0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Kış Aylarında da Esmerliğinizi Koruyun! Hem Cildinize Bakım Yapın, Hem De Ten Renginizin Canlılığını Koruyun! Bronzi Solaryum'da 1 Yıl Boyunca Geçerli Solaryum Paketleri 39 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 545750

Bronzi Solaryum ile sağlıklı - kalıcı - hızlı bronzlaşma. gölgede 38 derecede sağlıkla gelen konfor... Ruhunuz değil teninizi karartın!

 

Yeni solaryum teknolojisi sprey solaryum ile UV ışınlı solaryum cihazlarının 3 veya 4 seansta sağlayabileceği bronzluğa tek seansta kavuşabilirsiniz.

 

Solaryum Nedir?

Solarium cihazları, güneş ışığının insanlar üzerindeki sağlığı teşvik eden etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. 
Deri üç tabakadan oluşur. İlk önce üst deri tabakasına gelen UV ışınları bronzlaşma mekanizmalarını harekete geçirir. Bunlar bronzlaşma ve yeni pigmentlerin oluşumunu sağlıyan mekanizmalardır. 
UV-A ışınları cildin koruma mekanizmasını harekete geçirerek pigmentlerin renk değiştirmesini ve dolayısı ile bronzlaşmayı sağlar. UV-B ışınları ise çok az miktarda uygulandığı taktirde yeni pigment oluşumunu ve üst tabakasına doğru ilerlerken yeniden UV-A ışınları ile karşılaştıkları taktirde, daha kalıcı ve derin bir bronzluk oluşur. 
İşte solarıum da aynı biyolijik mekanizmayı harekete geçirmektedir. Solarıumla bronzlaşma güneşle aynı efektlere sahiptir. Tek fark solarıumda ışınların optimal fayda sağlıyacak şekilde kombine ve filtre edilmiş olmasıdır.

 

Solarium istendiği şekilde güneş ışığı

Günümüzde, artık ışınlarının çok zayıf olduğu kış aylarında dahi bu ışınlardan solarıum vasıtası ile faydalanma imkanına sahibiz. Çok değişken olabilen doğal güneş ışınlarının aksine solarıum ile güneşlenme sırasında bu ışınlar istediğimiz şekilde ayarlanabilir. Böylece solarıum bize bir avantaj daha sunuyor.

 

Solarium Faydaları Nelerdir?
Herkezin bildiği bir duygu: Gökyüzünde güneş parıldadığı zaman daha canlı ve neşeli oluruz. UV- ışınlarının vücudumuzu ve ruhumuzu rahatlatan olumlu etkileri, tıbben de onaylanmıştır. Vücut tarafından bizzat oluşturulan VitaminD3'ün sadece güneş veya solarıum ışığı yani UV-B ışınları altında oluşmasının sebebi de budur. D3 Vitamini Osteoporos'a karşı ve kemik yapısı için önemli bir hormondur. D3 Vitamini yardım ile kemiklere kalsiyum kazandırılır. Bu Güneş hormonu' nun daha başka olumlu özellikleride vardır.

Bağışıklık sistemini uyarır, vücudun kapasite gücünü arttırır.
Depresyonu azaltır.
Kalbi ve kan dolaşımını olumlu şekilde etkiler.
UV ışınları ile örneğin enfeksiyonlu sivilceler, sedef hastalığı ve nörodermit gibi cilt hastalıkları da çok başarılı şekilde tedavi edilir.
Bronz ten kişinin öz güvenini arttırır ve kendisini iyi hissetmesini sağlar. Cinsel gücü arttırır.
Güneş banyolarında UV-B ışınları cildin su toplamasına ve soyulmasına neden olurken, solarıum seanslarında optimize ışınlar sayesinde böyle bir durum söz konusu değildir. Soğukalgınlığına yakalanma riskini üçte bir oranınd aazaltır.
Romatizmal ağrılara ve bel fıtığına iyi gelir.
Solarıum ışınları, güneşe oranla çok daha az radyasyon içerdiğinden uzun vadede daha az risklidir.
Pek çok güneş alerjisi, solarıumda önceden yanarak önlenebilmektedir.

 

Bronzluk. Doğal güneş ışığı:
Bronzluk vücudun kendini güneş ışınlarına karşı koruyan bir oluşumdan başka bir şey değildir. UV-B ışınları ışınları özel üst deri hücrelerini (Melanosit'leri) daha fazla beyaz Melanin pigment üretmeleri konusunda uyarırlar.Bunlar daha yukarı cilt katmanlarına doğru hareket ederken UV-A ışınları ve kan oksijeni vasıtasıyla kahverengi bir tona dönüştürürler (indirekt pigmentleme). Daha önceden bir pigmentleme olayı varsa, cilt UV-A vasıtasıyla hemen bronzlaşır (direkt pigmentleme).

Güneşten korunma konusunda UV-B nin bir rolü daha vardır. Üst derinin kalınlaşmasını sağlayarak bir ışık seti oluşturur.Cildin kendine has ışıktan koruyucu önlemleri(pigmentleme ve ışık seti) tam manasıyla oluştuğunda 40 kat gücünde bir ışıktan korunma sağlanmış olur.Solaryum cihazında gerçekleşen bronzlaşmada yaşanan olaylar doğal bronzlaşmadaki olaylarla aynıdır. Bu nedenle solaryum ile uygulanan bir bronzlaşma, kızgın güneşli tatil bölgelerinde veya dağlarda yapacağınız tatil için iyi bir ön hazırlık olacaktır.

 

Ruh ve Vücut sağlığını ilacı
Herkesin bildiği bir duygu: Gökyüzünde güneş parıldadığı zaman daha canlı ve neşeli oluruz. UV Işınlarının vücudumuzu ve ruhumuzu rahatlatan olumlu etkileri, tıbben de onaylanmıştır. Vücut tarafından bizzat oluşturulan Vitamin D3'ün sadece güneş veya solaryum ışığı, yani UV-B-Işınları altında oluşmasının sebebi de budur. D3 Vitamini Osteoporose'a karşı ve kemik yapısı için önemli bir hormondur. D3 Vitamini yardımı ile kemiklere kalsiyum kazandırılır. Bu "Güneş hormonu" nun daha başka olumlu özellikleri de vardır. Bağışıklık sistemini uyarır, vücudun kapasite gücünü arttırır, depresyonları azaltır, kalbi ve kan dolaşımını olumlu şekilde etkiler. UVIşınları ile örneğin enfeksiyonlu sivilceler, sedef hastalığı ve nörodermit gibi cilt hasta­lıkları da çok başarılı şekilde tedavi edilir.

 

Kışın Solaryum

Daha iyi bir moral için ortam hazırlar.

Sağlığı güçlendirir.

Dinamik-aktiv bir görünüm sağlar

 

Fırsat Seçenekleri:

1. Bronzi Solaryum'da 1 seans SPREY solaryum

2. Bronzi Solaryum'da 5 seans solaryum

3. Bronzi Solaryum'da 10 seans solaryumİlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 70.00 TL
İNDİRİM %44
KAZANCINIZ 31.00 TL
39.00 TL
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 70.00 TL
İNDİRİM %44
KAZANCINIZ 31.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 75 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (545750) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Geçerlilik Süresi: Satın almadan itibaren 60 Gün
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu fırsat, Bronzi Solaryum'un Etiler, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi şubesinde geçerlidir.
 • Bronzi Solaryum, Pazar hariç, haftanın her günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Fırsat Seçenekleri:
  • 1. Bronzi Solaryum'da 1 seans SPREY solaryum: 70 TL Yerine 39 TL (5 Gün Kalıcı)
  • 2. Bronzi Solaryum'da 5 seans solaryum: 75 TL Yerine 39 TL
  • 3. Bronzi Solaryum'da 10 seans solaryum: 150 TL Yerine 69.90 TL
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet