Bu Fırsat Kaçtı :(

Doğanın Tadını Doyasıya Çıkartmak İsteyenlere, Başkent Etkinlikleri İle Kurban Bayramına Özel, 19 Ekim'de Ulaşım Dahil Günübirlik Abant & Gölcük Turu ve Sınırsız Mangal Partisi Sadece 59 TL!

Fırsat Numarası: 6612

Tur Programı

Sabah saat 07:30'da Kızılay'dan acentamız önünden hareket sonrası sırasıyla, 07:45'te Bahçelievler Metro Durağı önünden, 07:55'te Batıkent Carrefour-sa önünden grubumuza katılan misafirlerimiz eşliğinde Bolu il sınırlarında bulunan dört mevsimde dört ayrı güzelliğe sahip doğa harikası Abant'a doğru hareket ediyoruz. 
Neşeli yolculuğumuz sonrasında tertemiz havası, doğal güzelliğiyle kentin kargaşasından uzaklaşabileceğiniz, gönlünüzce soluklanabileceğiniz cennetten bir köşe 11:00'da Abant'a varmış oluyoruz. 
Tertemiz dağ havasıyla çarpıcı güzellikler içindeki göl çevresinde barbekümüz hazırlanana kadar faytonla gezinti yapabilir, ata binebilirsiniz. Öğle yemeği için yakılan barbeküde ızgara keyfinin sonrasında arzu eden misafirlerimizle köy pazarına gidip alışveriş yapıyoruz, göl çevresinde yürüyüş yapıp, sohbetler ediyoruz. Ardından yine çarpıcı güzellikleriyle görenleri hayrete uyandıran Gölcük'e hareket ediyoruz.
15:00'de Gölcük'e varış ve kısa bir göl çevresi gezisi. Gölcük'te siz değerli misafirlerimizle göl çevresinde çeşitli aktivitelerimiz ve çay kahve ikramlarımız oluyor. Akşam belirlenen saatte dönüş yolculuğu için toplanıp, Ankara'ya hareket ediyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrasında 22:00'de Ankara'ya varış ve gezimizin sonu. Keyifli bir gezinin ardından bir başka Anka Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.

 

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz

Lüks Tur Araçlarıyla Ulaşım

Abant Çevresindeki Tüm Geziler

Gölcük Çevresindeki Tüm Geziler

Abant & Gölcük Milli Park Girişleri

Sabah Kahvaltısı

Araç İçerisindeki İkramlar

Öğle Yemeği (Sınırsız Mangal Partisi)

(Mangalda; köfte, sucuk, tavuk yanında meşrubat ikramı)

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

Kişisel Harcamalar

GERÇEK FİYAT 118.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 59.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 118.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 59.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 46 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6612) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (6612) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 19 Ekim 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • İptal ve değişiklik tur tarihine 7 gün kalana kadar yapılabilmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.