LN English In Use İngilizce Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu

Fırsat Numarası: 109154
LN English In Use İngilizce Seti + 6 Ay Online İngilizce Kursu

Seçenekler

Ürün Bilgileri

English In Use İngilizce seti, 6 ay online İngilizce kursu ilaveli

2 adet İngilizce gramer kitabı (464 sayfa)
6 adet İngilizce eğitim DVD’leri (80 adet öğretim videosu içermektedir)
Çalışma kılavuzu
ve
6 ay English Essentials online İngilizce kursu ilaveli

 

Setimiz İngilizce tüm seviyeleri kapsamaktadır
- Beginner
- Elementary
- Pre-intermediate
- Intermediate
- Upper-intermediate
- Advanced

 

English In Use İngilizce setimizin zengin materyali ile çalışırken, hem de online İngilizce kursumuz ile günümüzün dijital dünyasının tüm imkanlarını kullanarak, eğlenerek ve zevk alarak İngilizce öğreneceksiniz. Öğreniminizi çalışma kılavuzumuzdaki öneriler doğrultusunda, setimiz ve online kursumuz ile eş zamanlı çalışarak sürdüreceksiniz.


English In Use İngilizce setimizin içerik açıklaması
English In Use İngilizce setimiz, İngilizce’yi başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar öğretmektedir.

İngilizce’yi gramer kitaplarımız ve DVD’lerimiz ile öğreneceksiniz. İngiliz eğitmenler tarafından İngiltere’de hazırlanmış olan 6 adet DVD’lerimizde ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizi izleyerek ve dinleyerek eğitim yapılmaktadır. 80 konu içeren videolarımızda, İngilizce gramer konularının anlatımları izlenmektedir. Genel kültür videolarımızda ise ilgi çekecek konularla karşılaşılmakta ve akıcı konuşma çalışması yapılmaktadır.

Kitaplar ve DVD’ler ile eş zamanlı çalışılarak mükemmel şekilde İngilizce öğrenimi sağlanmaktadır.

 

Setimiz ile İngilizce%27yi nasıl öğreneceksiniz?
- English In Use İngilizce seti ile İngilizce öğrenmeye öncelikle kolay öğrenim yöntemleriyle hazırlanmış gramer kitapları ile başlayacaksınız. Bir süre sonra, İngiliz öğretmenlerin hazırladığı öğretici DVD%27leri ile devam edeceksiniz. Bunlara ilaveten online kursu ile İngilizcenizi eğlenerek, mükemmel seviyeye ulaştıracaksınız. Kısa sürede rahatlıkla İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
- 3.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
- DVD’lerde, İngiliz öğretmenleri, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
- Genel kültür (pratik yapma) videolarında ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
- Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz.
- Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
- Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.

 

Online eğitim, günümüzde İngilizce eğitimine neler katmaktadır?
Total English İngilizce seti, tüm bu çalışma materyallerine ilaveten, 6 ay English Essentials online İngilizce kursu ilavelidir ve dijital dünyanın tüm imkanlarını sunmaktadır. Total English İngilizce seti ve online İngilizce kursu, birbirini tamamlayan iki ayrı öğretim programı olarak, İngilizce öğreniminin kısa sürede mükemmel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirmektedir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır. Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Bu sistem telefon üzerinden öğretmen ile çalışma şeklinde olan ve konuşarak İngilizce adı verilen sistem ile karıştırılmamalıdır. Sistemimiz birebir öğretmen ile yapılan ders programı şeklinde değildir. Kursumuzdan, kendi özel çalışma sayfanızdaki eğitim içeriklerini çalışarak eğitim alacaksınız. Online İngilizce kursunda tüm çalışma, bilgisayar veya tabletiniz ile sizin aranızdadır.


Online İngilizce kursu nedir ve nasıl bir sistemdir?
- Online İngilizce kursu, internet sitemiz üzerinden yayınladığımız dijital eğitim programıdır.
- Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılan çalışma sayfasında, tüm eğitim içeriği mevcuttur.
- Online İngilizce kursu 7 gün 24 saat aktif bir programdır. Öğrenci, istediği zaman giriş yapabilir ve istediği süre çalışabilir.
- Programa girişte, hiçbir zaman ve süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
- Kurs içeriğinde, gramer konuları, kelime bilgisi, okuma, yazma ve dinleme çalışmaları mevcuttur.
- Ana dili İngilizce olan eğitmenlerin gramer anlatımları ve genel kültür konuları içeren 300’den fazla video içerikleri mevcuttur.
- Öğrenci, kurs başladıktan sonra bile, seviyesini değiştirebilir, daha düşük ve ileri seviye programa geçiş yapabilir.
- Öğrenci tüm çalışmasını ve ilerlemesini rapor olarak görebilir.
- Online İngilizce kursu tamamlandığında, genel sınav yapılmakta ve dijital başarı belgesi oluşturulmaktadır. Başarı belgesi çıktı alınıp, belge olarak kullanılabilir.
- Öğrenci, sorularını platformdaki yazışma alanını kullanarak, öğrenci işleri birimimize iletebilir. Birimimiz en geç 2 iş günü içinde dönüş yapmaktadır.


English Essentials online İngilizce kursu içeriği ve özellikleri
- İngilizce seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir.
- İngilizce gramer çalışmaları (A1-A2-B1-B2-C1-C2 seviyelerde)
- 300’ün üzerindeki farklı seviyelerde videolar
- 400’den fazla farklı seviyelerdeki, dinleme, okuma ve okuduğunu anlama alıştırmaları
- 50’den fazla alıştırma çeşitleri
- 1.000’den fazla alıştırma
- Evinizde, işyerinizde veya istediğiniz her yerde, 7/24 sınırsız İngilizce çalışabilme imkanı
- Çalışma raporlarını görebilme ve başarınızı takip edebilme imkanı


Online İngilizce Kursumuza Nasıl Kayıt Olacaksınız?
Online İngilizce kursunuza kayıt olabilmeniz için e-mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunu sistemimize girerek kursunuza hemen başlayabileceksiniz.

Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır. Çalışmalarınızda ilerledikçe seviyenizin yükseldiğini göreceksiniz. Programımız, alıştırmalardaki başarı durumunuza göre, sizi yönlendirecektir. Çalışmalardaki başarı oranınıza göre, sistem gerekli gördüğü takdirde ek derslerle İngilizce öğrenmenizde katkı sağlayacaktır.


Günlük çalışma süresi ne olmalıdır?
İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir. Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz.


İngilizce gramer videolarımız, seviyeye göre ayarlanmıştır
Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz. Videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmeninizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır. İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

Genel kültür konuları içeren videolarımızda ise, farklı aksanlardaki İngilizce’yi duyacak ve izleyeceksiniz, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolar, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

 

1.000’den fazla alıştırma yapacaksınız
50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 1.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.


İngilizce dil seviye belirleme sınavlarında başarıyı yakalayacaksınız
Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce dil seviye belirleme sınavlarında (TOEFL, YDS vs.) kullanılan sistemlere paraleldir. Böylece kursu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 82.00 TL
288.00 TL
288.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 370.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 82.00 TL
Telefon numaraları:
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 13 Ağustos Perşembe gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Limasollu Naci tarafından gönderilecektir.