Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil İçin Varız'dan Konya Şeb-i Arus Turu 199 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 13993

Hz.Mevlana'nın  741. Vuslat  Yıldönümü  vesilesi  ile  mistik ve huzur  dolu  bir  yolculuk…

1. Gün (12 Aralık İstanbul - Konya)

Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü 21:00 - Beşiktaş Yıldız Camii Önü 22:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:00 Kalkış noktalarımızdan hareket ile Düzce üzerinden Bolu'ya ulaşıyor ve Tursan tesislerinde dinlenme molası veriyoruz. Mola sonrası rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları eşliğinde gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

2. Gün (13 Aralık Mevlana Müzesi - Karatay Medresesi - Sema Gösterisi)

Sabah erken saatte alınan extra kahvaltı molamızın ardından Konya şehir merkezine varıyoruz. Konya gezimizde ilk olarak 1. Alâeddin Keykubad'ın tamamladığı Alâeddin Tepesi üzerindeki Alâeddin Camii çevresinde otobüsle yapılan panoramik turumuzu yapıyoruz , daha sonra Selimiye Cami, Üçler Türbesi (Üç Erenler Türbesi), 16 dilimli Yeşil Kubbe (Kubbe-i Hadra), Hz.Mevlana, babası ve Sultan Veled'in sandukaları ile birçok ulemanın çini sandukalarının bulunduğu Mevlana Türbesini ziyaret ediyoruz. Burada Mevlevi giysileri, müzik aletleri, el yazması kitaplar, maketler, resimler, halıların ve eski eserlerin bulunduğu Mevlana Müzesi ile Mevlevi Dergâhı gezilerini çarşı içinde verilen serbest zaman sonrasında Mevlana'nın can dostu olan ve çok yakın olduğu için Mevlana'yı halktan uzaklaştırdığı düşünüldüğünden dolayı öldürüldüğü ileri sürülen Şems-i Tebrizi Türbesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeğinde Konya Mutfağının Eşsiz lezzetlerinden meşhur Etli ekmeği, Mevlana Pidesi ve Tandırı seçeneklerinden yemeğimizi alıyoruz. Yemek molamızın ardından Hz. Mevlana'nın 739. Vuslat Yıldönümü vesilesi ile yapılacak olan ve bu geziye katılmanıza sebep olan sema gösterilerini izlemek için kültür merkezine gidiyoruz. Tören bitiminden sonra Karatay Medresesi ve müzesini ziyaret etmek için otobüsümüze dönüyoruz, ziyaret sonrası otobüs ile yapacağımız şehir turu esnasında Sadreddin Konevi Camii ile yıldırım düşmesi nedeniyle yarım minareli olan İnce Minareli Cami, İplikçi Cami ve Medresesi'ni panoramik olarak gördükten sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz akşam yemeği ve konaklama otelimizde...

3. Gün (14 Aralık Nasreddin Hoca Türbesi - Akşehir)

Sabah otelde erken saatte alınan kahvaltı sonrası türbesi dünyadaki herkesin ilgisini çekmiş olan ve hikâyeleri dilden dile dolaşan Nasreddin Hoca'nın türbesinin bulunduğu Akşehir'e hareket ediyoruz. Faziliet sahibi değerli zat Nasreddin Hoca'nın Türbesini ziyaret sonrası, Seyyid Mahmud Hayrani Türbesi, Garp Cephesi Müzesi, Üç Kızlar Türbesi ziyaretleri sonrası Afyon, Kütahya, Bilecik, Adapazarı üzerinden yol alarak akşam saatlerinde İstanbul'a varıyoruz. Sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak başka bir Hola Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Önemli Not 

Şeb-i Aruz törenleri için acentamızın grup bilet rezervasyonları gündüz saat 14:00 Seansını kapsadığı için konuklarımızın başka bir seans tercih etme şansları mümkün değildir. Tören salonuna 7 yaşından küçük çocuklar kabul edilmemektedir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler                                   

Lüx otobüs ile gidiş dönüş ulaşım                                      
Ilgın Öztürk Termal Otel’de 1 Gece Y.P, 1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği, Termal Havuz Kullanımı                       
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri 1618 Sayılı Kanun gereği Zorunlu Seyahat sigortası

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm öğle yemekleri. Tüm yemeklerde alınan İçecekler Ekstra olarak belirtilen organizasyonlar.

Şeb-i Aruz gösterisi tören bileti (saat 14:00 gösterisi) Profesyonel rehberlik hizmetleri, Müze ve ören yeri girişleri

Turu satın alan misafirlerimiz Tören Ücreti, Rehberlik hizmetleri ,Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri için 70 tl ödemekle yükümlüdür.
7 - 12 yaş grubu için ise bu ücret 70 tl dir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
0 - 6 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
0 - 6 yaş çocuk için Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 90 tl ödenir. 7-12 yaş ücreti 190 tl dir.
7 - 12 yaş çocuklar içinde extra ücret 70 tl olup kayıt esnasında acentaya ödenmesi gereklidir.
Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz Fırsat kodlarına ilave olarak acentemize 50 tl fark ödemelidir.


Kupon alım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezervasyon tarih değişikliklerinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 201.00 TL
199.00 TL
199.00 TL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 201.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4100 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13993) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13993) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 12 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.