0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Macera Dolu Amerika Turu'na Hazır Mısınız? Turizm Park'tan New York, Washington, Niagara, Boston'da 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde 7 Gece 8 Gün Konaklamalı, Uçak Biletleri Dahil Amerika Turu 4999 TL

Fırsat Numarası: 562916

Bir Başka Amerika…

 

Neden Gitmeli?

Dünyaya yön veren metropol ruhunu yakalamak ve binlerce 'New Yorker' gibi kendi tarzınızı özgürce ortaya koyabilmek için... Niagara Şelalesinin çağrısını duymak için…


Ne Yapmalı?

Güneşli bir günde Empire State Binası'ndan Downtown ve Manhattan siluetini seyredin. Niagara Şelalesi'nde tekne turu yapın.

 

1. Gün / İstanbul - Washington

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Turizm Park deskin de saat 10:00 da buluşuyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 007 sayılı uçuşu ile saat 13:35 da Washington’a doğru havalanıyoruz. Yerel saat ile 18:10 da Washington’a varışımızın ardından gümrük ve vize işlemlerimizi tamamlayıp otelimize transfer olacağız.

 

2. Gün / Washington

Washington panoramik şehir turumuz için otelden ayrılıyoruz. Heyecanla beklemiş olduğunuz bugünkü gezi programımıza Beyaz Saray Binası ile başlıyoruz. Jefferson Anıtı, Lincoln Anıtı, Roosevelt Anıtı, Washington Anıtı, Doğal Tarih Müzesi, Hava ve Uzay Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleştirilecek ve serbest zamanınız olacaktır.

 

3. Gün / Washington - Niagara Şelaleleri

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Niagara Şelalelerine ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. United Hava Yolları US 3928 sayılı uçuşu ile saat 11:00 de Buffolo Niagara'ya hareket. Saat 12:18 de Buffolo Niagara'ya ömrünüzün anı defterinde en özel sayfalardan birinde yer alacak olan Niagara Şelalesi’ne varmış olacağız. Otelimize yerleşmemizin ardından bu eşi bulunmaz Niagara Şelalesi gece manzarasını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye eder ve serbest zamanınız olduğunuz hatırlatırız.

 

4. Gün / Niagara Şelaleleri - Boston

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanınızı dolu dolu geçirmek isterseniz ilk tavsiyemiz Niagara Şelalesi Keçi Adası’na bir yürüyüş yapmanız olacaktır. Bu ziyaret esnasında gece gizemine tanık olduğunuz Niagara Şelalesi’nin gündüz ışıltısıyla sizlere hangi hikayeleri anlatacağına kulak verin. Bu hikayeleri daha yakından duymak isterseniz; mevsim şartları da uygunsa eğer, Maid Of The Mist - Sislerin Kızı olarak adlandırılan tekne ile tur yapmanız ve nehre daha yakın olmanız siz değerli misafirlerimize bu nehrin inanılmaz enerjisini yansıtacaktır. Bu eşsiz anıları geride bırakarak United Hava Yolları US 4028 sayılı uçuşu ile saat 18:40 da Boston’a uçuyoruz. Saat 20:00 Boston’a varış. Otelimize yerleştikten sonra dinlenmek için serbest zamanınız olacaktır. Ayrıca akşam yemeğinizde Boston’a özgü istakozların tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

 

5. Gün / Boston - New York

Günümüze panoramik Boston şehir turu ile başlıyoruz. Bu turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında Harvard Üniversitesi, Boston Hükümet Binası, Boston Limanı sıralanabilir. Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zamanınızı değerlendirirken, çok kültürlü bu şehri keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ardından New York yolculuğumuz başlıyor. Bu devasa metropole varışımızla beraber New York panoramik şehir gezimizi yapıyoruz. Gezimiz sırasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square Garden, Central Park, Rockfeller Center, Times Square, göreceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6. Gün / New York

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenleyeceğimiz tam gün New York Outlet Shopping Gezisi (kişibaşı €80/$100).

 

7. Gün / New York

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dilerseniz, ekstra olarak, New York’un sembollerinden  Empire State Binası gözlem terasına çıkabilir, New York şehir siluetini izleyebilirsiniz. Ardından  Modern Sanat Müzesi (MOMA) ve Metropolitan Müzelerini gezebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

8. Gün / New York - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 004 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:50’de İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 05.40’da İstanbul’a varışımızla beraber seyahatimizin sonu.

 

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Washington & New York - İstanbul ekonomi sınıfı uçuş bileti

United Hava Yolları ile Washington - Buffalo & Buffalo  - Boston ekonomi sınıfı uçuş bileti

Washington Courtyard Arlington Rosslyn vb. otelde Oda & Kahvaltı konaklama

Niagara Falls Sheraton At The Falls vb. otelde Oda & Kahvaltı konaklama

Boston Fours Points Logan Airport vb. otelde Oda & Kahvaltı konaklama

New York Doubletree By Hilton Financial District vb. otelde Oda & Kahvaltı konaklama

Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler

Belirtilen panoramik şehir turları

Havalimanı ve güvenlik vergisi

Türkçe yerel rehberlik hizmeti

Zorunlu seyahat sigortası.

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Vize ücreti ve servis bedeli (200€)

Her türlü kişisel harcamalar

Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

 

İlginç Notlar
Washington Kent merkezinde bulunan National Mall, içinde bahçeler, yeşil alanlar, abide ve anıtlar barındıran büyük bir açık hava parkıdır. Washington Anıtı, Ulusal  Sanat Galeri, Ulusal Havacılık ve Uzay Müzesi, Birleşik Devletler Botanik Bahçesi, Lincoln Anıtı  ve çevresindeki turistik yerleri ile kentin görülmeye değer parkıdır.

 

New York’da tüm taksiler siyah. Burada lisanslı olan taksileri tercih etmeye bakın. Bunları diğerlerinden ayırmak için tepesinde bulunan CB antenlerinin olup olmadığına bakın. Lisanssız taksilerin şoförleri paranızı ve zamanınızı boşa harcamanıza ve güvensiz bir yolculuk yapmanıza neden olabilir.

 

Hayrete düşmek veya doğal ihtişamın içine dalmak için popüler bir yer olan Niagara Şelaleleri, dünyanın dört bir yanından meraklı seyircileri ve maceraperest balayı çiftlerini çekmektedir. Başlıca görkemli ve ilginç merkezlerin - binlerce metre yükseklikte kayalıklı bir sırttan dökülen su - bir kısmı Amerika Birleşik Devletleri, bir kısmı ise Kanada sınırlarına düşer. ABD tarafı son zamanlarda ziyaretçi çekmek için başka aktiviteleri de teşvik etmekle meşgul. Niagara Akvaryumu gibi mekanlar, Şelaleleri gezdikten sonra veya iki şelale arasında ebeveynleri eğlendirirken çocuklar için alternatifler sunmaktadır. Yürüyüş, bisiklet, balık avlama ve kamp yapma gibi açık hava eğlenceleri Niagara Şelaleleri Eyalet Parkında bulunabilir. Tarihte görkemli Şelaleleri ele geçirme girişimleri, Daredevil Müzesinde sergilenirken, Schoellkopf Müzesi tarih ve jeolojiyi konu almaktadır. Hem bütçeye uygun hem de kalburüstü seçenekler sunan çok çeşitli akşam yemeği ve konaklama imkanlarıyla Şelaleler, yalnızca şelalelerden ibaret değildir. Hayranlık uyandıran bu bölge, kaçamağınızı neşeli ve çok yönlü kılmaktadır.

 

Boston, İngiltere’ye karşı muhalefetin isyan hareketlerinin ve bağımsızlık mücadelesinin merkezi olmuş köleleri azat etme hareketleri buradan idare edilmiştir. Amerika’nın ilk sürekli günlük gazetesi 1704′te Boston’da çıkmıştır. 1822′den itibaren büyüyerek endüstri bakımından gelişmeye başlamıştır.

 

Uyarılar / Notlar:
Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2012 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

 

Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Turizm Park Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

 

Geziye, Turizm Park Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

 

Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Turizm Park Turizm sorumlu değildir. 
Turizm Park Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar. 
Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

 

Turizm Park Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

 

Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

 

Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

 

Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati  11 - 12.00 arasıdır.

 

Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden TurizmPark Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde TurizmPark Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

 

Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

 

Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Turizm Park Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

 

Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport ve Amerika vizesi gerekmektedir. 

GERÇEK FİYAT 9998.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 4999.00 TL
4999.00 TL
4999.00 TL
GERÇEK FİYAT 9998.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 4999.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 65 kişi satın aldı!
PEŞİN FİYATINA TAKSİT SEÇENEKLERİ
Bonus 3 Taksit
WorldCard 3 Taksit
Maximum 3, 6 Taksit
Axess 3 Taksit
CardFinans 3 Taksit
Paraf 3 Taksit
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (562916) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Geçerlilik Süresi: Satın almadan itibaren 60 Gün
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Tur Programı:
 • 20 - 27 Nisan (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • 22 - 29 Haziran (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • 06 - 13 Temmuz (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • 03 - 10 Ağustos (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • 12 - 19 Ekim (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • 28 Aralık - 04 Ocak (4 & 5 Ylıdızlı Otel Konaklamalı):
  1. Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama: 4999 TL
  2. Tek Kişilik Oda Farkı: 2999 TL
  3. 2 - 12 yaş çocuk: 4999 TL
  4. 0 - 1 yaş çocuk: 1100 TL
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet