Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması

Fırsat Numarası: 51905
Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması Katanella Güzellik'ten 4 Seanslık Ameliyatsız Yüz Gençleştirme Uygulaması

Seçenekler

Yaşın ilerlemesi ile birlikte deride gevşeme ve sarkma gibi sorunların meydana çıktığını bilen Katanella Beauty Concept, yüz kaslarını güçlendirici lifting cihazları kullanarak deri altı dokuları güçlendiriyor.


Kullandığı cihazla derinin azalan tonunu artıran, dolaşımını, beslenmesini sağlayan, güçlendiren ve kırışıkları açan Katanella Beauty Concept, bu sayede cildin yaşlılık nedenlerine karşı koyarak hücre yenilenmesini arttırıyor.

Siz de uygun fiyata yüz gençleştirme uygulamasını kullanmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın!

Uygulama Aşamaları

  • 2 Seans Kavit Uygulaması: Yüz ovalini ortaya çıkarıp cildin sarkan fazla derisini ve yağlarını toparlayarak sıkılaştırır.
  • 2 Seans Dolgu Lift Uygulaması: Yüz lifting başlığı ile uygulanmaktadır. Kasları çalıştırır, sıkılaştırır ve kırışıkları açar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 501.00 TL
99.00 TL

Katanella Beauty Concept'in Yorumları

 
Harika Bir Yer!
Güler yüzlü ve işlerini gerçekten bilen kişiler. Aldığım bir fırsatla gidip yıllardır kendilerinden pek çok farklı hizmet aldım. Kesinlikle işlerinden ve ilgilerinden çok memnunum! Petro Hanım ve Eda Hanıma sevgiler! :)
çok memnunum
güler yüzlü ve ilgili bir ekip, temiz bir mekan.. tesekkurler katanella!
muhteşem hizmet ve kalıtenın adresı...
cıldıme ve kalıteye onem veren bırı olarak sonunda aradıgım guzellık salonunu buldum. sızden almıs olduğum hızmetle once cılt bakımı olarak gıttım sımdı zayıflama ve epılasyon paketıde almaya karar verıdm. salonda hersey son teknolojı ve guler yuzlu hızmetı kandırılmadan paranızın hakkını alıyorsunuz. Katanella aılesıne tesekkur ederım başta Petro hanım olmak uzere. Eda hanımada ayrıca sevgıler..
Teşekkür ederim
Arkadaşımın hediye aldığı bir fırsat sayesinde gitmiştim merkeze.Sonrasında epilasyon paketi aldım ve çok memnun kaldım.İşletmecisi Petronela hanım çok güler yüzlu ve bilgili biri. Teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ederim.
Teşekkürler Katanella!
2 yıldır sürekli gittiğim bir yer. Çok memnunum,çok temiz,hijyenik. Dermapen uygulaması ile lekelerimden kurtuldum. Çok mutluyum.
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 501.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2107 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 231 47 75
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51905) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 24 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Seans süresi 10 dakikadır.
MEKANLAR