Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 42843
Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti Stefan Zweig'in Büyük Eseri 'Korku' Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Türkiye'nin en çok okunan yazarlar listesinde yer alan dünyaca ünlü Avusturyalı yazar Stefan Zweig'in "Korku" adlı romanı, Elodie Menant uyarlamasıyla ve Tuğçe Mine Aktulay Çakır'ın rejisiyle Altsahne prodüksiyonuyla yeni sezonda seyirciyle buluşuyor.

 

Usta yazarın hayranlıkla okuduğumuz kitaplarındaki kahramanlarına sahnede tanık olacağınız bu oyunu sakın kaçırmayın!

 

Siz de bu muhteşem oyunda yerinizi şimdiden ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Korku

Irene, saygın bir avukat olan kocası (Fritz) ve çocuklarıyla yaşayan, güzel ve genç bir kadındır. Kendisini boşlukta hissettiği dönemde, bir piyanistle (Edouard) ilişki yaşamaya başlar. Ne var ki bir gün, yaşadığı ilişki, piyanistin kız arkadaşı (Elsa) tarafından öğrenilir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Elsa, Irene’i tehdit ederek ondan para koparmaya başlar. Elsa’ya yakalanmamak için, bir süre sokağa dahi çıkmayan Irene, Edouard ile ilişkisini bitirmeye karar verir. Irene, evinde de oldukça gergindir; sürekli düşünen, neşesiz ve tedirgin hali, kocasının da dikkatini çeker. Bir gün, Irene’e bir mektup gelir. Mektupta, Elsa, kendisinden para istemektedir. Irene’in sinirleri iyice alt üst olur. Bu kadının, adresini nasıl bulduğunu bir türlü anlayamaz, zira kendisi üç gündür evden çıkmamıştır. İrene’in değişen ruh hali, tavrı ve hareketleri, kocasının dikkatini çektikçe, Irene’in de korkusu iyice artar. Fritz’in şüpheli bakışları ve imalı soruları, Irene’i yiyip bitirmekte, Irene korkudan deliye dönmektedir. İçinde bulunduğu durumdan çıkmak için, umutsuzca çırpınan Irene, bir süre sonra çok daha çarpıcı bir gerçekle karşılaşacaktır.

 

OYUNUN KÜNYESİ:

Romanın Yazarı: Stefan Zweig 
Tiyatroya Uyarlayan: Elodie Menant 

Çeviren: Can Kapyalı
Yönetmen: Tuğçe Mine Aktulay Çakır

Kostüm ve Dekor Tasarım: Müge Hooper

Koreograf ve Hareket Düzeni: Seçil Demircan

Poster Tasarım: Ali Cengiz İşcanlı

Oyuncular: Asena Yıldırım, İsmail Nadir Bilgili, Kerim Urun, Zeynep Aytekin

Yapım: Altsahne

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 40.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 10.00 TL
30.00 TL

Caddebostan Kültür Merkezi'nin Yorumları

şahane
yani olacaksa okadar olur bence hepsi birbirin den güzelikle kaplılar mutluluk içinde kala bileceğimiz yerler işte bu yerler
30.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 40.00 TL
İNDİRİM %25
KAZANCINIZ 10.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 347 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (42843) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR