Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi

Fırsat Numarası: 56431
Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi Kozyatağı Salon CK'dan Sağlıklı Bronzlaşmak İsteyenler İçin 50 Dakikalık Solarium Paketi

Seçenekler

Kozyatağı Salon CK, her an ideal bronzluğa sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat hazırladı.

Salon CK, dört mevsim bronzluğa ulaşmak için hijyenik ve güvenilir dünya markası uwe ile sizlerı buluşturuyor.

Kozyatağı Salon CK'nın 50 dakikalık solarium paketine uygun fiyata sahip olmak için acele edin!

Kozyatağı Salon CK

Özenle düzenlenmiş, modern temiz ve hijyenik, insanları rahatlatan, huzur veren, sıcak ve dost bir ortam sunan Salon CK, Kozyatağı'nda ki merkezi konumu sayesinde sunduğu ulaşım kolaylığıyla, özel müşteri otoparkıyla öne çıkıyor.

Kaliteli hizmeti, uygun fiyat politikasıyla birleşince kendini önemseyen, modern ve bakımlı kadınlar için solaryumu, saç bakım danışmanlığı, el ve ayak bakımları, renk değişimleri, sir ağda ve kozmetik ürünleri ile ideal bir merkez.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.1 TL
199.90 TL

Kozyatağı Salon CK'un Yorumları

 
temiz ve titiz calisanlar guzel yüzlü tesekkurler
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
çok beğendim, ilgileri alakalı hepsi çok güzeldi,Özellikle Şeyma hanım işinde geçekten başarıları İlgisi için teşekkür ederim.
 
Manikür, pedikür ve saç kesim için gitmiştim. Daha öncesinden de memnun deneyip memnun kaldığım bir işletme. Temizliği, müşteri ilişkileri ve hizmet kalitesi olarak gayet memnun kaldım.
 
Saç Botox'u & Manikür Pedikür
Manikür ve Pedikür Harikaydı. Gayet hijenik ve gayet güzel bir şekilde yaptı Şeyma Hanım. Saç Botox'u için henüz bir yorum yapamayacağım çünkü saçta bir gün bekledikten sonra yıkanması gerekiyor henüz sonucu görmedim. Ancak genel intibam olumlu yönde tavsiye ediyorum.
 
Kaş kontür
Saç kesimimdem ve kaş kontür uygulamasından gayet memnun kaldım, Serhat beye ve Derya hanıma ayrıca teşekkür ederim alakaları için, bütün personeli ile temiz ve sıcak bir karşılama ve hizmet sunuluyor
 
Öncelikle Salon CK ya verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.Ben sac boyası,kesim vb işlemler yaptırdım cok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.
 
Manikür&Pedikür
Manikür ve pedikür yaptırdım temiz bir ortam işini gayet profesyonel yapıyor Eylem Hanım'a teşekkür ederim.
 
Eylem hanım 10 numara
Herkes gibi tereddütle geldim ama iyiki gelmişim. Eylem hnm işinde bir numara. Manikür ve pedikür yaptırdım. İlk kez işini bu kadar iyi ve seri yapan birine denk geldim. Çok teşekkür ederim
 
Saç bakımı, kesim, solaryum, Brezilya fönü gibi birçok işlem için gittim. Severek gittiğim ve memnun kaldığım bir kuaför.
199.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 100.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1318 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 373 97 48
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Fırsat yalnızca bayanlara özeldir.
MEKANLAR