yoğun olan kişilerde uygulanmamaktadır.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

 • Kan Dolaşımı hızlandırır
 • Ağrı giderme
 • Rahatlama
 • Fazla yağların yakılması
 • Cilt sıkılaştırma
 • Bölgesel zayıflama
 • Cildin esnekliğini sağlama
 • Selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır
 • ULTRSONİK DALGA İLE YAĞ PARÇALAMA

Düşük ultrason dalgalarına dayanan doğal bir olaydır. Ultrason dalgaları sıvının içinde gitgide büyüyen ve belli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarını oluşturur. Etkisi en az olan ısı halindeki enerji ve etkisi en çok olan basınç dalgaları serbest kalır.

Soğuk Lipoliz Uygulaması

Bölgesel yağlanma, sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkça karşılaştığımız sağlık açısından olduğu kadar görsel olarak rahatsızlık veren bir problem. Kimi durumlarda kişinin sosyal hayatını etkileyebilecek bölgesel yağlanmalar, kadınlarda basen, göbek, bel ve üst kol gibi bölgelerde; erkekler de ise genelde göbek ve bel çevresinde toplanır. Kışın kalın kıyafetler altında saklamaya çalışılan bölgesel yağlar, genelde yaz yaklaşırken bir sorun olarak gün yüzüne çıkar ve çözüm aranmaya başlar. Yağ hücreleri bütün vücuda dağılmıştır. Sağlık sorunları, yanlış beslenme, hareketsizlik, genetik faktörler kişide var olan yağ hücrelerinin bölgesel olarak genişlemesine, hacminin büyümesine neden olabilir. Spor, egzersiz, uzman gözetiminde yapılan diyetler bile bazen bölgesel yağlanmaya çözüm olmaz. Bu noktada bölgesel yağlardan kurtulmak için alternatif yöntemler, çözümler devreye girer. Ameliyatlı vücut şekillendirme yöntemlerine alternatif olarak karşımıza çıkan ve kişinin hayatını etkilemeyen, acısız, anestezi gerektirmeyen rahat ve de konforlu yöntemlerden biri de Soğuk Lipoliz’dir. Dondurarak vücut şekillendirme ve zayıflama olarak tanımlayabileceğimiz Soğuk Lipoliz, son dönemde çok revaçta olan, sonuçları da danışanlarımızı mutlu eden bir uygulamadır.

 

Dondurarak Zayıflama ve Şekillendirme Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz cihazı özel bir başlığa sahiptir. Cildi uygulama esnasında soğuktan koruması için özel bir jel ve sprey uygulama yapılacak bölgeye tatbik edilir, derinin üzerinde ince bir film oluşturulur. Bölgesel yağlanmanın ortadan kaldırılması hedeflenen bölgeye özel başlıklar yerleştirilerek uygulama yapılır. Başlık konulduğu bölgeyi soğutur, herhangi bir acı, ağrı olmadan işlem gerçekleştirilir. Soğuk lipoliz cilt altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kontrollü bir şekilde soğutularak, yağ hücrelerinin küçülme sürecine girmesi sağlanır. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde uygulanır ve etkin sonuç alınır, kişinin günlük hayatına devam edebileceği bir uygulamadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %89
KAZANCINIZ 531.00 TL
69.00 TL

Katanella Beauty Concept'in Yorumları

 
Harika Bir Yer!
Güler yüzlü ve işlerini gerçekten bilen kişiler. Aldığım bir fırsatla gidip yıllardır kendilerinden pek çok farklı hizmet aldım. Kesinlikle işlerinden ve ilgilerinden çok memnunum! Petro Hanım ve Eda Hanıma sevgiler! :)
çok memnunum
güler yüzlü ve ilgili bir ekip, temiz bir mekan.. tesekkurler katanella!
muhteşem hizmet ve kalıtenın adresı...
cıldıme ve kalıteye onem veren bırı olarak sonunda aradıgım guzellık salonunu buldum. sızden almıs olduğum hızmetle once cılt bakımı olarak gıttım sımdı zayıflama ve epılasyon paketıde almaya karar verıdm. salonda hersey son teknolojı ve guler yuzlu hızmetı kandırılmadan paranızın hakkını alıyorsunuz. Katanella aılesıne tesekkur ederım başta Petro hanım olmak uzere. Eda hanımada ayrıca sevgıler..
Teşekkür ederim
Arkadaşımın hediye aldığı bir fırsat sayesinde gitmiştim merkeze.Sonrasında epilasyon paketi aldım ve çok memnun kaldım.İşletmecisi Petronela hanım çok güler yüzlu ve bilgili biri. Teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim.
Teşekkürler Katanella!
2 yıldır sürekli gittiğim bir yer. Çok memnunum,çok temiz,hijyenik. Dermapen uygulaması ile lekelerimden kurtuldum. Çok mutluyum.
 
çok güler yüzlü ve ilgili bir ekibi var,mekanda çok temiz.Kesinlikle tavsiye ederim :)
 
Gayet ilgililer.Temiz ve nezih bir yer teşekkürler:)
 
Güzel ve kaliteli bir yer. Fırsattan almama rağmen çok güzel ilgilendiler.
 
Katanella Güzellik' le tanışmama sebep olduğunuz için öncelikle sizlere teşekkür ederim...cilt bakımı uygulamasından inanılmaz memnun kaldım gerçek anlamda diyer uygulamalar içinde tercih edebileceğim bir güzellik merkezi...gerek müşteri memnuniyetine verilen önem gerekse uygulama konusundaki hassasiyet bakımından tercih edilebilir...
 
Protez tırnak için gittim ve inanılmaz memnun kaldım ayrıca güler yüzünuz ve ilginiz için ayrıca tsk ederim bundan sonra sık sık görüşücez☺
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %89
KAZANCINIZ 531.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2204 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 24 Mart 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR