Bu Fırsat Kaçtı :(

Kültürü, Tarihi ve Doğal Güzellikleri İle Dünyadaki Cennet, Likya Bölgesine Yolculuk... Kurban Bayramı Özel Yarım Pansiyon Konaklamalı Likya (Fethiye, Kelebekler Vadisi, Kekova, Dalyan, On İki Adalar, Azmak Çayı, Gökova Körfezi) Turu Sadece 469.90 TL

Fırsat Numarası: 168

1. Gün (24.10.2012 Çarşamba: Hareket)

Değerli misafirlerimiz

21:30 Londra Camping Otoparkı  E-5 Kenarı, (Kültür Üniversitesi yanı, Yenibosna metrobüs durağı yanı)

22:00 Beşiktaş Yıldız Camii önü

23:00 Eski Kadıköy Salıpazarı Otoparkı (Kadıköy Altıyol veya Boğa olarak bilinen noktanın aşağısında)

23:15 Kartal Yemek Center 

23:30 Çayırova Mc Donalds' önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2. Gün (25.10.2012 Perşembe: Göçek - Dalyan - İztuzu Plajı Yüzme Molası - Caretta & Caretta)

Değerli misafirlerimiz

00:00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden)

02:00 Bursa Almira Otel önünden

07:30’da Ege Üniversitesi Bornova Sapağı Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Bursa - Balıkesir - İzmir güzergâhını takiben Kuşadası - Selçuk'a hareket ediyoruz. Sabah 08.30 - 09.00 saatleri arasında Selçuk’da verdiğimiz kahvaltı molamızın ardından Göçek’e uğruyoruz. Marinasında pahalı tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göçek’teki gezimizi tamamlayarak. Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığı’nın önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti’nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza (1.Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan’ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyoruz. Fethiye’deki otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün (26.10.2012 Cuma: Kelebekler Vadisi Tekne Turu - Ölüdeniz Yüzme Molası)

Değerli misafirlerimiz

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra) Ölüdeniz’den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini’de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz (Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum koyu) sonrasında sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.

 

4. Gün (27.10.2012 Cumartesi: On İki Adalar Tekne Turu - Fethiye)

Değerli misafirlerimiz

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler ( Ekstra) Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (3.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Kızılada, Göcek Adası, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası (Panaromik) ve yüzme molaları) tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman sonrası Aksam yemeği ve konaklama.

 

5. Gün (28.10.2012 Gün Pazar: Saklıkent - Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu - Kaş)

Değerli misafirlerimiz

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrılarak. Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en seksi plajı olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasın da Kaş’ta verdiğimiz kısa molada taze sıkılmış portakal suyumuzu içip ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Üçağız Köyü’ne gidiyoruz. Kekova Tekne Turumuza ( 4.Tekne Turu ) çıkıyoruz. (Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu ve yüzme molaları ayrıca içerisinde Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkanı). Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

 

6. Gün (29.10.2012 Gün Perşembe: Azmak Çayı Tekne Turu)

Değerli misafirlerimiz

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası antik dönemde Gökova Körfezinde bulunan Akyaka Kasabası’na varıyoruz. Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora ve faunasını 5 metre derinlikte ki manzarayı seyrederken “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuza ( 5.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Azmak Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova’ya hareket ediyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi’nde bırakıp İstanbul’a 

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Otellerde 4 Gece yarım pansiyon konaklama 

Mercedes Tourısmo veya Travego lüks otobüsler ile ulaşım 

Çevre gezileri 

Otobüs içi ikramları 

Açık Büfe 4 sabah kahvaltısı 

Açık Büfe veya Set Menü 4 akşam yemeği 

1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Tüm öğle yemekleri

Tüm yemeklerde alınan içecekler

Tüm özel harcamalar

Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar 

Müze ve ören yeri girişleri

 

Önemli:

Müze ören yeri giriş ücretleri ofislerimizde tahsil edilmektedir.

Ödeme seçeneğine göre peşin, kredi kartı tek sefer veya taksitli olarak ödenebilir. peşin ödemelerde indirim kullanılamaz.

Turda kullanılmayan müze ören yeri ücretleri iade edilemez.

Ofislerimizde ödeme yapmayan konuklarımız otobüste ödeme yapabilirler.

Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ile + müze kart (Kültür Bakanlığına ait müzelerde 1 yıl ücretsiz geçerlidir.) Amasra tekne turu toplam ücretleri tam 90 TL

Müze kart, sarı basın kartı, gaziler, er ve erbaşlar 7 - 17 yaş çocuk ve 65 yaş üstü misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydı ile 60 TL ödemektedirler.

0 - 6 YAŞ MÜZE ve ÖREN YERİ ÜCRETLERİ ALINMAZ. TC KİMLİĞİ OLMAYAN MİSAFİRLERDEN 110 TL MÜZE, ÖREN ve REHBERLİK ÜCRETİ ALINIR.

 

0 – 2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. 0 – 6 yaş çocuk Müze ve ören yeri ödemez.

 

İptal ve İade Sigortası Kapsamı:

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz yüzde yüz kesintisiz iade garantisi sunuluyor. Tur maliyetinin yüzde biri oranında ödenen erken rezervasyon sigortası primi, 1000 TL altı rezervasyonlarda ise sadece 15 TL’dir.

 

Gezi Süresi 5 Gece 6 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydı ile Otel Konaklaması 4 Gece 5 Gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda firmanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı firma da saklıdır. Turun iptali durumunda firma tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanuni süre olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 05.09.2012 N/S/H.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. 

 

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortasi Kapsamı:

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.)

 

Tavsiyeler:

İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız. 

 

Öğle Yemeği Detayları:

2. Gün Öğle Yemeği: Restaurant ( Dalyan ) : Zengin Açık Büfe Menüsü,15 Çeşit Soğuk Meze = 15 TL

3. Gün Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi Tekne: Balık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata = 10 TL

4. Gün Öğle Yemeği: Kekova Tekne, Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata = 14 TL

5. Gün Öğle Yemeği: On İki Adalar Tekne, Balık veya Izgara Seçeneği (Tavuk veya köfte), Makarna = 12 TL

6. Gün Öğle Yemeği: Serbest öğle yemeği

 

Tekneler:

Dalyan; 45 kişilik, Standart dalyan tipi tekne, 12 Adalar; 120 kişilik 35 mt uzunluğunda 6 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu. Kekova; 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu. Kelebekler Vadisi; 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu. Azmak Başı; 15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne.

 

Diğer Detaylar:

Paragliding (Yamaç Paraşütü); Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadağ’dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 - 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.

 

Otobüsler:

Travego & Tourismo MERCEDES 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15" LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

 

TUR PROGRAMLARIMIZ 4077 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 785.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 315.1 TL
469.90 TL
469.90 TL
GERÇEK FİYAT 785.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 315.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 34 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (168) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Ekim 2012
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İlave Yatak: 400 TL,Tek Kişilik Oda: 590 TL

02 - 06 Yaş Çocuk: 250 TL, 07 - 12 Yaş Çocuk: 360 TL

24 Ekim Çarşamba Akşamı Gidiş 

29 Ekim Pazartesi Akşamı Dönüş

MEKANLAR