Bu Fırsat Kaçtı :(

Kriptomania Odadan Kaçış'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Kriptomania'da 'Ucav - Tr' Adlı Evden Kaçış Oyununa 2 - 5 Kişilik Oyun Grubu İçin Giriş Sadece 69 TL!

Fırsat Numarası: 20507

Macera ve heyecan Kriptomania'da!

Farklı bir deneyim yaşamaya hazır olun...

İyi eğlenceler!

Kriptomania

Kripto; sözlük anlamı ile gizli olan bilgi, belge yani şifre bilimi… Mania ise çılgınlık, düşkünlük, son derece meraklı olma… Hepimizin tutkuyla bağlı olduğu, eğlenirken delice dahasını öğrenmek için merak ettiği şeyler var bu hayatta… Biz de ŞİFRELERİN delice tutkunuyuz. Yani KRİPTOMANİA’yız…

Şimdi sizde Unutulmaz bir deneyimle eğlenirken şifreleri keşfetmeye ve çözmeye hazır mısınız?

İTÜ mezunu 34 yaşındaki uçak mühendisi Dr. Barış Develi; uzun yıllardır ASELSAM’da çalışmaktaydı. Çok genç yaşında uçak sanayii alanında geliştirdiği teoriler ve yayınladığı makaleler ile adından söz ettirmekte, ülkemizin gururu olarak uluslararası arenada da bizi temsil etmekteydi. 400 milyon dolarlık bütçe ile dünyanın en gelişmiş, en ekonomik üretimli İnsansız Savaş Uçağı (UCAV-TR) projesinde takım lideriydi. Dünya ekonomisinin ve savaşların akışını değiştirebilecek bu proje kapsamında 1 ay öncesinde çok önemli gelişmeler kat edilerek, prototip üretim için proje tamamlandı. Başta ABD olmak üzere dünya ekonomisinde ve savaş endüstrisinde lider birçok ülkeden gelen tekliflere rağmen ülkesinde kalmayı tercih eden Barış, bir süredir tehdit telefonları alıyordu. Barış 2 gün önce Beyoğlu’ndaki evine giderken esrarengiz bir şekilde arabasında bilekleri ve boğazı kesilerek öldürüldü. Dünya basınına da yansıyan esrarengiz cinayet üzerine ülkedeki bütün güvenlik yetkilileri harekete geçti. Yapılan soruşturmalar neticesinde Barış’ın nişanlısı UCAV-TR projesinin gizli belgelerinin Barışın Balo sokakta bulunan evinde olduğunu söyledi. MİT bu belgelerin peşinde. Eğer belgeler 60 dakika içerisinde bulunamazsa dış güçlere bağlı ajanlar eve baskın düzenleyip belgeleri ele geçirecek.

Süre azalıyor… Türkiye çok gizli bir oyunun parçası olmadan Mühendis Barış’ın dosyalarının ele geçirilmesi lazım… Bu önemli göreve hazır mısın?

Manifesto

Kriptomania ekibi geliştirdikleri her şifreyi, oyunu hastalık derecesinde tutkuyla sever. Bu nedenle bütün hakları gizlidir.
Tek yapman gereken şifreleri takip etmek! Fiziksel kuvvet gerektirecek hiçbir efor sarf etmene gerek yok! Sakin ve dikkatli ol yeter!
Gördüğün hiçbir objenin yerini değiştirme, bütün şifreler olduğu yerde eşyalarla kalsın. Eşyaları kırıp dökmek sana şifreleri çözdürmez bunu bil yeter!
Takımın en az 2, en fazla 5 kişilik olmalı! İstanbul trafiğiydi, evde uyuya kaldım diyen takım arkadaşların oyun başladıktan sonra giremez aman unutma!
Bu bir takım oyunu! Takımını motive etmeyi unutma!
Süre sadece 60 dk! Zamanı etkin kullanmak için odaklan yeter!
Eve girdiğin an, süren başlar! Zaman yönetimine dikkat et! Randevu saatinden 5 dk erken gelmende yarar var…
15 yaşın altındaysan ailenle keyifli vakit geçirmek için onları da ikna etmeyi unutma! Reşitsen arkadaşını da kap gel!
Rezervasyon yaptırdın, insanlık hali işin çıktı! E o zaman iptal ettirmeyi unutma. Malum senin yerini dört gözle bekleyen başkaları olabilir.
Oyuna gelmeden yemeğini ye, kahveni iç! Yanında getirme piknik alanımız mevcut değildir. Ama sonra muhabbet etmek istersen biz hazırız!
Her yerde kamera var unutma! Gizli bir göz şifreleri nasıl çözdüğünü dikkatle izleyecek! İpucu dersen ee tabii ki sorma hakkın var.
Montunu, ceketini, şapkanı ha bir de çantanı koyacak yer var. Merak etme!
Oyun sırasında ne fotoğraf çekmene ne de video kaydı almana izin var. Aman unutma!
Oyun sırasından aman olmasın da kendini kötü hissettin, hastalandın! Bir tek bu şartla oyundan çıkmana izin var!
Şifreler gizlidir, gizli kalmalıdır. Aman kimse bilmesin! Arkadaşlarını gelmesi için ikna et ama muhabbet sırasında oyunu anlatmaktan çekin ki bu zevkten mahrum kalmasınlar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 81.00 TL
69.00 TL

Kriptomania Odadan Kaçış'ın Yorumları

 
3. Oyunum. Zorluk seviyesi yüksek. Hikaye/kurgu ve keyif çook iyi!
69.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 81.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 16 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Temmuz 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Oyun süresi 1 saattir, rezervasyon yaptıran ekipler oyun saatinden 5 dakika önce oyun alanında olmalıdırlar. Geç kaldığınız her dakika, mevcut sürenizden düşer.
  • Online rezervasyon gereklidir. Rezervasyon formundaki "Promosyon Adresiniz ve Kodunuz" kısmına Fırsat Bu Fırsat kupon kodu girilmelidir.
  • Web sitesindeki rezervasyon modülünü kullanarak anında rezervasyon yapabilirsiniz. Online rezervasyon modülü için tıklayınız.
  • Onay e-postası almadıysanız rezervasyonunuz kesinleşmemiş demektir.
MEKANLAR