Loreal Serie Expert Curl Contour Kıvırcık Saç Bakım Maske 200 Ml

Fırsat Numarası: 50562

Ürün Bilgileri

Saç Tipi:
Dalgalı Ve Bukleli Saçlar İçin.
Ürün Açıklaması:
Loreal Markasının Dalgalı Ve Bukleli Saçlar İçin Tüketiciye Sunduğu Expert Curl Serisi, Kıvrımlı Saçların Disipline Edilmesi Ve Günlük Kullanım İçin Kolayca Şekillendirilmesi İçin Üretilmiştir. Marka Tarafından Dalgalı Ve Bukleli Olmak Üzere Tüm Saç Tipleri İçin Kullanıma Uygundur. Saç Bukle Ve Dalgalarınızı Belirginleştirirken Dolgun Bir Görünüş Sağlar.
Saç Boylarından Kaynaklanan Elektriklenmeyi En Aza İndirirerek Uzun Süre Saçınızı Aynı Şekilde Pürüzsüz Kullanmanıza Olanak Sağlar. Seride Kullanılan Hydra Cell Teknoloji İle Saçınızı Nemlendirir Ve Sertleşmesinin Önüne Geçer. Belirginleşen Saç Dalgalarınızda Aynı Zamanda Yumuşaklık Hissine De Kavuşturur. Meyve Ve Çiçek Kokusu Sayesinde Aynı Zamanda Saçlarınıza Eşsiz Bir Koku Kazandırır. Saçlarınızı Kökten Uca Kadar Besleyici Etkisi Yanında Dış Etmenlere Karşı Koruyucu Görevini De Üstlenir. İçeriğindeki Nutrupulse Sayesinde Saçınızın Beslenmesini De Sağlar.
Uygulama:
Yıkama Sonrasında Nemli Saça Uygulayınız. Saçın Uç Ve Boylarına Uygulayınız. Saç Köklerine Uygulama Yapılmaz. Masaj Yaparak Özellikle Yıpranmış Bölgelerinde Saçınıza Yayınız.
Uygulama Sonrasında Saç Uzunluğunuza Göre 4-6 Dakika Bekletiniz. Saçlarınızı İyice Durulayınız. Marka Tarafından Haftada 2 Defa Kullanılması Önerilmektedir. İlerleyen Süreçte Haftada 1 Kullanılması Önerilir. Ürünün Kullanıldığı Gün Saç Kremi Kullanılmaması Önerilir. Göz Alıcı Bukleler Sağlar.
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 20.1 TL
79.90 TL
79.90 TL
GERÇEK FİYAT 100.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 20.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 13 Temmuz Pazartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Cosmopera tarafından gönderilecektir.