Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi)

Fırsat Numarası: 94164
Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi) Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi) Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi) Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi) Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi) Kişiye Özel Erkek Bebek Baby Shower Konsepti Parti Seti (Midi)

Ürün Bilgileri

Kişiye Özel Baby Shower Erkek Konsepti Parti Seti (Midi)

Kişiye özel olarak hazırlanmış Baby Shower konsepti parti seti ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir yapın!

Sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan Baby Shower Partisinde standart hazır parti setleri yerine sizin için özel olarak tasarlanmış olan Baby Shower parti seti ile farklı bir baby shower parti organizayonu yapmış olmanın mutlululğunu kaçırmayın!

Baby Shower 14 Kişilik Parti Seti

1 Adet Baby Shower 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Baby Shower Temalı Bayrak Afiş 14 Adet Baby Shower Temalı Tabak 14 Adet Baby Shower Temalı Bardak 14 Adet Çatal 14 Adet Peçete 14 Adet Bıçak 14 Adet Magnet 10 Adet Balon 4 Adet Baby Shower Su - Kola Sargısı Baby Shower 20 Kişilik Parti Seti 1 Adet Baby Shower 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Baby Shower Temalı Bayrak Afiş 20 Adet Baby Shower Temalı Tabak 20 Adet Baby Shower Temalı Bardak 20 Adet Çatal 20 Adet Peçete 20 Adet Bıçak 20 Adet Magnet 15 Adet Balon 6 Adet Baby Shower Su - Kola Sargısı Baby Shower 30 Kişilik Parti Seti 1 Adet Baby Shower 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Baby Shower Temalı Bayrak Afiş 30 Adet Baby Shower Temalı Tabak 30 Adet Baby Shower Temalı Bardak 30 Adet Çatal 30 Adet Peçete 30 Adet Bıçak 30 Adet Magnet 20 Adet Balon 8 Adet Baby Shower Su - Kola Sargısı Baby Shower 40 Kişilik Parti Seti 1 Adet Baby Shower 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Baby Shower Temalı Bayrak Afiş 40 Adet Baby Shower Temalı Tabak 40 Adet Baby Shower Temalı Bardak 40 Adet Çatal 40 Adet Peçete 40 Adet Bıçak 40 Adet Magnet 25 Adet Balon 10 Adet Baby Shower Su - Kola Sargısı

Kişiye özel Baby Shower parti setinizi satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler;

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan parti setinizin daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz.

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz.

Parti Setinde Renk ve Tasarım Değişikliği

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkn olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Parti Seti konsepti kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

Kişiye Özel Hazırlanmış Parti Branda Vinil Afiş:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan yüksek çözünürlükte ve yüksek baskı kalitesine sahip afiştir. Canlı renklerden oluşan Vinil Afiş ile birlikte Köşelerinde Bağlayarak asabilmeniz için 4 adet asma kurdelesi gönderilmektedir.

Vinil Afişinizi asacağınız yere göre ister yapıştırabilir; istesenizde asarak kullanabilirsiniz. Vinil afişiniz sudan ve güneşten etkilenmez, yırtılmaz ve dış mekan için kullanıma uygundur.

Kişiye Özel Hazırlanmış Parti Tabak:

Plastik tabaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Parti Bardak:

Plastik bardaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Parti Çatal:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan konseptinize uygun renkte çatal gönderilmektedir.

Parti Peçete:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan konseptinize uygun renkte peçete gönderilmektedir.

Parti Balon:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan konseptinize uygun renkte balonlar iç veya dış mekan kullanımına uygun olarak gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Parti Su - Kola Sargısı

Su ve Kola Sargıları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket tarafınıza özel gönderilmektedir. Etiketler 1,5 - 2 ve 2,5 Litre su ve kolaya uygundur. Şişenin etrafını saracak şekilde

227.50 TL
227.50 TL SATIN AL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 5 Haziran Cuma gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Anne Buraya tarafından gönderilecektir.