Kişiye Özel Minnie Mouse Temalı Açacaklı Buzdolabı Magnet (10 Adet)

Fırsat Numarası: 94233
Kişiye Özel Minnie Mouse Temalı Açacaklı Buzdolabı Magnet (10 Adet)

Ürün Bilgileri

Kişiye Özel Minnie Mouse Temalı Açacaklı Magnet

Kişiye özel olarak hazırlanmış minnie mouse açacaklı magnet ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir doğum günü yapın!

Çocuğunuzun ve sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan doğum gününde sizin için özel olarak tasarlanmış minnie mouse magnet açacak ile davetlilere güzel bir hediye vermenin ayrıcalığını yaşayın. Magnetiniz 6x9 cm ölçüsünde 5mm kalınlığında ürünün yüzeyini tamamen magnet ile kaplayan kuvvetli mıknatısı bulunan bir üründür. Buzdolabına ve metal yüzeylere yapıştırılabilir.

Kişiye özel açacaklı magnetinizi satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize ve 0 541 588 90 84 nolu telefon ve WhatsApp hattımız ile iletişime geçerek fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler;

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan açacaklı magnetinizin daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz.

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz.

Magnetinizde Renk ve Tasarım Değişikliği

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkn olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Magnetinizi kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

58.76 TL
58.76 TL SATIN AL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 13 Haziran Cumartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Anne Buraya tarafından gönderilecektir.