Bu Fırsat Kaçtı :(

Levent Moon Spa'da Tek - Çift Kişilik Masaj Keyfi

Fırsat Numarası: 26840

Merkezi konumu ile ulaşımı kolay spa merkezi Moon Spa'da masaj, buhar odası ve sauna keyfi yaşamaya davetlisiniz.

Ayrıcalıklı konsept ve kalitesine sahip olan Moon Spa yenilenen Spa ve Cilt Bakım Merkeziyle keyifle uyumu sunar. 

Bali masajı, aromaterapi masajı, klasik masaj ve lomi lomi masajlarından seçeceğiniz biri ile bedeninize sağlık sunuluyor.

Uzman dokunuşlarla masaj keyfi sizleri bekliyor!

Sakın kaçırmayın!

Moon Spa Masaj Seçenekleri

Bali Masajı

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu'nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilen özel formüle edilmiş yağlar kullanılarak uygulanan masajla hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlayacak! İhtiyaca özel kullanılan her yağ, doğal ve tedavi edici özelliğe sahip. Aromaterapi bir çok yönden faydalı. Gergin ve stresli durumlarda huzuru koruyabilmek için destek olur. Dikkati ve hafızayı kuvvetlendirir. Ayrıca yoğun bir iş gününde veya uykusuzluk, jet-lag durumunda konsantrasyonu ve enerji seviyesini destekler.

Klasik Masaj

Klasik masaj sert vuruşlar, ovma ve dairesel hareketlerin vücuda kısmen yada tamamen uygulanması sonucu ortaya çıkan masaj şeklidir. Klasik Masaj, Spor Masajı olarakda bilinmektedir. Sporcuların fiziksel gelişmelerindede uygulanmaktadır. Klasik masaj bir diğer adıyla spor masajı vücuda doğru uygulanması halinde tansiyonu düzenler, Ağrıyan kasları yumuşatmada yardımcı olur ve kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta rahatlama hissi meydana getirir. Klasik masaj vücuttaki dokuları ve hücreleri canlandırarak kişinin yorgunluk ve streslerinden kurtulmasına yardımcı olur. Ayrıca kişinin gündelik yaşamına formda başlaması için klasik masaja ihtiyaç vardır. Doğru uygulanan masaj sonrası kişi hayata ağrı sızı olmadan pozitif olarak bağlanabilir ve iş hayatında dahada başarılı olma şansı yakalayabilir. Masajın ferah bir ortamda dinlendirici bir müzik ile yapılması kişi üzerinde daha faydalı bir etki bırakacaktır.

Lomi Lomi Masajı

Hawai dilinde, masaj anlamına gelen "Lomi Lomi" bir veya birden fazla masajcı tarafından yapılan yumuşak Hawai Masajıdır. Sırt ve karın bölgesi üzerinde el ve kol gezdirme. Egzotik tomurcuk kokular ve şifa vaat eden şarkılarla insan adeta rahatlamaya itilmekte.

Lomi Lomi, Akupressür ve benzeri masajlardan farklı olarak rahatlatmak amaçlı uygulanan bir tekniktir. Güzel bir dans gibi tek bir seferde gerginliğin içinden mutluluk ve rahatlamayı ortaya çıkarır. Lomi Lomi binlerce yıldır pasifikte uygulanmaktadır. Polole Lomi, bu masajı bir annenin dokunuşuna benzetmiştir. Oluea Lomi ise, ruh, beden ve beyinin uyum içerisinde çalışmasını sağlar demiştir. Oluli Lomi ise, hayat enerjisini harekete geçirdiğini söylemiştir. Lomi Lomi yumuşak dokunuşlar olarakta adlandırılır. Yumuşak bir şekilde kaslara derinlemesine çalışılır. Akıcı dokunuşlar, bedenin bütününü terbiye ederek klianterin rahatlamasını sağlar.

Lomi Lomi Masajı Amerika ve Avrupa’da hızla yayılan bir masaj tekniğidir. Ruh ve bedeni aynı derecede dinlendiren bu terapi, geleneksel olarak Hawai adalarındaki şamanist “Kahuna” şifacıları tarafından “tapınak masajı” olarak özellikle üst yöneticilere ve krallara yapılırdı. Lomi Lomi Masajı sıcak aromatik yağlar ile uzun uzun rahatlatıcı masaj hareketleri, çok yavaşça ve saygılı yapılan mobilizasyon teknikleri ile uygulanmaktadır.

Eski Hawai “Huna” felsefesine göre, her insanın içinde problemlerini çözebilen pozitif güçler vardır. Lomi Lomi Masajı bu pozitif enerjileri uyandırmayı yardımcı olur.

Lomi Lomi, tarihçesi çok eskilere dayanmaktadır; ayrıca Huna olarak bilinen felsefenin bir parçasıdır. Huna'nın temeli sevgiyi ve harmoniyi aramaktır. Uzun, sürekli, akıcı ve yumuşak dokunuşlarla hücrelerimize işlemiş olan eski inanışları ve bizi sınırlalayan davranışları ortadan kaldırarak bedenin rahatlamasını sağlar.

İnsanlar, genellikle anıların, inançların ve diğer programlamaların beynimizde bulunduğunu düşünürler fakat aslında tüm hücrelerimizde depolanmaktadırlar. Hawaililer bir düşünce yada inanışın da, kas gerginliği kadar enerji akışını bloke ettiği düşüncesiyle enerji akışını dönem dönem incelerler. Lomi Lomi, enerji akışını yeniden yönlendirirken blokajları da ortadan kaldırır.

Hawaii'den tüm dünyaya yayılan Lomi Lomi masajı eski çağlarda devlet adamlarının savaş kararları almadan önce yaptırdıkları bir masaj biçimi. Kahuna şifacıları tarafından yapılan Lomi Lomi masajının en önemli özelliği masaj sırasında sağladığı gevşeme ile karar alma mekanizmalarını harekete geçirmesi. Masajın etkileri diğer masajlar gibi uygulandıktan hemen sonra değil takip eden iki - üç gün içerisinde hissediliyor. Bu nedenle tatil köylerinde Lomi Lomi masajı yaptıranlar 'tatil sonrası iş stresini yenmek ve etkili kararlar alabilmek' için tatillerinin son günlerinde bu masajı yaptırmayı tercih ediyor. Masajı kadınlardan çok erkekler tercih ediyor.

Moon Spa & Gym

1000 m2'lik Alana Yayılmış Day Spa.
Kapalı Yüzme Havuzu
2 Sauna
Buhar Odası
GYM
Pilates / Yoga stüdyosu
Cilt Bakım Salonu
5 Terapi Odası
El ve Ayak Bakımı
Bölgesel İncelme Bölümlerini
Ayrıcalıklı konsept ve hizmet kalitesine sahip olan ve yenilenen Moon Spa merkezi ile keyif ve uyumu birlikte sunuyor.

Moon Spa merkezinde sıra dışı yaklaşımlar ile huzur dolu ve arınmış bir ruh için güncel yaşamın karmaşasından uzak "saflığı" yaşayabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Misafirlerine ve üyelerine hizmet veren tesiste yaşanan anlar özel olarak kalmakta ve belleklerde "unutulmayacaklar" bölümünde en üst rafa yerleşmektedir.

Sertifikalı terapistler ve akademi mezunu eğitmenleri ile birlikte çeşitli organizasyonlarda da yer almakta olup misafirlerine en "iyi" hizmeti sunmak amaçlı yapılan çalışmalar ile birlikte 1000 m2 alan içerisinde kurulu, Vıp Terapi Odası "SEKOYA" fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna, jakuzi ve masaj odalarıyla da değişimi hissettiriyor.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 36.00 TL
84.00 TL

Moon Spa, Avantgarde Hotel Levent'in Yorumları

 
Çalışanlar son derece güleryüzlü, temiz, ve kaliteli bir hizmet. Kesinlikle tavsiye ederim
84.00 TL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 36.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 43 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Mayıs 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon için 0212 267 23 33 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz. 
  • Moon Spa'da haftanın her günü saat 11:00 - 22:00 arasında masaj yaptırabilirsiniz.
  • Bu fırsata ıslak alan kullanımı dahildir. (Sauna ve buhar odası)
  • Masaj seansları 50 dakika sürmektedir.
MEKANLAR