Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı

Fırsat Numarası: 42535
Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı Hediyeli - Little BABY Çok Fonksiyonlu Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım, Türk Malı

Seçenekler

Ürün Bilgileri

Türk Malı - Little BABY Termolu, Bebek Bakım Çantası - El ve Sırt Kullanım Opsiyonlu

 

20 TL değerinde Sağlık bakanlığından onaylı Ear Cleaner kulak temizleme cihazı hediye! Banyodan, Denizden ve Havuzdan kulağa kaçan suyu çekme için ideal!

 

Waterproof kumaş özelliği ile Güzel, Kaliteli, Modaya Uygun Tasarımı  ve Dayanıklı...

Multi İşlev; Bu çantayı Her zaman rahatlıkla, Bebek ve Çocuklarınız ile herde kullanabileceğiniz gibi Anne & Bebek Bakım Sırt çantası olarakda kullanabilirsiniz.

Ekstra Cepler ve muhafaza alanları ile Sadece bebekleriniz ve çocuklarınız ile dışarı çıkarken Kullanabileceğiniz gibi  Alışveriş, Seyahat vb. Birçok  alanda İKİNCİ BİR ÇANTA taşımanıza gerek kalmadan Günlük hayatınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Süt şişesi, Mamaları ve Yanınızda taşımak istediğiniz sıcak su için Isıyı Muhafaza edebilecek Termoslu Hazneleri vardır.

 

Elbiseler için, Bebek bezi için, Havlular için, Bebek Mamaları  vb. ürünlerinizi koyabileceğiniz çok geniş bir hazneye sahiptir.

Yüksek Kalitede Suya Dayanıklı ve Su geçirmez Kumaşı sayesinde Çantanızın üzerine dökülecek Su, Mama vb sıvıları rahatlıkla ve kolayca temizleyebileceğiniz bir Kumaş dokusuna sahiptir.

Bu Çantayı Sırt Çantası olarak kullanabilme imkanına sahip olmanız nedeni ile Alışveriş, Seyahat vb. alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fitalatsız Kumaş sağlıklı su geçirmez silinebilir kumaş.

 

Çanta Boyutu:

Yükseklik: 43 cm

Genişlik: 32 cm

Derinlik: 22 cm

GERÇEK FİYAT 159.90 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 33.00 TL
126.90 TL
126.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 159.90 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 33.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 6 Nisan Pazartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Sole Shopping tarafından gönderilecektir.
  • Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.