0 (850) 333 03 23

Bu Fırsat Kaçtı :(

Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da Zengin Açık Büfe İftar Menüsü

Fırsat Numarası: 47259

2500 yıldır şehrin merkezi olan Beyazıt her dönemde İstanbul’un en önemli kültür ve ticaret merkezi olmuş ve Antik Otel İstanbul’da, öncelikle geç Roma erken Bizans dönemine ait 1500 yıllık tarihi sarnıç Antik Cisterna, aslına sadık kalınarak restore edildikten sonra otel binası ve konsepti bu sarnıcın üstüne yapılandırılmıştır.

 

Marmarion Teras; Marmara Denizi, Tarihi Yarımada, Adalar, Kumkapı, Yenikapı, Kadıköy, Moda, Kalamış, Beyazıt Kulesi, Çemberlitaş, Beyazıt Camii, Sultanahmet Camii minarelerine hakim manzarası ile her yıl olduğu gibi bu Ramazanda da konuklarına unutulmaz iftar saatleri vaat ediyor.

 

Mutfak Şefimiz Kemal Göktaş ve Yardımcı Şefimiz Yasemin Şahin ile ekibi, Ramazan boyunca her gün kuracakları zengin Ramazan büfesinde çeşitli mezeler, zeytinyağlılar, Türk mutfağının vazgeçilmez yemekleri ile birlikte geleneksel tatlılarımızı da sizlerin beğenisine sunacaklardır. Ana yemekler her gün farklılık göstereceğinden rezervasyon esnasında bilgi alabilirsiniz. Geleneksel iftariyeliklerin yer aldığı zengin iftar tabağımız, çorbamız, fırınımızdan çıkan çok özel pidelerimiz, masalara servis edilirken iftar boyunca çay ve limonata da sınırsız ikram edikecektir.

 

Bu yıl bir diğer sürprizimiz ise, aşağıda da belirttiğimiz günlerde olduğu üzere Sumru Parmaksızoğlu ve arkadaşlarının Ramazan ayına özgün canlı müzik dinletileri sunacak olmasıdır... 


Tadı damağınızda kalacak uygun fiyatlı bu kampanyadan yararlanmak için acele edin!

Vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin...

Afiyet olsun...

Canlı Müzik Olan Akşamlar

10 Mayıs 2019 Cuma

11 Mayıs 2019 Cumartesi

 

16 Mayıs 2019 Perşembe

17 Mayıs 2019 Cuma

18 Mayıs 2019 Cumartesi

 

23 Mayıs 2019 Perşembe

24 Mayıs 2019 Cuma

25 Mayıs 2019 Cumartesi

 

31 Mayıs 2019 Cuma

1 Haziran 2019 Cumartesi

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 125.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 26.00 TL
99.00 TL

Marmarion Teras, Istanbul'un Yorumları

 
Leziz İftar
Mekan manzarası gayet güzel, çalışanlar canayakın ve güleryüzlüydü, yemekler lezzetliydi. Ailecek iftar için geldik ve memnun kaldık. İlgisi ve misafirperverliği için Ulaş Bey’e ayrıca teşekkür ederiz..
 
Muhteşem!
Yemeklerin lezzetiyle, sunumuyla, çalışan arkadaşların ilgisiyle, müziğiyle, manzarasıyla her şey eşsizdi! Çok teşekkür ederiz güler yüzünüz ve samimiyetiniz için :)
 
kesinlikle tavsiye ediyorum mükemmel kahvaltı mükemmel manzara mükemmel hizmet çalışanlara ayrıca teşekkür ediyorum .
 
Ortam çok güzeldi, yemekler çok lezzetli ve herşey fazla fazla vardı ,garsonlar güler yüzlü ve cok çalışkandı masada boş gördükleri tabakları hemen alıyorlardı. Hiç bu kadar severek işini yapan garsonlar görmemiştim. Çok memnun kaldık
 
Her şey çok güzeldi.. manzara ilgi alaka güleryüz ve lezzetler.. üstelik oldukça da hesaplı.. her şey için tekrar teşekkürler yeniden görüşmek üzere..
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 125.00 TL
İNDİRİM %21
KAZANCINIZ 26.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 477 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Haziran 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR