Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması

Fırsat Numarası: 56430
Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması Kozyatağı Make-Up Artist Derya Gül'den Microblading Uygulaması

Seçenekler

Kozyatağı'nda bulunan ve profesyonel bir biçimde hizmet veren Salon CK kalıcı makyaj uygulamaları ile karşınızda.

Hijyenik bir şekilde profesyonel ellerden uygulatacağınız kıl tekniği ile kaş, göz, dudak kontürü uygulamaları ile aynadaki görüntünüzden daima memnun olacaksınız!

Uygun fiyata kaliteli kalıcı makyaj uygulaması için Kozyatağı Salon CK'yı seçin...

Sakın kaçırmayın!

Microblading Kaş Kontürü

Eksik ve biçimsiz olan kaş kıl şeklindeki pigmentasyonlarla tamamlanarak yüz yapısına daha uyumlu hale getirilir, renk seçimine ten ve kıl rengi baz alınır. Bu yöntemin kalıcılık süresı kişinin cilt yapısına bağlıdır. 
Ortalama 1/3 yıl kalıcıdır.
Steril tek kullanımlık iğneler ile tamamen organik boyalarla kişiye özel uygulanır. Yan etkisi yoktur sadece seker hastalarına, hiv virüsü taşıyıcılarına ve homofoli hastalarına uygulanmaz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 551.00 TL
349.00 TL

Kozyatağı Salon CK'un Yorumları

 
temiz ve titiz calisanlar guzel yüzlü tesekkurler
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
Manikür, pedikür ve saç kesim için gitmiştim. Daha öncesinden de memnun deneyip memnun kaldığım bir işletme. Temizliği, müşteri ilişkileri ve hizmet kalitesi olarak gayet memnun kaldım.
 
Saç Botox'u & Manikür Pedikür
Manikür ve Pedikür Harikaydı. Gayet hijenik ve gayet güzel bir şekilde yaptı Şeyma Hanım. Saç Botox'u için henüz bir yorum yapamayacağım çünkü saçta bir gün bekledikten sonra yıkanması gerekiyor henüz sonucu görmedim. Ancak genel intibam olumlu yönde tavsiye ediyorum.
 
Kaş kontür
Saç kesimimdem ve kaş kontür uygulamasından gayet memnun kaldım, Serhat beye ve Derya hanıma ayrıca teşekkür ederim alakaları için, bütün personeli ile temiz ve sıcak bir karşılama ve hizmet sunuluyor
 
Öncelikle Salon CK ya verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.Ben sac boyası,kesim vb işlemler yaptırdım cok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.
 
Manikür&Pedikür
Manikür ve pedikür yaptırdım temiz bir ortam işini gayet profesyonel yapıyor Eylem Hanım'a teşekkür ederim.
 
Eylem hanım 10 numara
Herkes gibi tereddütle geldim ama iyiki gelmişim. Eylem hnm işinde bir numara. Manikür ve pedikür yaptırdım. İlk kez işini bu kadar iyi ve seri yapan birine denk geldim. Çok teşekkür ederim
 
Saç bakımı, kesim, solaryum, Brezilya fönü gibi birçok işlem için gittim. Severek gittiğim ve memnun kaldığım bir kuaför.
349.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 900.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 551.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1318 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 373 97 48
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Fırsat fiyatı, seçeceğiniz 1 bölge için geçerlidir.

 

MEKANLAR