Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği

Fırsat Numarası: 33589
Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği Levent Şampiyonlar Spor Kulübü'nde Çocuk ve Yetişkinlere Özel 1 Aylık Kick Boks veya Muay Thai Boks (Tayland Boksu) Üyeliği

Seçenekler

Profesyonel antranörler tarafından alacağınız 1 aylık grup dersleri ile kick boks veya muay thai savunma sporlarından birini öğrenecek, hem sportif ve sağlıklı bir bedene kavuşacak hem de stres atacaksınız!

Kick boks veya muay thai 1 aylık boks eğitim paketi ile Levent Yılmaz Dursun Şampiyonlar Spor Kulübü'nde uygun fiyata çocuk ve yetişkinler için geçerli savunma sporları sizleri bekliyor...

Sakın kaçırmayın!

Levent Yılmaz Dursun Şampiyonlar Spor Kulübü Boks Eğitimleri

Kick Boks

Yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bir mücadele sporu olarak da uygulanabilmektedir.

Muay Thai Boks (Tayland Boksu)

Tayland kökenli, sert ve gerçekçi bir dövüş sanatıdır. Temelde zarar vermek üzerine değil, daha iyiye yönelmek ve olgunlaşömak üzerine kurulu bir disiplindir. Tayland Boksu, bütün uzak doğu disiplinlerinde olduğu gibi; güç, hız, kondisyon, dayanıklılık, teknik beceri, oyun kurma ve stratejik konumlanma zekası, psikolojik ve manevi olgunlaşma, öz güven gibi unsurların gelişimini destekler.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %64
KAZANCINIZ 115.00 TL
65.00 TL

Yılmaz Dursun Şampiyonlar Spor Merkezi'nin Yorumları

Kick Boks
Her yaştan jerkesin rahatlıklı Şampiyonlar Spor Kulübünde kick boks yapabilirsiniz.
65.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 180.00 TL
İNDİRİM %64
KAZANCINIZ 115.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 47 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0553 562 80 80
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Ağustos 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bay & bayan katılım sağlayabilir.
 • Dersler haftada 3 gün ayda 12 dersi içerir.

 • 5-12 yaş arası çocuklara özel grup dersleri; Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 19.00 - 20:00 saatleri arasında verilmektedir.

 • Dersler maksimum 20 kişi ile gerçekleştirilmektedir.

 • Yetişkinlere özel grup dersleri; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 19:00-20:00 / 20:15-21:15 / 21:30-22:30 saatleri arasında verilmektedir. Dersler maksimum 20 kişi ile gerçekleştirilmektedir.

 • Uygulamada kullanılacak materyaller kullanıcıya aittir. Dışarıdan getirebilir ya da işletmeden temin edebilirsiniz.

MEKANLAR