Kavaklıdere Ay-Sa’da Microblading Uygulaması ve Cilt Bakımı Paketi

Fırsat Numarası: 39409
Kavaklıdere Ay-Sa’da Microblading Uygulaması ve Cilt Bakımı Paketi Kavaklıdere Ay-Sa’da Microblading Uygulaması ve Cilt Bakımı Paketi

Seçenekler

Daha mutlu olmak, daha pozitif bir hayat sürmek için kendini güzel hissetmen şart. Bunun içinse sana sadece Ay-Sa’dan küçük dokunuşlar gerekli…

Kötü beslenme alışkanlıkları, yaş alma, yıpranma, sigara, mevsimsel faktörler derken cildimiz de daima yardımcı bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Bakımlı olmayan cilt, belli bir süre sonra ölü hücrelerle kaplanır. Ciltte biriken ölü hücreler derinin kalınlaşmasına neden olur.  Bu sebeple oksijensiz kalan cilt, cansız görünür. Cildi temiz ve bakımlı tutmak, ölü hücrelerden arındırmak cildin taze ve genç kalmasına yardımcı olur.  İşte bu nedenle cildimize periyodik olarak profesyonel bakım yaptırmalıyız.

Sakın kaçırmayın!

3 Seans Radyo Frekans +  1 Seans Profesyonel Cilt Bakımı

Radyo Frekans Nedir?

Radyo frekans, kolajen üretimini artırarak dokunun kendini onarmasını ve yenilenmesini sağlamaktadır. Tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olmak üzere yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmalarda, boyundaki yatay çizgilerde toparlanma ve gözle görülür düzelme sağlar.

Kişiye hiç bir rahatsızlık vermez ve uygulama sonrası günlük yaşamına kolaylıkla geri dönebilir. Çünkü uygulamalar iğne, enjeksiyon veya benzerleri gibi acı ağrı veya rahatsızlık hissi vermez. Uygulamadan hemen sonra ciltte çok hafif bir kızarıklık oluşsa da yaklaşık 30 - 60 dakikalık bir süre içinde geçmektedir. Radyo dalgaları uçlar arasında değişerek cilt ve cilt altı hücrelerini ve içindeki su molekülerini hareketlendirir ve sıkılaştırır. Ayrıca ilerleyen seanslarla birlikte yeni kolajen lif oluşumunu tetikler. Sonuç olarak da cildin gerginleşmesini ve pürüzsüzlüğünü sağlar.

Microblading 

Microblading kaş kontürü uygulaması, yüzünde inanılmaz güzel bir değişim sağlayacak. Kaşlarını modaya uygun, düzgün ve güzel görmeyi istersen bu fırsatı kaçırma! Üstelik 11 aşamalı muazzam bir cilt bakımı paketi de Ay-Sa’dan sana hediye!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 400.1 TL
99.90 TL
99.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 500.00 TL
İNDİRİM %81
KAZANCINIZ 400.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 36 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0312 466 00 57 - 0549 428 68 50
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR