Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

L-Carnitine Yağ Yakıcı Kapsül 60 TL Yerine Sadece 22.90 TL!

Fırsat Numarası: 7404

Ürün Bilgileri

LCarnitine Yağ Yakıcı Kapsül:

LCarnitine termojenik yağ yakıcı ve enerji veren vücut geliştirmeye yardımcı Likid formül ile sizde sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmaya hazırmısınız L-Carnitine termojenik özelliği ile vücuttaki ısıyı artırarak yağ yakımını sağlar Yani L carnitine vücutta yağ yakma mekanizmasını uyararak vücuttaki yağların kasa dönüştürülmesine yardımcı olur. L carnitine ile sizde fazla kilolarınızdan kurtulurken daha sıkı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. L Carnitine ortalama 1 günde 326 kalori yakmanıza yardımcı olurken Aynı zamanda vücuttaki depo edilen yağların parçalanmasını sağlar. Kilo vermenize yardımcı olurken aynı zamanda sağlığınızı da korur Yağ yakımının yanı sıra vücudu sıkılaştırma ve toparlama özelliğine de sahiptir L Carnitine Yağ Yakıcı Kapsül Etkileri L carnitine kan dolaşımının hızlandırılmasına yardımcı olur Termojenik özelliği ile yağları yakılmasını sağlar. Yağların kasa dönüştürülmesine yardımcı olur Sağlıklı ve hızlı bir kalori kaybı yaşanmasını sağlar. İştahı keser Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. L Carnitine enerji verme özelliğine sahiptir. Yağları parçalar 100 kalori kaybı sağlar. Mide kazınmalarından kurtulmanıza yardımcı olur. Sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Sporla beraber kullanımda vücudu destekler. Kas gelişimine yardımcı olur. Vücudu forma sokar. Hızlı bir şekilde vücut gelişimine yardımcı olur.

 

L Carnitine İçeriği:

L Carnitine özel formülü sayesinde sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur İçeriği ile aynı zamanda vücut gelişimini de sağlamaktadır. L Carnitine İçerisinde Fumarat Soya lesitin Soya fasulyesi yağı Bitkisel yağ Gliserol Balık jelatini Balmumu Boyar madde Demiroksit Titanium dioksit bulunmaktadır. Herhangi bir zararlı madde ya da kimyasal madde içermez 1 Kutu içeriğinde 60 adet L Carnitine kapsül bulunur.

 

14 yaş altı kişilerin kullanması önerilmez Ürünü kullanırken spor yapmanız tabiki ürünün etkisini hızlandırır Kadın kullanıcılarda hamile ve emzirenler kullanmamalıdır Bilindik hiçbir yan etkiye sahip değildir Uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 37.1 TL
22.90 TL
22.90 TL
GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 37.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 15 Temmuz Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti 3.50 TL olup alıcıya aittir.
  • Siparişleriniz 3 gün içinde kargoya verilecektir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 5 - 25 gün arasında sürmektedir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR