Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 37637
Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri Bebek Life Spring Day Spa'da Kese-Köpük Masajı veya 45 Dakikalık Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Kendinizi iyi hissetmek sizin hakkınız...

Life Spring Day Care sizlere uzman kadrosuyla gerçek bir day spa keyfi yaşatmaya davet ediyor!

Uzun zamandır kendinizi iyi hissetme arayışı içindeyseniz ve SPA keyfini ayrıcalıklı yaşamak istiyorsanız Life Spring Day Care sizin için en doğru adres.

Masajlar

Klasik Masaj

Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir,yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.

Kese-Köpük Masajı

Vücudunuzun gevşemesini, rahatlamasını sağlayacak bu masaj aynı zamanda vücudunuzda antioksidan görevi görecektir. Sizi arındıracak ve kendinizi kuş gibi hafif hissetmenizi sağlayacaktır.

Bio Enerji Masajı

Yaşam gücü için gelen biyo enerji, onu insanda bulunur. İnsanlarda doğadan aldığı enerjileri kullanmasına yarayan geçiş kanalları vardır. Bu geçiş kanalları Çin ve İpucu medeniyetlerinde, çarka adı ile geçer. Çakralar açıksa, doğadan aldığımız enerjileri bir şekilde, günlük yaşantımızda kullanırız. Çeşitli nedenlerden dolayı, vücuttaki bu çarka denilen enerji kanalları tıkanır. Bu tıkanmanın sebepleri; Stres, olumsuz düşünceler, yorgunluk gibi nedenler olarak sayılabilir. Enerji kanalları tıklatarak zamandan dışarı müdahale ile açılması gerekir. Yoksa hep hastalıktan dolayı vücudu tüketen kadar, insanları etkileşim devam eder. İşte biyo enerji masajı uygulamalarının mantığı bu şekilde işler. Bu masaj türü, vücutta bulunabilir çakraların açılmasını sağlar ve enerji akışını eski haline getirir.

Medikal Masaj

Medikal Masaj, spa masajı vb. masajlara göre daha farklı bir teknik içerir. Alanında uzman terapistler tarafından formüle edilmiş medikal masaj uygulamasının birçok faydası vardır.

Medikal Masaj Terapisi sinir sıkışmasını azaltır. Vücutta ağrı olan bölgelere odaklanır ve akut baş ağrısı tedavisi, burkulma, boyun ve sırt ağrısı, kötü duruş gibi sorunları rahatlatır. Kan ve lenfatik dolaşımın iyileştirilmesine yardımcı olur. Böylece vücudunuzda hem detoksifikasyon hem de gençleşme sağlar. Medikal masaj ayrıca eklem ve disklerdeki dejenerasyon riskini azaltır. Kasların gerginliğini ve spazmını serbest bıraktığından, ağrı ve iltihabı azaltmaya yardımcı olur. Sinirleri ve kasları gevşetir ve vücuda en üst düzeyde rahatlama sağlar.

Sıcak taş Masajı

Hot stone (Sıcak Taş) masajının oldukça fazla faydası bulunuyor. Özellikle daha önceden masaj deneyimini çok sık yaşamayan kişilerde kaslar ve dokular oldukça sıkı ve kasılmış durumda olduğundan vücudun tepki vermesi sıcak taş uygulaması ile daha kolay hale getirilir. Hot stone masajının özelliklerinden en önemlisi masaj esnasında tüm vücudun belirli noktalarına konumlandırılmış özel taşlar sayesinde sıcak olmasından dolayı kan akışının da masaj boyunca hızlı olmasıdır. Bu sayede masajın etkisi artar ve daha etkili bir deneyim yaşanmış olur. Sıcağın romatizma, kas ve eklem ağrıları, kronik ağrı şikayetlerine iyi geldiği bir çok çalışma ile kanıtlanmıştır. Sıcak taş masajı da bundan faydalanır. Özel taşların seçildiği ve kullanıldığı bu masajda optimum sıcaklık ayarı ve vücudun önemli yerlerine konumlandırılması en önemli etkenlerden birisidir. Yanlış noktalara konulan, çakraların dışındaki taşlar masaja ekstra bir etki yaratmayacaktır. Dolayısıyla bu masajın uzman terapistler eşliğinde uygulanması gerekir. Eğer bu şekilde uygulanmazsa ciltte yara, iz, yanık gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla tecrübeli ve eğitimli kişiler tarafından uygulanması şarttır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
99.00 TL

Life Spring Day Care'nin Yorumları

 
Coook iyi
Denemeniz tavsiye edilir
99.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 124 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Nisan 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bu fırsat hafta içi 10:00-18:00 hafta sonu 10:00 - 13:00 saatleri arasında geçerlidir.

 • Masaj süreleri 50 dakikadır. Kese-köpük masajı ise 30 dakika sürmektedir.

 • 2 kişilik masaj 2'li masaj olarak kullanılabilmektedir.

 • 1 kişi 1 adet fırsat kodu kullanabilir.

 • Life Spring Day Care, haftanın her günü 11:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MEKANLAR