Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi)

Fırsat Numarası: 94171
Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi) Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi) Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi) Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi) Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi)

Ürün Bilgileri

Kişiye Özel Denizci Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Maxi)

Kişiye özel olarak hazırlanmış denizci konsepti doğum günü parti seti ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir doğum günü yapın!

Çocuğunuzun ve sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan doğum gününde standart hazır parti setleri yerine sizin için özel olarak tasarlanmış denizci doğum günü parti seti ile farklı bir doğum günü organizayonu yapmış olmanın mutlululğunu kaçırmayın!

Denizci 14 Kişi Parti Seti

1 Adet Denizci Tema 70X100 cm Vinil Afiş 1 Adet 50X70 Ayaklı Pano 1 Adet Denizci Temalı Bayrak Afiş 14 Adet Denizci Temalı Tabak 14 Adet Denizci Temalı Bardak 14 Adet Çatal 14 Adet Peçete 14 Adet Bıçak 14 Adet Çatal-Bıçak-Peçete Sargısı 14 Adet Popcorn 10 Adet Kürdan 14 Adet Pipet 14 Adet Magnet 15 Adet Balon 4 Adet Denizci Temalı Su - Kola Sargısı Denizci 20 Kişi Parti Seti 1 Adet Denizci Tema 70X100 cm Vinil Afiş 1 Adet 50X70 Ayaklı Pano 1 Adet Denizci Temalı Bayrak Afiş 20 Adet Denizci Temalı Tabak 20 Adet Denizci Temalı Bardak 20 Adet Çatal 20 Adet Peçete 20 Adet Bıçak 20 Adet Çatal-Bıçak-Peçete Sargısı 20 Adet Popcorn 10 Adet Kürdan 20 Adet Pipet 20 Adet Magnet 15 Adet Balon 6 Adet Denizci Temalı Su - Kola Sargısı Denizci 30 Kişi Parti Seti 1 Adet Denizci Tema 70X100 cm Vinil Afiş 1 Adet 50X70 Ayaklı Pano 1 Adet Denizci Temalı Bayrak Afiş 30 Adet Denizci Temalı Tabak 30 Adet Denizci Temalı Bardak 30 Adet Çatal 30 Adet Peçete 30 Adet Bıçak 30 Adet Çatal-Bıçak-Peçete Sargısı 30 Adet Popcorn 10 Adet Kürdan 30 Adet Pipet 30 Adet Magnet 20 Adet Balon 8 Adet Denizci Temalı Su - Kola Sargısı Denizci 40 Kişi Parti Seti
1 Adet Denizci Tema 70X100 cm Vinil Afiş 1 Adet 50X70 Ayaklı Pano 1 Adet Denizci Temalı Bayrak Afiş 40 Adet Denizci Temalı Tabak 40 Adet Denizci Temalı Bardak 40 Adet Çatal 40 Adet Peçete 40 Adet Bıçak 40 Adet Çatal-Bıçak-Peçete Sargısı 40 Adet Popcorn 10 Adet Kürdan 40 Adet Pipet 40 Adet Magnet 20 Adet Balon 10 Adet Denizci Temalı Su - Kola Sargısı

Kişiye özel doğum günü parti setinizi satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize veya 0 541 588 90 84 nolu WhatsApp hattımıza fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler;

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan doğum günü parti setinizin daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz.

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz.

Parti Setinde Renk ve Tasarım Değişikliği

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkn olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Doğum günü konsepti kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Branda Vinil Afiş:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan yüksek çözünürlükte ve yüksek baskı kalitesine sahip afiştir. Canlı renklerden oluşan Vinil Afiş ile birlikte Köşelerinde Bağlayarak asabilmeniz için 4 adet asma kurdelesi gönderilmektedir.

Vinil Afişinizi asacağınız yere göre ister yapıştırabilir; istesenizde asarak kullanabilirsiniz. Vinil afişiniz sudan ve güneşten etkilenmez, yırtılmaz ve dış mekan için kullanıma uygundur.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Tabak:

Plastik tabaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Bardak:

Plastik bardaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Çatal:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte çatal gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Peçete:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte peçete gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Balon:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte balonlar iç veya dış mekan kullanımına uygun olarak gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Su - Kola Sargısı

Su ve Kola Sargıları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket tarafınıza özel gönderilmektedir. Etiketler 1,5 - 2 ve 2,5 Litre su ve kolaya uygundur. Şişenin etrafını saracak şekilde

Kişiye Özel Hazırlanmış Pop Corn Kutusu

Pop Corn kutusu kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Buzdolabı Magnet

Mıktanıslı Magnetler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. 5mm kalınlığında 5,8cmX8,8cm ölçülerindedir. Buzdolabı ve Metal yüzylere yapışmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan magnet ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Kürdan:

Kürdanlar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Pipet:

Pipetler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Pipetlerin rengi karışık renkte gönderilmektedir. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Peçete Sargısı

Peçete Sargıları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket tarafınıza özel gönderilmektedir. Peçete Sargıları Çatal, Bıcak ve Peçete ile takım yapılarak tarfınıza kullanıma hazır olarak gönderilmektedir.

341.96 TL
341.96 TL SATIN AL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 9 Haziran Salı gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Anne Buraya tarafından gönderilecektir.