Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini)

Fırsat Numarası: 94137
Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini) Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini) Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini) Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini) Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini) Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini)

Ürün Bilgileri

Kişiye Özel Safari Konsepti Doğum Günü Parti Seti (Mini)

Kişiye özel olarak hazırlanmış Safari konsepti doğum günü parti seti ile çocuğunuza kendini özel hissettirecek bir doğum günü yapın!

Çocuğunuzun ve sizin en mutlu ve özel günlerinden birisi olan doğum gününde standart hazır parti setleri yerine sizin için özel olarak tasarlanmış olan Safari doğum günü parti seti ile farklı bir doğum günü organizayonu yapmış olmanın mutlululğunu kaçırmayın!

Safari Temalı 14 Kişi Parti Seti

1 Adet Safari Tema 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Safari Temalı Bayrak Afiş 14 Adet Safari Temalı Tabak 14 Adet Safari Temalı Bardak 14 Adet Çatal 14 Adet Peçete 10 Adet Balon 4 Adet Safari Temalı Su - Kola Sargısı Safari Temalı 20 Kişilik Parti Seti 1 Adet Safari Tema 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Safari Temalı Bayrak Afiş 20 Adet Safari Temalı Tabak 20 Adet Safari Temalı Bardak 20 Adet Çatal 20 Adet Peçete 15 Adet Balon 6 Adet Safari Temalı Su - Kola Sargısı Safari Temalı 30 Kişilik Parti Seti 1 Adet Safari Tema 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Safari Temalı Bayrak Afiş 30 Adet Safari Temalı Tabak 30 Adet Safari Temalı Bardak 30 Adet Çatal 30 Adet Peçete 20 Adet Balon 8 Adet Safari Temalı Su - Kola Sargısı Safari Temalı 40 Kişilik Parti Seti 1 Adet Safari Tema 50x70 Vinil Afiş 1 Adet Safari Temalı Bayrak Afiş 40 Adet Safari Temalı Tabak 40 Adet Safari Temalı Bardak 40 Adet Çatal 40 Adet Peçete 25 Adet Balon 10 Adet Safari Temalı Su - Kola Sargısı

Kişiye özel Safari doğum günü parti setinizi satın aldıktan sonra info@anneburaya.com mail adresimize fotoğraflarınızı ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı gönderirken dikkat etmeniz gerekenler;

Tarafınıza özel olarak hazırlanmakta olan doğum günü parti setinizin daha güzel görünmesi için göndereceğiniz fotoğrafların net olarak çekilmiş, yüksek çözünürlükte olmalarına dikkat ediniz.

Kırpılmış, küçültülmüş, rengi ile oynanmış, bulanık ve karanlıkta çekilmiş fotoğrafları göndermemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca fotoğrafta belden yukarısı ve başının tamamının görünmesi ve fotoğrafın uzaktan çekilmemiş olması çok daha iyi sonuç vermektedir.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflar tasarım için uygun değilse müşteri temsilciniz tarafınızla iletişime geçerek sizden yeni bir fotoğraf isteyecektir.

Tasarımda Yazı ve Gerekli Bilgiler

Tasarımda kullanılacak olan İSİM, YAŞ, TARİH gibi bilgileri fotoğraflarınızı gönderirken mail ile ulaştırabilirsiniz.

Parti Setinde Renk ve Tasarım Değişikliği

Seçmiş olduğunuz tasarımda Fotoğraf ve Yazı değişiklikleri haricinde renk veya tasarım ile ilgili değişiklikler için bizimle irtibata geçerek tasarım değişikliğinin mümkn olup olmadığı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Teslim Süresi

Doğum günü konsepti kişiye özel hazırlandığı için fotoğraflarınızı göndermiş olduğunuz mailde teslim tarihi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilciniz teslim tarihini belirtmiş olduğunuz tarihe göre hazırlamaktadır. Herhangi bir tarih belirtmeseniz ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Tasarımınız tamamlandıktan sonra baskıya girmeden önce tarafınızadan ONAY alınır ve baskıya verilir. Tarfınızdan ONAY alınarak baskıya gönderilen işlerde değişiklik yapılamamaktadır. Ürünler baskıdan önce onay alındığı ve kişiye özel üretildiği için kesinlikle iade yapılamamaktadır.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Branda Vinil Afiş:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan yüksek çözünürlükte ve yüksek baskı kalitesine sahip afiştir. Canlı renklerden oluşan Vinil Afiş ile birlikte Köşelerinde Bağlayarak asabilmeniz için 4 adet asma kurdelesi gönderilmektedir.

Vinil Afişinizi asacağınız yere göre ister yapıştırabilir; istesenizde asarak kullanabilirsiniz. Vinil afişiniz sudan ve güneşten etkilenmez, yırtılmaz ve dış mekan için kullanıma uygundur.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Tabak:

Plastik tabaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Bardak:

Plastik bardaklar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket ile tarafınıza özel gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Çatal:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte çatal gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Peçete:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte peçete gönderilmektedir.

Doğum Günü Parti Balon:

Tarafınıza özel olarak hazırlanmış olan doğum günü konseptinize uygun renkte balonlar iç veya dış mekan kullanımına uygun olarak gönderilmektedir.

Kişiye Özel Hazırlanmış Doğum Günü Parti Su - Kola Sargısı

Su ve Kola Sargıları kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Parti konseptine uygun olarak göndermiş olduğunuz fotoğraflar ile hazırlanmış olan etiket tarafınıza özel gönderilmektedir. Etiketler 1,5 - 2 ve 2,5 Litre su ve kolaya uygundur. Şişenin etrafını saracak şekilde

192.10 TL
192.10 TL SATIN AL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 13 Haziran Cumartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Anne Buraya tarafından gönderilecektir.