Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı

Fırsat Numarası: 37613
Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı Şişli Lausos Palace Hotel & Initium Spa’da Masaj Seçenekleri ve Spa Kullanımı

Seçenekler

Şişli Lausos Palace Hotel Initium Spa'nın seçenekli masaj uygulamaları ile tüm stresinizden arınacak, evinize tazelenmiş olarak döneceksiniz.

Şişli'de hizmet veren Lausos Palace Hotel Initium Spa'da uzman ellerden uygulanacak masajlar ile üzerinizdeki negatif enerji kaybolacak ve çok rahatlayacaksınız.

Şişli Lausos Palace Hotel Initium Spa'nın masaj fırsatından en uygun fiyatlarla yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Şişli Lausos Palace Hotel Initium Spa Masaj Seçenekleri

İsveç Masajı

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Medikal Masaj

Tıbbi masaj olarak da bilinen medikal masaj, mütehassıs kişiler tarafından gerçekleştirilen iyileştirici amaçlı bir masaj çeşididir. Medikal masaj hasar görmüş ve yorgun düşmüş organı eski haline geri döndürmek için uygulanan bir masaj olup, hastanın yaşam kalitesini arttırır ve psikolojik destek sağlar.
Medikal masajın insan sağlığına birçok faydası bulunur. Medikal masaj el, su ve elektrik gibi çeşitli teknikler kullanılarak yapılır ve hasta masajın ardından büyük bir rahatlama yaşar. Medikal masaj, birçok hastalığın tedavisinde uygulanmaktadır. 

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

İlgili Aramalar

69.00 TL

İnitium Spa, Lausos Palace Hotel'in Yorumları

Aradiginiz sey hizmetse...
hakikaten suzi burada simartiyorlar...5 yildizi zaten almislar..10numara hizmet i de veriyorlar...
69.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 264 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Haziran 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü 11.00-22.00 saatleri arasında geçerlidir.
MEKANLAR