Life Academy 'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Life Academy'de Eğitmen Çiğdem Sönmez Tarafından Gerçekleştirilen Beden Dili ve İletişim Eğitimi 490 TL Yerine 49 TL!

Fırsat Numarası: 5315

Beden Dili ile İletişim Eğitim Tarihleri

18 Ağustos 2013 Pazar - 5 Saat - Avrupa Yakası

24 Ağustos 2013 Cumartesi - 5 Saat - Avrupa Yakası

31 Ağustos 2013 Cumartesi - 5 Saat - Avrupa Yakası

07 Eylül 2013 Cumartesi - 5 Saat - Avrupa Yakası

08 Eylül 2013 Pazar - 5 Saat - Avrupa Yakası

15 Eylül 2013 Pazar - 5 Saat - Avrupa Yakası

 

Detaylar

Kişisel Gelişim Testleri ve Kişilik Analizleri Eğitim paketimize dahildir.
Dersler 45 dakikadır.
Her ders sonu 15 dakika molamız vardır.
Molalarımızda çay + kahve ikramı yapılacaktır.
Randevuludur.
Eğitimimiz 5 saat sürmektedir.

 

Beden Dili ve İletişim Eğitiminin Amacı

 

Beden Dilini Öğrenin ve Size Nasıl Yarar Sağlayacağını Keşfedin
İnsanların sözel olmayan iletişim işaretlerini, yani beden dili ve ses tonu işaretlerini gözlemleyerek onların içsel duygularının, arzularının ve tutumlarının kodlarını nasıl çözebilirsiniz?
Beden dili bilgisini kullanarak kariyerinizde, ilişkilerinizde ve kişisel yaşamınızda nasıl başarılı olabilirsiniz?

 

Sözel olmayan iletişim, bizim yüz ifadelerimizi, jestlerimizi, göz temasımızı, bedensel duruşlarımızı ve ses tonumuzu içerir. Sözel olmayan iletişimi veya beden dilini anlamak ve kullanmak becerisi, başkalarıyla bağlantı kurabilmeye, bir anlamı ifade edebilmeye ve daha iyi ilişkiler kurabilmeye yardımcı olabilecek güçlü bir alettir.
Henüz hiç kimse Sözel Olmayan İletişim konusunda nasıl ustalaşılacağını gerçekten öğrenmiş değil. Okullarda öğretilmiyor. Kendilerine öğretilmemiş olduğundan kimse çocuklarına öğretmiyor. Sözel Olmayan İletişim becerilerinizi geliştirin ve Beden Dili Okumak Sanatı'nı öğrenin.

 

Yaratıcı drama teknikleri kullanılarak gerçekleşen benzersiz beden kullanımı eğitimimiz, iletişim ve konuşma esnasında bedeninizi nasıl rahat, doğal ve etkili bir şekilde kullanacağınız üzerine yoğunlaşıyor. Konuşma / sunum esnasında gerginliğinizi bedeninize yansıtmama, pozitif duyguları, heyecanı, coşkuyu beden yoluyla doğru şekilde karşı tarafa aktarma ya da kontrol altında tutma, topluluk karşısında konuşma / sunum yaparken ya da iletişim esnasında kendine güvenli ve rahat görünme üzerine çalışmalar yapılıyor.

 

NLP teknikleri ile zenginleştirilmiş bu eğitim iletişim sihirbazı olma yolunda atacağınız ilk adım olmayı hedefliyor.

 

Beden Dili yoluyla gizli duyguların kodlarını çözebilirsiniz. Bir insanın size hakikati söyleyip söylemediğini çözebilirsiniz.
Siz kendi bedeniniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğunuzda, başkalarının sizi nasıl algıladığını da kontrol edebileceksiniz. Beden dili ile ilgili farklı kategorileri öğrenmek sizi geliştirecek. Kapalı beden dili duruşunu öğrendiğinizde, açık beden dili sergileyişin kıymetini anlayacaksınız. "Beden Dili" adlı bu e-kitap, bunu size kazandıracak. Daha güçlü beden dili sergilemeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Savunucu beden dilini ve saldırgan beden dilini öğreneceksiniz. Satın alacağınız "Beden Dili" e-kitabını bir rehber gibi kullanabileceksiniz.

 

Beden dili işaretlerini okumak, belirlemek ve uygulamak herkes için faydalı olacaktır. Bizim e-kitabımız size sinirlilik, açıklık, öfke, sıkıntı, şüphe, hayal kırıklığı ve heyecan gibi çeşitli duyguları, yüz ifadelerini, bedensel duruşları ve jestleri gözlemleyerek nasıl tanıyabileceğinizi öğretecektir. İnsanlardaki güven duygusunu, hakimiyet kurmak arzusunu onların beden dilini gözlemleyerek tanımayı öğretecektir. Bu e-kitaptaki bilgileri kullanarak, kendi beden dilinizi ve ses tonunuzu istediğiniz duyguyu, arzuyu veya tutumu sergilemek için kullanabileceksiniz. Bunları tesadüfe bırakmayacaksınız.

 

Kimler Katılmalı

İletişim hayatın her alanında çok önemli ve benim hayatımda bu eğitimin çok önemli bir yeri var diyorsanız, iş hayatında, sosyal hayatta, aile içi iletişimde bu avantajı kullanmak istiyorsanız, sözler yeterli değil bu eğitimden öğreneceklerim beni her alanda çok öne çıkarır diyorsanız ve herkesi çok daha iyi anlayabilme becerisini fırsata dönüştürmek istiyorsanız bu eğitime katılmalısınız.

 

Eğitim İçeriği

İletişim nedir?

İletişimin önemi

İletişim ve kişilik testleri

İletişimde algılamayı etkileyen faktörler

Temsil sistemleri

Beden dili öğeleri

İletişimde beden dili ne kadar önemlidir?

Nefesin doğru ve gerekli biçimde kullanılması neden gereklidir.

Egzersizler...

Diksiyon - Karşılıklı konuşmalar, topluluk içerisinde konuşmalar

Dramatik çalışma - Konuşmada ses kullanımı, vurgulamanın önemi

Doğru iletişim - Duygu ve düşüncelerin doğru kelimelerle ve beden hareketleri ile aktarılması.

 

Eğitmen Hakkında

Çiğdem Sönmez

1976 İstanbul doğumlu 2004 senesinden bu yana, kişisel gelişimle ilgilenen Çiğdem Sönmez, hayatta hiçbir dileğin ve isteğin yarım bırakılmaması gerektiği düşüncesi ile her geçen gün ve yılda bilgi birikimine bilgiler eklemeye devam etti ve bu deneyimleri ile birlikte kişisel gelişim alnında ilk adımı bir dernekte kişilerin iyileşmesi ve ailelerinin kişisel gelişim açısından kendilerini geliştirmeleri için gönüllü rehberlik yaparak başladı.

 

Kişisel gelişim alanında profesyonelleşmek adına,

 

Katıldığı profesyonel sertifika programları

Life Coach

Small Business Coach

Certified Coach, Coach Trainer

NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Trainer

Hypnosis Practitioner, Hypnosis Master Practitioner, Hypnosis Trainer

Quantum Practitioner, Quantum Activist, Quantum Trainer

Professional Trainer

Temel psikoloji

Genel psikoloji

Kişilik psikolojisi

Sigarayı bırakma yolları

Endişe ile başa çıkma

Aile psikolojisi

Stres yönetimi

Psikolojik rahatsızlıklar

Eğitimleri alarak tüm bunlarla birlikte sosyal hizmet uzmanlığı eğitimini de tamamlayarak yoluna devam ediyor. Bu alandaki çalışmaları ve gelişmelerini sürdürmektedir. A'dan Z'ye her alanda koçluk hizmetleri ve sertifikalı eğitimler vermektedir.

 

Eğitimler Arasında

Yaşam koçluğu, bütünsel koçluk, öğrenci koçluğu, bütünsel koçluk, satış koçluğu, nlp aşamaları, quantum aşamaları, eğitimci eğitimi, eğitimleri bulunmaktadır.

 

Spesifik konularda bir günlük eğitim seminerler arasında

Kendi kendine telkin ve farkındalık okulu, beden dili eğitimi, satış eğitimi, stres yönetimi ve motivasyon, hedefler ve motivasyon eğitimleri bulunmaktadır.

Yeni bir yaşam ve yeni bir başlangıç isteyen bireylere, kurumlara ve kobilere, ayna olabilmek "Değişmeyen tek şey değişimdir" ilkesi ile bu süreçte onlara eşlik edebilmek için kendisini her geçen gün daha da geliştirerek daha da faydalı olabilme amacı ile sürekli araştırma ve incelemeler yapmakta ve bu donanımları ile kişisel gelişim alnındaki kitaplar arasına bir kitap daha ekleyebilmek adına, kendine ait olan "farkında olmadığınızı farkındamısınız?" adlı kitabını yazmaya devam etmektedir.

 

Life Academy

2004 yılından bu yana kişisel gelişim alanında kurumsal, bireysel hizmetler ve eğitimler sunmaktadır.

Kurumların ve bireysel katılımcıların daha yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmelerine bununla birlikte eğitimleri ile vizyon geliştirmelerine destek ve geleceği biçimlendirmeye yardımcı olacak bilgi ve donanımlar sayesinde fark yaratabilecek kurumsal ve bireysel hizmetler vermektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 490.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 441.00 TL
49.00 TL
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 490.00 TL
İNDİRİM %90
KAZANCINIZ 441.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 70 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5315) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Eylül 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Eğitimler Kocatepe Mah. Aydede Cad. No: 18 Talimhane - Beyoğlu / İstanbul adresinde yapılacaktır.
  • Eğitim katılım alt limiti 9 kişidir. Bu sayının altında katılım gerçekleşir ise eğitim tarihi uzatılabilir ve yeterli çoğunluk oluştuğunda eğitim gerçekleştirilir.
  • Eğitim katılımcı tarafından rezervasyon kodu verilip rezervasyon yaptırıldıktan sonra iptal edilemez.
  • Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR