Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Bugün'den Kurban Bayramına Özel 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Gökçeada, Bozcaada, Ayvalık, Cunda, Kazdağları Turu 269 TL!

Fırsat Numarası: 13015

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

21:30 Beşiktaş Yıldız Camii
22:00 İncirli Ömür Plaza Önü

1. Gün / İstanbul - Gökçeada

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi, 21:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü, 22:00 İncirli Ömür Plaza önündan katılacak misafirlerimiz ile Tatilbugün otobüs içi ikramları eşliğinde Gökçeada'ya bizi ulaştıracak Kabatepe iskelesine varıyoruz.

2. Gün / Gökçeada

Kabatepe iskelesinden bineceğimiz feribot ile Gökçeada'ya varıyoruz ilk durağımız Kefeloz koyuna. Harika plajları ile ünlü bu koyda yüzme molası veriyoruz. Kefeloz koyundan ayrıldıktan sonra Gökçeada nın şarapçılığıyla ünlenmiş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. İlk durağımız bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Dereköy. Ardından Barba Yorgo'nun Tavernasıyla ünlü olan Tepeköy'e ulaşıyoruz. Bir sonraki durağımız Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy Sakızlı muhallebilerimizi ve dibek kahvemizi içtikten sonra akşam yemeği için feribotla otelimize dönüş yapıyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün / Bozcaada

Otelde alınan sabah kahvalatısı sonrasında Geyikli-Bozcaada iskelesine varıyoruz. Feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada'ya varışımıza müteakip ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu... Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) Geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için vereceğimiz serbest zamanın ardından feribot ile adadan ayrılıp otelimize geçiyoruz.

4. Gün / Kazdağları - Zeus Atları - Adatepe Köyü - Tahtakuşlar Müzesi - Ayvalık - İstanbul

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Zeus Altarı ve adatepe köyü gezilerimizi yapıp oksijen oranı açısından Alplerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağları'nı keşfe çıkıyoruz. Burada Kazdağları'nın tanıtımını ve bölgedeki yaşam şeklini bizlere görsellerle de gösterebilecek konumdaki Tahtakuşlar Köyü Etnografya Müzesi gezisi Ayvalık'a hareket ediyoruz. Ayvalık tarih ve kültür gezimize başlıyoruz. Gezilecek yerler: Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Taksiyarhis Kilisesi, Cunda Kordon gezilerimizin ardından Cunda Adası'nda ekstra öğlen yemeği molası veriyoruz. Cunda gezimiz sonrasında Balıkesir Bursa güzergâhından İstanbul'a dönüyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Lüx otobüslerle ulaşım imkanı
Otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama
Tüm çevre gezileri
Otobüs içerisindeki ikramlar
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Tüm Yemeklerde alınan içecekler
Öğlen Yemekleri
Feribot Geçis Ücretleri
Ara Transfer ücretleri
Rehberlik Hizmetleri

Önemli Detaylar:

Turu satın alan misafirler Rehberlik Hizmetleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Feribot Geçiş Ücretleri, Ara Transfer Ücretleri için kişi başı 90 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
Bu turda Müzekart verilmemektedir.
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir.
2 – 6 yaş çocuklar için ücret 150 TL'dir (Acentaya denecektir) 
7-12 Yaş çocuklar için ücret 190 TL'dir (Acentaya denecektir)
Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 90 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel.
Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez. 
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etmehakkını saklı tutar.
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 538.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 269.00 TL
269.00 TL
269.00 TL
GERÇEK FİYAT 538.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 269.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Ekim 2014
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz rezervasyon yapıldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Bayram turlarında tek kişi satışı yapılmamaktadır. Fiyatlar iki ve üç kişilik odada kişi başıdır.
 • Bayram rezervasyonlarında iptal yapılmamaktadır.