Işık Ülkesi Likya'yı Keşfedin! Alibaba Tour'dan Kurban Bayramına Özel 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı, 2 Adet Tekne Turu Dahil Fethiye & Likya Turu 700 TL Yerine 339.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 12993

1. Gün (3 Ekim) / İstanbul - Fethiye

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21:45 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:00 Kartal Köprüsü

23:15 Çayırova Mc Donalds Önü

23:45 İzmit Halk Evi önünden katılacak misafirlerimiz ile Fethiye'ye hareket ediyoruz.

2. Gün (4 Ekim) / Saklıkent - Tlos - Yakapark - Ölüdeniz

Bilecik, Kütahya, Afyon güzergahını takip ederek Fethiye'ye yolculuk. Sabah saatlerinde serbest kahvaltı sonrası Akdağlar'ın eteklerinde bulunan yörüklerin yazlık olarak kullandıkları Yakapark olarak bilinen, doğasıyla, kokulu Çamları ile yol üzerinde bulunan Tlos'u geçerek Yakapark'a ulaşıyoruz. Sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km'lik Saklıkent Kanyonu'nda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent'ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekız'ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyu'nu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz'deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün (5 Ekim) / Kalkan - Kaputaş Plajı - Kekova - Batık Şehir - 1.Tekne Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızı takiben eşsiz manzaraya sahip Kalkan, Kaputaş Plajı ve Kaş'ı görmek için yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Kaputaş plajında kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından rehberimizin anlatımlarıyla keyifli bir hale gelecek olan turumuzda ilk tekne turumuza katılmak üzere Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız köyü ve burada bineceğimiz teknemizle ilk önce M.Ö 2. yy'da büyük bir deprem neticesinde denizin dibine batmış Batık Şehiri görerek, sonrasında yolu olmayan köy Simena, Tersane Koyu, Esmeralda Koyu, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Üçağız köyünden Alacağımız dağ kekiği kokuları çantamızı sararken bu güzel tekne turumuzu tamamlayıp Kaş'a doğru hareket ediyoruz. Kaş'da vereceğimiz serbest zamanın ardından geçmişe dair yaptığımız bu yolculuk sonrası Fethiye'de bulunan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle extra olarak düzenlenecek Fethiye barlar turuna katılma imkanı.

4. Gün (6 Ekim) / 12 Adalar Tekne Turu Mavi Yolculuk 2.Tekne Turu (Extra)

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından dileyen misafirlerimizi rehberimizin düzenleyeceği 12 Adalar Mavi Yolculuğuna katılabilirler. Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Cleopatra Hamamı, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şovalye Adası, Zeytinli Ada, Cennet Koyu Göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün (7 Ekim) / Göcek - Dalyan  - Kaunos - İztuzu Plajı -  İstanbul - 3.Tekne Turu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası hareket ile ilk durağımız olan Göcek gezisi sonrası Sarıgerme, Dalaman üzerinden Dalyan'a geliyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz. (3.Tekne Turu) Buradaki yüzme molamızın takiben Dalyan'da grup olarak alacağımız öğlen yemeğimizin (extra) ardından İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa güzergahını takiben gece saatlerinde İstanbul'a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar
Sevi, Cenk Bey, Balkaya veya benzeri otelde 3 gece yarım pansiyon konaklama
Ali Baba Turizm 27 yıllık bilgi, deneyim, hizmet anlayışı ve güvencesi 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Tüm Müze, ören yeri ve diğer giriş ücretleri
Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar, ilk gün yol güzergahında kahvaltı. Tekne Turlarındaki öğlen yemekleri, İztuzu plajı öğlen yemeği
Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar
Rehberlik ve acente hizmet bedeli,ara transferler ve iki adet tekne ücretleri için otobüste kişi başı 110 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberine ödenmelidir.
Saklıkent, Ölüdeniz, İztuzu Plaj giriş ücreti katılımcalar tarafından ödenir ve yaklaşık 15 TL'dir.
12 adalar tekne turu extra olup dileyen misafirlerimiz katılabilirler.

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri:

Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 85 TL  fark ödemelidir.

0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 180 TL'dir.

07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 279 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.

Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon Detayları

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize tur kayıt formunuz gönderilecektir. Tur kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 241 60 94 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen tur kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Ali Baba Tour sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yurt içi turlarda hareket tarihinden 7 gün öncesinden yurt dışı turlar da ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 700.00 TL
İNDİRİM %52
KAZANCINIZ 360.1 TL
339.90 TL
339.90 TL
GERÇEK FİYAT 700.00 TL
İNDİRİM %52
KAZANCINIZ 360.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 588 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12993) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
MEKANLAR