Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Makinası'ndan Kurban Bayramına Özel 1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Eskişehir & Odunpazarı Turu 129 TL!

Fırsat Numarası: 13061

1. Gün / Havacılık Parkı - Kent Park - Suni Plaj - Sazova Parkı - Anadolu Üniversitesi Kampüsü- Porsuk Çayı Tekne Turu - Devrim Arabası - Haller Gençlik Merkezi

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü
07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
08:15 Kartal Köprüsü Altı
09:30 İzmit Asya Otel Karşısı


Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, kültür turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, İkramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca dört saat sürecek otobüs yolculuğumuzun güzergahı Adapazarı – Pamukova - Bilecik Bozüyük üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

Anadolu'nun son yıllarda modern şehircilik, kültür ve festival kenti kimliği ile içinden nehir geçme özelliği ile yıldızı parlayan ve merak edilen Kenti Eskişehir'e öğle saatlerinde varıyoruz. Bu modern kentimizi tanımak üzere gezimize ilk olarak Dünya'nın en büyük üniversiteleri listesinde yer alan Anadolu Üniversitesi Kampüsü ile başlıyoruz. Panoramik olarak tamamlayacağımız turumuz sonrası Kent Park - Suni Plaj ile programımıza devam ediyoruz. Porsuk Çayı boyunca uzanan, yaklaşık 270 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş ve 20 bin metrekarelik bir göleti görüp harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyor ve Kentpark’daki turumuzu tamamlayıp Eskişehir Mutfağına ait Kırım Tatarlarının leziz böreği Çibörek yemek üzere Restaurantımıza gidiyoruz. (Extra) Yemek sonrası Porsuk Çayını birde gündüz gözü ile görüp fotoğraflayıp tekne turumuz yapıyoruz. Extra tekne turu sonrasında, Türkiye'nin ilk otomobili olan ve Eskişehir'de TCDD bünyesinde 4,5 ayda üretilen Devrim (Devrim arabaları filmine konu olan) Adlı Arabayı görüp  Haller gençlik merkezinde serbest alışveriş molası veriyoruz. Eski yaş sebze meyve hali yeni görüntüsü ile Londra’daki Covent Garden ve İstanbul'daki Çiçek pasajını andıran görüntüsü ile mükemmel bir yapı olan Haller Gençlik Merkezi gezisi sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün / Odun Pazarı - Kurşunlu Külliyesi - Lületaşı Atölyesi - Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi 

Otelde aldığımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrası bugünkü programımıza Balmumu Müzesi ile başlıyoruz. Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'nde; Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne bağışladığı, tarihi karakterler ile yerli ve yabancı 160 ünlü ismin heykeli yer alıyor. Atatürk’ün çeşitli dönemlerinin yanı sıra, Atatürk'ün ailesini de yansıtan heykellerin bulunduğu müzede; yerli ve yabancı devlet adamlarının, sanatçıların, medya mensuplarının ve sporcuların canlı hissi veren heykelleri değişik dekorlar önünde sergileniyor.

Yılmaz Büyükerşen, Balmumu Heykeller Müzesi'nde Eskişehir'in ve Türkiye’nin tarihinden kesitlere de yer veriliyor. Müze gezisi sonrası öğle yemeğimizi almak üzere restaurantımıza gidiyoruz. Tatar Mutfağına ait Balaban Köftesini (Extra) yedikten sonra Odunpazarı ile programımıza devam ediyoruz. Osmanlı sivil mimari örneklerini koruyan kıvrımlı yolları, çıkmaz sokakları, ahşap süslemeli bitişik düzenli, cumbalı evleri ile örf, adet ve geleneklerini koruyarak bir bütün olarak günümüze kadar gelmiştir. Yine Odunpazarı Semtinde bulunan Kurşunlu Külliyesi’ni gezip Sonraki durağımız Atlıdan Çarşısıdır. Burada yörenin ünlü Lületaşı Atölyelerini ve Cam Atölyelerini gezip alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İstanbul'a dönüş için hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul'a varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka Tatilmakinası organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Neoplan – Travego - Fortuna Marka Otobüsler ile Ulaşım
Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
1.Gün araç içi Luch Box
Otellerde 1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklama
Otelde Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
Otelde Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 1 Akşam Yemeği
Tatilmakinası Güvencesi
Tatilmakinası Otobüsü içerisindeki ikramlar
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Öğle Yemekleri ve Akşam Yemeğinde Alınan İçecekler
Ek Hizmet Bedeli
Kişisel Harcamalar

Ek Hizmet Bedeli Açıklaması 

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri , Sağlık Sigortası, Transfer ve Park Girişleri ve Acenta Hizmet

Bedeli için Toplam bedel : 60 TL’dir. Bu ücretler otobüs içerisinde

yapmanız gerekmektedir. Ödeme seçeneği yalnızca nakittir.

Konaklama

Sar Otel

İptal, İade ve Değişiklik;

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini on (10) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından on (10) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.
Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Tatilmakinası misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Sar Otel'de yer kalmadığı takdirde alternatif oteller bir üst standarttaki Grand Namlı Otel, Grand Çalı Otel, Es Albatros Otel vb. otellerdir. 15 TL fark ile konaklama yapılır. Otel farkı acantaya ödenir.
Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilmakinası sorumlu değildir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

Önemli:

Turumuz 1 gece 2 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. Konaklanacak otel Tur tarihinden 2 gün öncesinde kesinleşecek olup misafirlere mail yolu ile bildirilir.

Çocuk İndirimleri:

2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır.

2 – 6 yaş Çocuk Ücreti : 129 TL , 7 – 12 yaş Çocuk Ücreti : 159 TL’dir. Bu yaş grubunu

kapsayan çocuklarda Ek Hizmet Bedeli alınmaz ve Çocuk Ücretlerini Ofisimize ödeme yapmanız

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 40 TL extra oda farkını

acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Gezi Süresince Kullanılacak Araçlar;

Mercedes Tourismo;

46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Travego Mercedes;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man Fortuna;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 69.00 TL
129.00 TL
129.00 TL
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 69.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 279 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13061) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon iptalleri tur tarihinden 10 gün öncesinde acentaya yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Aksi durumunda kuponunuz kullanılmış sayılır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
  • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri, Sağlık Sigortası, Transfer ve Park Girişleri ve Acenta Hizmet Bedeli için toplam bedel 60 TL'dir. Bu ücretler otobüs içerisinde toplanmayıp acentaya ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme seçeneği yalnızca nakittir.
MEKANLAR