Bu Fırsat Kaçtı :(

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

KOÇ Grubu Hastaneleri İki Can Hamilelik Sigortası

Fırsat Numarası: 128279

En iyi hastanelerde Doğum dahil olmak üzere Hamilelik süresince rutin kontroller, genel kan testi, ikili ya da üçlü taramalar, tiroit testleri, şeker yüklemesi kan ve idrar tahlilleri gibi hamilelik boyunca ihtiyaç duyulan tetkik ve tahlilleri kapsayan uygun fiyatlı bu kampanyayı kaçırmayın.

İki Can Sağlık Sigortası nedir?

İki Can, hamilelik sürecinde dahi satın alabileceğin ve Türkiye’de hamileyken doğum sigortası yaptırma ayrıcalığını sunan tek sigorta poliçesidir. İki Can, anne ve bebeğin doğum öncesi, doğum sırası ve sonrasındaki tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş hamilelik takibi, doğum ve bebek takibi vs. teminatlarını barındırsa da anne adayımız doğum ve bebek teminatına tek başına da sahip olarak sadece doğum işlemi için de poliçeyi satın alabilir.

 

**KOÇ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ -- BODRUM AMERİKAN HASTANESİ -- MED - AMERİKAN TIP MERKEZİ Geçerlidir.

 

İki Can Koç Sağlık Sigortası nedir? 

İki Can Koç Sağlık Sigortası , Vehbi Koç Grubu Sağlık Kurumları’ nda geçerli olan İki Can Hamilelik sigortasıdır. Bu poliçe ile hamilelik dönemi ve doğumu sigortalayabileceğiniz gibi sadece doğumu kapsayan paketlerden de seçim yapabilirsiniz.

 

YATARAK TEDAVİ

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta İki Can Koç Sağlık Sigorta Poliçesi tüm planlarda yatarak tedavi teminatı, anlaşmalı kurum kullanımları için yıllık 40.000 TL muafiyetli ve toplam 80.000 TL üst limit ile limitlidir. Anlaşmalı kurumlar dışında yatarak yapılan girişimlere ilişkin giderler kapsam dışıdır.

 

HAMİLELİK TAKİP

Hamilelik Takip teminatı var ise, poliçe dönemi içerisinde sadece hamilelik takipleri amaçlı maksimum 9 kez kullanım ile sınırlıdır. Bu teminat doğum işlemi gerçekleşene kadar geçerli olacaktır. Doğum işleminin gerçekleştiği an itibari ile hamilelik takip teminatı kullanımı henüz 9 adet kullanım hakkı tamamlanmamış olsa bile sonlanacaktır. Hamilelik Takip teminatı, özel şartlarda belirtilen işlemleri % 100 lü olarak kapsamaktadır ve hamilelik takipleri harici amaçlarla kullanılamaz

 

DOĞUM

Doğum teminatı için bekleme süresi yoktur. Doğum teminatı normal doğum, epidural normal doğum, sezaryen ve epidural sezaryen için geçerlidir Doğum paketinde normal doğum için 2, sezaryen ile doğum için 3 gün yatış dahildir.

 

 • HAMİLELİK TAKİP 1.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE
 • HAMİLELİK TAKİP 2.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE - TAM KAN SAYIMI - TAM İDRAR ANALİZİ - TOXOPLAZMA IGM - TOXOPLAZMA IGG - RUBELLA IGG - RUBELLA IGM -İDRAR KÜLTÜRÜ - HBS Ag -Anti HBS - Spot Glukoz (Açlık Glukoz) - TSH - Serbest T4 - kan grubu - Anti HCV - Anti Hıv ½ - CMV (Cytomegalovirus) lgG ,MEIA - CMV (Cytomegalovirus) lgM, MEIA
 • HAMİLELİK TAKİP 3.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE 11-14 GEBELİK HAFTASI TARAMA( 2'Lİ TEST )(DOWN SENDROMU TARAMA
 • HAMİLELİK TAKİP 4.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE - 16-20 hf GEBELİK HAFTASI TARAMA( 4'Lü TEST ) ikili test yapılmayanlarda yapılacaktır.(DOWN SENDROMU TARAMA TESTİ (II.TRİMESTER)) HAMİLELİK TAKİP 2.AY Ya da AFP tarama 
 • HAMİLELİK TAKİP 5.AY : Perinatoloji Muayene - Obstetrik detaylı anomali taraması (18 hafta üzeri tek gebelik)-Obstetrik Usg -JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE
 • HAMİLELİK TAKİP 6.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE TAM KAN SAYIMI - İDRAR KÜLTÜRÜ İDRAR ANALİZİ - GLUKOZ TOLERANS TESTİ (GEBELİK) 50G 1 SAAT COOMBS TESTİ - İNDİREKT (ANTİKOR TARAMA, RBC) - TOXO IGG - TOXO IGM
 • HAMİLELİK TAKİP 7.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE
 • HAMİLELİK TAKİP 8.AY : İNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE
 • HAMİLELİK TAKİP 9.AY : JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE - KARDİOTOKOGRAFİ İLE FÖTAL STRES TESTİ - NST 2 KEZ -FETAL MONİTÖR (YARIM SAATLİK) - JİNEKOLOJİK MUAYENE ULTRASON EŞLİĞİNDE

Anne Paketi

Emzirme Eğitimi: Her anneye emzirmenin faydaları, emzirme pozisyonları, meme problemleri ve bebek bakımı konusunda deneyimli hemşireler tarafından eğitim verilip, emzirirken annenin yanında olunur ve yardım edilir. Kapalı devre video sistemi ile annelere bebek bakımı ve emzirmeyle ilgili filmler izlettirilir.

Emzirme Danışmanlığı: Emzirme problemi yaşayan anneleri danışmanımız ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulunur ve takip programına alır.

Diyetisyen Ziyareti: Her anneye doğum sonrası, emzirme dönemi için beslenme önerileri verilir.

Kadın Doğum Uzmanı Muayenesi: Paketlerde belirtilen yatış günü süresince anneler uzman doktorlar tarafından muayene edilir.

Kan Testleri: Preop tetkikler ile PT, PTT, Kan Sayımı, Kan Grubu, HBSAG testleri uygulanır. Doğum Öncesi Bilgilendirme Seminerleri Doğum Bilgilendirme Kitabı

Bebek Paketi

Yenidoğan Tarama Testleri: Her bebeğe ilk 48 saatini doldurduktan sonra TSH, Topuk Testi, Fenilketonüri (zeka testi) ve Metabolik Hastalıklar testi uygulanır.

 

Pediatri Uzman Muayenesi: Paketlerde belirtilen yatış günü süresince bebekler uzman doktorlar tarafından muayene edilir ve aileleri bilgilendirilir. Doğum sonrası ilk 15 gün içinde pediatri kontrol muayenesi yapılır.

 

İşitme Testi: 48 saatini doldurmuş her bebeğe taburculuk öncesi, işitme uzmanı tarafından işitme testi (ABR) uygulanır.

 

Sarılık Kontrolü: Her bebeğe taburcu olmadan önce neonatal bilirubin bakılarak, yenidoğan sarılığının derecesi ölçülür ve değerlendirilir.

 

Hepatit B Aşısı: Her yenidoğana yaşamın ilk saatlerinde Hepatit B’den (mikrobik sarılık) korunmak için aşı yapılır. Böylece aşı programı başlatılmış olur. Aşı olarak, yenidoğan için en güvenilir olan tiomersolsüz aşı kullanılır.

 

Kan Grubu: Her yenidoğan bebeğin kan grubu taburculuk öncesi belirlenir, kan grubu kartı aileye teslim edilir.

 

Kan Şekeri: Doğumdan sonra, ihtiyaç halinde bebeğin beslenmesi normal düzenine geçene kadar, kan şekeri düzenli aralıklarla takip edilir.

 

K Vitamini: Bebeklik kanamalarını önlemek için K vitamini uygulaması yapılır.

 

Göz Antibiyotik Bakımı: Yenidoğan bebeklerde körlükle sonuçlanabilecek yenidoğan göz iltihaplarını engellemek için antibiyotikle göz bakımı ihtiyaç halinde yapılır.

 

Doğum Hediye Kutusu: Anne ve bebeğin ihtiyacı olabilecek ürünleri içermektedir.

 

1 Kez Evde Bakım Hemşire Hizmeti: Doğumu takiben 1 kez eve bakım hemşiresi gönderimi yapılacaktır.

GERÇEK FİYAT 14820.00 TL
İNDİRİM %2
KAZANCINIZ 149.00 TL
14671.00 TL
İlgili Aramalar
NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları
 
beklentilerim çok üstünde ilgi ve hizmet aldık. tebrikler
 
Haftasonu olmasına rağmen hızlı işlem için teşekkürler
 
Gayet güzel bir sigorta tavsiye ederim. Hemen Nart sigorta tarafından poliçe oluşturulup gönderildi. Teşekkürler
 
Siparişimi geçtikten sonra Nart sigortaya mail attım.Hemen poliçemizi düzenlediler.Ardından Demir hayat müşteri hizmetlerini arayarak check-up için randevu talebi oluşturduk.
Randevuyu oluşturup geri dönüş yapılacak.
 
Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
14671.00 TL
GERÇEK FİYAT 14820.00 TL
İNDİRİM %2
KAZANCINIZ 149.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 344 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (128279) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Başlangıç Tarihi: 10 Ağustos 2020
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Haziran 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu Fırsatın satın alınması , satın alma fiyatından ve belirtilen şartlar ile hizmeti sunan NART Brokerlik aracılığı ile fırsatta konu edilen sigorta poliçesini sunan sigorta şirketinden belirtilen fiyatta bir sigorta poliçesi düzenlenmesi hakkının satın alınmasıdır. Sigorta poliçesi, Kupon kodunun Hizmeti sunan NART Sigortaya belirtilen şartlarda bildirilmesinden sonra düzenlenecektir.
 • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak ozanyildirim@nart.com adresine İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu mail olarak gönderilmelidir. Mail gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 0850 724 63 10 – 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir.
 • Fırsat satın alındıktan sonra 1 yıl kullanım süresi mevcuttur.
MEKANLAR