Marmara Sanat Akademisi'nde Muhteşem Görseller Eşliğinde Sanat Tarihi Workshop Atölyesi

Fırsat Numarası: 33113
Marmara Sanat Akademisi'nde Muhteşem Görseller Eşliğinde Sanat Tarihi Workshop Atölyesi

Seçenekler

Marmara Sanat Akademisi Hakkında

Evrensel ve ulusal düzeyde, sanatın her alanında eğitim vermek üzere, usta - çırak ilişkisinin yanında akademik bir müfredatla sanat eğitimindeki son gelişmeleri ve yeni yaklaşımları dikkate alarak deneyimli ve saygın eğitmen kadrosuyla sanatın merkezi ve üretim alanı Beyoğlu, İstiklal caddesi, Yeşilçam Sokakta atölye çalışmalarına başladı.

Sanata saygının temel değer olduğu, verimli, yaratıcı, akademik bir paylaşım ortamı oluşturma yoluyla, çağdaş, bilgili, entelektüel birikimi olan, beklentileri aşan ve fark yaratan sanat içerikli hizmetler geliştirebilen kaliteli, eğitimli sanatçı adayları kazandırmaktır.

Bireyleri sanatla yoğurarak hayata özgür ve çağdaş bir gözle bakmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Sanatta ilgi noktalarını çeşitlendirerek, sanatçı adayına özgü yaratıcılık alanı sağlayıp doğru eğitimle yönlendirmektedir.

Sanat eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler Marmara Sanat Akademisi tarafından yapılan seçimle kendi yapımlarımızda ve farklı sanat kurumlarına yönlendirilerek profesyonelliğe ilk adımlarını atmaları sağlanmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 575.00 TL
175.00 TL
175.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 750.00 TL
İNDİRİM %77
KAZANCINIZ 575.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 284 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 18:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (33113) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Atölye toplam 3 saat sürmektedir. Gün ve saatler için firmayla iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Sanat Tarihi derslerimiz ve seminerler hafta içi 19:30-22:00 arası, hafta sonu 11:00 -13:30 arasındadır. Haftada 1 gün 2, 5 saattir.

MEKANLAR