Bu Fırsat Kaçtı :(

Kocaeli Hotel Şekerpınar Zen SPA'dan 1 Aylık Sınırsız Fitness Üyeliği veya 1 Aylık Sınırsız Fitness & Kapalı Havuz Kullanımı

Fırsat Numarası: 25802

Zen Spa, sağlıklı ve fit bir görüntüye ulaşmak isteyenlere kapılarını açıyor.

1 aylık sınırsız fitness üyeliği paketi ile kaslarınızı güçlendirecek, fit bir vücuda sahip olacaksınız.

Fitness, vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar. 

Siz de psikolojik olarak kendinizi çok daha zinde hissetmek için hemen 1 aylık fitness üyeliği veya fitness üyeliği ve kapalı havuz paketini satın alın.

Sağlıklı günler dileriz...

Fitness

Fitness, vücuttaki tüm kasları hissedilir şekilde çalıştırır. Vücuttaki fazla yağlar bu yanmaya başlar ve kaslar sıkı bir şekilde çalıştığı için fit ve sağlıklı bir görünüme kazanılır. Diğer bütün sporlardan farklı olarak fitness’da amaç, bütün kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesidir. Fitness sporu vücutta bol bol endorfin, östrojen veya testesteron hormonu salgılanmasını sağlar.


Bu da, kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlar. Vücudun forma girmesi de öz güveni arttırır. Metobolizmayı hızlandırır. Enerjiyi arttırır. Uykuyu düzenler. Psikolojik iyilişme sağlayarak stresten uzaklaştırır. Daha sağlıklı ve hızlı düşünmeyi sağlar.Kalp ve damar sistemini güçlendirir. Uzun dönemli fitness sporuyla uğraşanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşüktür. Kalori yakmayı sağladığından şeker hastaları için önerilir.

İlgili Aramalar

119.00 TL
119.00 TL
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 17:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (25802) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mayıs 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında geçerlidir.
MEKANLAR