Kurban Bayramına Özel Tatil Bahçesi'nden 4 Yıldızlı Labella Hotel'de 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Ayvalık - Cunda - Sarımsaklı Plajı Yüzme Turu 279 TL!

Fırsat Numarası: 13209

Tur Kalkış Noktaları:

22:30 İncirli Ömür Avm Önü

23:00 Yıldız Cami Önü

23:30 Kadıköy Evlendirme Önü

24:00 Çayırova

02:30 Bursa Kent Meydanı önünden katılacak misafirlerimiz ile (Çayırova, İzmit ve Bursa'dan katılan konuklarımız dönüşte İstanbul'da inmesi gerekir.) Tatil Bahçesi otobüs içi ikramları eşliğinde İzmit – Bursa – Balıkesir üzerinden Ayvalık bölgesine doğru yol alıyoruz.

1. Gün (4 Ekim) / Cumartesi Akşam Hareket - İstanbul - Gebze - Bursa - Balıkesir - Ayvalık

Siz konuklarımızı belirtilen kalkış noktalarından alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde alarak Ayvalık'a olan yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul - Gebze - Eskihisar Feribot ile Topçulara varış - Yalova - Bursa - Balıkesir üzerinden yaklaşık 8 saat süren yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Ayvalık Ekbir Dinlenme Tesisleri'ne varış.

2. Gün (5 Ekim) Ayvalık Tekne Turu - Cunda Adası - Şeytan Sofrası

Verilen mola sonrasında Ayvalık Şeytan Sofrası'na doğru otobüsümüz ile hareket. Yaklaşık 30 dakika süren yolculuk sonrasında Şeytan Sofrası'na varış. Rivayete göre tepeye vardığınızda ziyaretçiler tarafından dilek dilenerek içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. İşte inanışa göre bu ayak izi şeytana ait. Diğer ayağının izinin de karşı dağda bulunduğu söylenmekte. Ancak tabiî ki tüm bunlar bir efsane. İster bu efsanenin bir parçası olur bir dilekte bulunursunuz isterseniz de eşsiz manzaranın tadını doyasıya yaşarsınız, tercih sizin. Şeytan Sofrasından ayrılarak Ayvalık merkeze hareket. Tekne turunda ihtiyaç duyacak olduğumuz eşyaları almak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında limanda bulunan cafelerde keyifli zaman geçirebilirler. (Ekstra 35 TL) Tekne turumuzun başlangıcı ve akşam saatlerine kadar sürecek olan tekne turumuzda; Egenin mavi sularında koylarda verilen yüzme molaları, müthiş animasyon ve eğlencenin yanı sıra ekstra olarak öğle yemeği  yiyebilirsiniz.

Tekne turumuz esnasında teknemiz grubumuza özel olarak Cunda Adası'nda limana demir atmaktadır. Bu esnada Cunda Adasınıda rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sırasıyla Taksiyaris Kilisesi, Güneş Saati ve Kordon Gezilerimiz Sonrasında Taş Kahvede çay ve kahve için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında yerel halkın açmış olduğu hediyelik eşya çarşılarında dolaşabilir. Serbest zaman sonrasında yine Cunda iskelesinde bizleri bekleyen Jale Prenses Teknesine biniyoruz ve Cunda Adası'ndan teknemiz ile ayrılarak 1 saat sürecek olan yolculuk sonrasında Ayvalık iskelesine yanaşıyoruz. Ayvalık iskelesinde bizleri hazır olarak bekleyen otobüsümüzle Ayvalık'dan ayrılarak otelimize hareket. Otele varış ve sonrasında otel giriş işlemleri. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Serbest zaman.

3. Gün (6 Ekim) / Bergama - Ayvalık Sarımsaklı Plajı

Otelde yapacak olduğumuz açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak otobüsümüzle Ayvalık Sarımsaklı Plajına hareket. Yaklaşık 45 dakika süren yolculuk sonrasında Sarımsaklıya varış ve sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denize girebilir ve vakit geçirebilirler. Serbest zaman sonrasında otobüsümüze binerek Bergama’da bulunan otelimize hareket. Otele varış akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Otelde ekstra canlı müzik eğlencesi kişi başı 20 TL'dir)

4. Gün (7 Ekim) / Ayvalık Sarımsaklı Plajı - Balıkesir - Bursa - Yalova - İstanbul

Otelde yapacak olduğumuz açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımız ile birlikte otelden ayrılarak otobüsümüzle Ayvalık Sarımsaklı Plajına hareket yaklaşık 45 dakika süren yolculuk sonrasında Sarımsaklıya varış ve sonrasında akşam 16:00'a kadar serbest zaman. Bu zaman esnasında dileyen misafirlerimiz denize girebilir ve vakit geçirebilirler. Serbest zaman sonrasında otobüsümüze binerek İstanbul'a geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve yaklaşık 7 saat süren yolculuğumuz sonrasında İstanbul'a sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakarak turumuzu sonlandırıyor ve başka bir Tatil Bahçesi turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri
Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
Zengin Tatil Bahçesi Araç İçi İkramları
Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
2 Gece Yarım Pansiyon 4 Yıldızlı Otelde Konaklama.
2 Akşam Yemeği, 2 Sabah Kahvaltısı

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ve Ören Yeri Girişleri (Bu Turumuzda Müze Ören Yeri Girişi Bulunmamaktadır)
Tüm Öğle Yemekleri, İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Son gün Akşam Yemeği (Tekne Turundaki Öğle Yemeği de Ekstradır)
Ayvalık Tekne Turu (35 TL)
Ekstra Eğlence ve Turlar
Otelde Yapılacak Ekstralar
Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler
Kişisel Harcamalar ve Tipler

Ek Hizmet Bedeli:

Rezervasyon esnasında zorunlu türsab seyahat sigortası, rehberlik, otopark, feribot geçişleri ve diğer giderler için turumuza katılan tüm misafirlerimizden 80 TL alınacaktır.

00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar.

Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz.

Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz.

Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.

Diğer Detaylar:

Gezi süresi 2 gece 3 gündür 1 gecesi yolda geçmek kaydıyla otel konaklaması 1 gece 2 gündür.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi turun sorumluluğu yoktur.

Tur esnasında iken araç içerisindeki düzeni bozan ve diğer misafirlerimize de rahatsız edici davranışlarda bulunan kişiler araçtan en yakın şehir merkezinde bırakılması şartıyla rehberimiz tarafından indirilme yetkisine sahiptir.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi turda saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır.

Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. En Son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 

Tatil Bahçesi bölgenin yoğunluğuna göre standartlara bağlı kalmak koşulu ile otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.
Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilir veya midibüs ile tur gerçekleşir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez
Tur içerisinde kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Rezervasyon Detayları:

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.

Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher'ını yanında bulundurmayan misafirlerimiz tura katılamayacaktır.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İptal Koşulları

Rezervasyon alındığı dönem itibariyle 3 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.
15 gün öncesine kadar yapılan rezervasyonlarda rezervasyon iptali yapmamışsa rezervasyon haklarını kullanmış sayılır.

Turun Otelleri;

4 yıldız otellerde yarım pansiyon konaklama.

Tatil Bahçesi otel ve yolcu arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Yaz sezonu olması sebebiyle otellerde yaşanabilecek yoğunluk dolayısıyla müsaitlik durumuna göre otellerin bölgesi değiştirilebilir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Tatil Bahçesi yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.

Tavsiyelerimiz

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı, havlu, güneş kremi, krem, dudak koruyucu krem, şemsiye, hırka, yapacağınız alışverişler için küçük bir plaj çantası bulundurmanızı rehberlik servisimiz tavsiye etmektedir.

Bagaj Haddi:

Tura katılım sağlayan misafirlerimize her kişi için 1 valiz ve 15 kg. sınırında bagaj kullanım hakkı verilmektedir. Bu uygulama dışında getirilen valizler araç personelimiz tarafından bagaja alınmamaktadır. Valiz içerisinde bulunabilecek yanıcı, patlayıcı ve kanun dışı yabancı madde bulunduran misafirlerimiz saptandığı takdirde personelimiz tarafından en yakın ilçe polis merkezine haber verilmektedir. Bagajlar İstanbul kalkış noktalarımızdan itibaren kilitlenir. Yolculuk esnasında ve tur esnasında iken bagajlar otele varış yapana kadar açılmaz. Lütfen tur esnasında iken personelimizden bagaj açımı ile ilgili talep de bulunmayınız. 

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 550.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 271.00 TL
279.00 TL
279.00 TL
GERÇEK FİYAT 550.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 271.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 197 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ek bedeller ile ilgili detaylı bilgi için fırsat açıklamalarını inceleyiniz. 
  • Tek kişi farkı; 100 TL, 00-02 yaş çocuk; 279 TL
  • Bu fırsat; İstanbul, Bursa, Balıkesir illerini kapsamaktadır. Tur kalkış noktaları hakkında detaylı bilgi için acentayla iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
MEKANLAR