Tatil Makinası'ndan Kurban Bayramına Özel 4 Gece 5 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Kuşadası, Didim ve Ayvalık Turu 399 TL

Fırsat Numarası: 13142

1.Gün İstanbul - Balıkesir Yolculuğu 

21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
22:00 Harbiye Merkez Ofis Önü (Ramada Otel Karşısı)
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
01:30 Bursa Özdilek Önü

Misafirlerimizin katılımıyla Tatilmakinası olarak, Bayram Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve Tatilmakinası misafirperverliğinde Bursa - Balıkesir güzergahını takiben Ayvalık'a varış.

2.Gün Ayvalık - Cunda Adası - Şeytan Sofrası - Cennet Tepesi - Taksiyarhis Kilisesi - Çınarlı Cami

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı’nın ardından Sarımsaklı’ya hareket ediyoruz. Sarımsaklı plajları manzarasını gördükten sonra eşsiz manzarasıyla bizleri büyüleyen Şeytan Sofrası gezimizi yapıyoruz. Şeytan Sofrasından Yunanistan Midilli Adası’nı da çok net şekilde görebilirsiniz. Ardından Cennet Tepesinden Panoramik Ayvalık Manzarasını izledikten sonra Ayvalık merkezde bulunan eski Rum Evleri arasından yürüyerek eski bir Kilise olan Çınarlı Camiyi görüyoruz. Caminin ilginç bir yönü kiliseden çevrilmesine rağmen papaz odasının aynı görsellikte kalmasıdır. Çınarlı Camii gezimizin ardından eski bir Yunan yerleşim yeri olan Cunda Adası’ na hareket ediyoruz. Cunda Adasın’da Öğle yemeğimizi alıp programımıza Taksiyarhis Kilisesi,Taş Kahve,Rum Evleri gezilerimizi de tamamlayıp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde. 

3.Gün Efes Antik Kenti - Meryem Ana Evi - Şirince Köyü - Panoramik Şehir Turu - Kuşadası Gece Turu 

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah kahvaltısı ardından Selçuk’a hareket ile gezimize İlk çağların tümüyle mermerden yapılmış ilk kent olan en ünlü ve ihtişamlı dünyaca ünlü şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimiz ile başlıyoruz. Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Yamaç Evleri, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam, Celcus Kütüphanesi yapılarını geziyoruz. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre hac merkezi olarak kabul edilen Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Şehir Turu içerisinde yer alan Güvercin Ada Kalesi , Kuşadası Liman , Sean Jean Kilisesi’ni de panoramik olarak gezdikten sonra Kuşadası’ndaki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Kuşadası Barlar Sokağı gezimize katılabilir.(Gece Turu : 23:00 – 03:00 arası)

4. Gün Didim - Apollon Tapınağı - Milet - Piriene - Kuşadası Gece Turu

Otelimizde aldığımız Açıkbüfe Sabah Kahvaltısı sonrası turumuza Antik dönemin üçüncü, Türkiye’nin en büyük ikinci Tapınağı olan Didim Apollon Tapınağını rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyor ve günümüze öteki kentlerden daha sağlam olarak ulaşmış olan Priene önce Pergamon Krallığı'nın, daha sonra ise Roma ve Bizans'ın egemenliğine geçmiş olan Prytaneum, Bouleuterion, Evler, Athena Mabedi, Büyük Kilise, Tiyatro, Yukarı Gymnasion, Mısır Mabedi, Kutsal Stoa, Agora, Büyük İskender Mabedi veya Kutsal Evi gezisinin ardından Öğle Yemeğimiz almak üzere restaurantımıza gidiyoruz. Extra Öğle yemeğimiz sonrası Menteşeoğulları’nın başkenti Milet gezsini tamamlıyor ve Didim’e veda edip Otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Barlar Sokağı gezimize katılabilir.

5. Gün Kuşadası - İstanbul Yolculuğu 

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah kahvaltısı ardından 12:00’da geç çıkış ile otelimize veda edip aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş ve bir başka Tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizden ayrılıyoruz.

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Neoplan – Travego – Tourismo Marka Otobüsler ile Ulaşım,
Tüm çevre gezileri,
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
Araç içi Zengin Sabah Kahvaltı Paketi,
Oteller ’de 3 Gece 4 Gün YP Konaklama,
Otel’de Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı , Açık büfe 3 Akşam Yemeği,
Otelde Hamam, Sauna ve Fitness Center Kullanımı,
TatilmakinasıGüvencesi,
TatilmakinasıOtobüs’ü içerisindeki ikramlar,
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalar,
Öğle Yemekleri ve Yemeklerde alınan içecekler,
Müze Örenyeri giriş ücretleri,
Extra Belirtilen Tüm Turlar,
Ek Hizmet Bedeli.

Ek Hizmet Bedeli Açıklama:

Rehberlik hizmetleri, Otoban/Otopark Giriş ücretleri ve Acenta Hizmet Bedeli olarak toplam bedel 125 TL’dir. Bu ücretler otobüs içerisinde toplanmayıp ofisimize ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme seçeneği yalnızca Nakittir.

Çocuk İndirimleri ve Single Oda Farkı

 

2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. 2 – 6 yaş çocuk Ücreti: 299 TL, 7 - 12 yaş Çocuk Ücreti: 399 TL'dir. Bu yaş grubunu kapsayan çocuklarda Ek Hizmet Bedeli alınmaz ve Çocuk Ücretlerini Ofisimize ödeme yapmanız gerekmektedir.

Single oda farkı ise turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 150 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Oteller

Grand milano hotel 

Alish Hotel 

İptal, İade, Değişiklik

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini on (10) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından on (10) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir. Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilmakinası sorumlu değildir. Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir. 

Önemli:

Turumuz 4 gece 5 gün olup 3 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 475.00 TL
İNDİRİM %16
KAZANCINIZ 76.00 TL
399.00 TL
399.00 TL
GERÇEK FİYAT 475.00 TL
İNDİRİM %16
KAZANCINIZ 76.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 279 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
MEKANLAR