Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Bugün'den, Kurban Bayramında 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Ayvalık, Cunda, Assos, Bozcaada, Çanakkale Turu 259 TL!

Fırsat Numarası: 13019

Tur Kalkış Nokta ve Saatleri:

22:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

22:30 Beşiktaş Yıldız Camii
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

1. Gün / İstanbul - Ayvalık

22:00 İncirli Ömür Plaza, 22:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü, 23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 23:15 Kartal yemek Center, 23:30 Çayırova Mc Donalds önünden katılacak misafirlerimiz ile Tatilbugün otobüs içi ikramları eşliğinde Bursa - Balıkesir istikameti üzerinden Ayvalık bölgesine doğru hareket ediyoruz (Kartal Yemek Center, Çayırova, ve Bursa'dan katılan konuklarımız dönüşte en son Kadıköy'de inmesi gerekir.

2. Gün / Ayvalık - Cunda

Yolda aldığımız exra sabah kahvaltısından sonra gezimize başlıyoruz ilk olarak Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, kapıları, alınlıklar, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp, çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda Adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi, (eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz öğle yemeği sonrası Şeytan Sofrasına gidiyoruz. Çamlık orman kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Daha sonra otelimizde konaklamak ve akşam yemeği için hareket ediyoruz.

3. Gün / Bozcaada

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Bozcaada'ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada'ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. Buradaki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizi karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Kale içerisinde rehberimizin yapacağı anlatımların ardından müthiş manzaranın fotoğraflarını çekiyoruz. Daha sonra eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet Caddesi) ve eski Türk Mahallesi-nin (Alabey Mahallesi) hala dokusunu kaybetmemiş olan sokaklarında gezintimize devam ediyoruz. Daha sonra öğle saatlerinde Kordon'da verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz balık restaurantlarında Ege denizinden çıkan ve lezzetleriyle tadı damağınızda kalacak olan balıklarının ve diğer deniz mahsullerinin tadına bakma fırsatı buluyolar. Serbest zamanımızın ardından belirlenen noktada bekleyen otobüsümüzde buluşarak Bozcaada'nın en yüksek noktası olan Göztepe'yi görerek Polente deniz fenerini de içine alan ve rüzgar enerjisi üretim merkezi olan adanın batı ucuna doğru hareket ediyoruz. Rüzgar güllerinin yanında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından adanın en önemli plajı olan Ayazma Plajı'na ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından Ege'nin en güzel adalarından birisi olan Bozcaada'dan ayrılarak feribotla Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğinin ardından dileyen konuklarımız rehberimizin vereceği bilgiler doğrultusunda bölgenin gece eğlencelerinden ve aktivitelerinden faydalanabilirler.

4. Gün / Assos - Behramkale - Çanakkale - Şehitlik

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Behramkale köyüne gidiyor Assos'a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra buradan Panoramik olarak Assos limanını seyrediyoruz daha sonra yolculuğumuza devam ederek Çanakkale'ye gidiyor ve feribotla Eceabat'a geçiyoruz. Eceabat'a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası'na gelmiş oluyoruz ve 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. İlk durak noktamız yarımadadaki en büyük anıtımız olan Çanakkale Şehitler Abidemizdir. Abide ziyaretimizin ardından eski adı Kitre olan Alçıtepe Köyünden geçerek Çanakkale Savaşları sırasında kahramanlıkları destanlaşan ve tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayı şehitlerimizin anısına T.C Kültür Bakanlığınca 1994 yılında yapılan 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Şehitlik gezimizin sonunda Tekirdağ üzerinden İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varışımızın ardından bir sonraki Tatil Bugün organisazyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Lüx otobüslerle ulaşım imkanı.
Otelde 2 gece yarım pansiyon konaklama
Tüm çevre gezileri
Otobüs içerisindeki ikramlar
Otelde Alınan Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Tüm Yemeklerde alınan içecekler
Öğlen Yemekleri
Feribot Geçis Ücretleri
Ara Transfer ücretleri
Rehberlik Hizmetleri

Önemli Detaylar:

Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmetleri, Milli park giriş ücretleri Feribot geçiş ücretleri, Ara Transfer ücretleri için kişi başı 90 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
Bu turda Müzekart verilmemektedir.
Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kaldığı takdirde geçerlidir.
2 – 6 yaş çocuklar için ücret 140 TL'dir (Acentaya denecektir) 
7-12 Yaş çocuklar için ücret 180 TL'dir (Acentaya denecektir)
Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 90 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel.
Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez. 
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
Acente, aynı standartta veya üst standartta olmak koşuluyla otel değiştirme hakkını saklı tutar.
Üç kişilik odalarda üçüncü yatak diğer yataklar ile aynı standartlarda olmayabilir.

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etmehakkını saklı tutar.
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 518.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 259.00 TL
259.00 TL
259.00 TL
GERÇEK FİYAT 518.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 259.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Ekim 2014
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Kupon kodunuz rezervasyon yapıldıktan sonra iptal edilemez.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Bayram turlarında tek kişi satışı yapılmamaktadır. Fiyatlar iki ve üç kişilik odada kişi başıdır.
 • Bayram rezervasyonlarında iptal yapılmamaktadır.