0 (850) 333 03 23

Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri

Fırsat Numarası: 51807
Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri Marmarion Teras Antik Hotel İstanbul'da 1 Şişe Yerli İçecek Dahil Leziz Menü Seçenekleri

Seçenekler

2500 yıldır şehrin merkezi olan Beyazıt her dönemde İstanbul’un en önemli kültür ve ticaret merkezi olmuş ve Antik Otel İstanbul’da, öncelikle geç Roma erken Bizans dönemine ait 1500 yıllık tarihi sarnıç Antik Cisterna, aslına sadık kalınarak restore edildikten sonra otel binası ve konsepti bu sarnıcın üstüne yapılandırılmıştır.

 

Marmarion Teras; Marmara Denizi, Tarihi Yarımada, Adalar, Kumkapı, Yenikapı, Kadıköy, Moda, Kalamış, Beyazıt Kulesi, Çemberlitaş manzarası ile sizi nefis bir yemeğe bekliyor!

Uygun fiyatlı meşrubat ve alkollü içecek dahil bu menüleri sakın kaçırmayın!

Afiyet olsun...

Menü

5’li Meze Tabağı

Muska Böreği (2’şer adet)

Levrek & Çupra Izgara veya Antik Fıstıklı Kebap veya Kajun Baharatlı Tavuk

Havuç Dilimi Baklava, Dondurmalı

Su, Meşrubat, Çay veya Kahve

İlgili Aramalar

64.90 TL

Marmarion Teras, Istanbul'un Yorumları

 
Leziz İftar
Mekan manzarası gayet güzel, çalışanlar canayakın ve güleryüzlüydü, yemekler lezzetliydi. Ailecek iftar için geldik ve memnun kaldık. İlgisi ve misafirperverliği için Ulaş Bey’e ayrıca teşekkür ederiz..
 
Muhteşem!
Yemeklerin lezzetiyle, sunumuyla, çalışan arkadaşların ilgisiyle, müziğiyle, manzarasıyla her şey eşsizdi! Çok teşekkür ederiz güler yüzünüz ve samimiyetiniz için :)
 
kesinlikle tavsiye ediyorum mükemmel kahvaltı mükemmel manzara mükemmel hizmet çalışanlara ayrıca teşekkür ediyorum .
 
Ortam çok güzeldi, yemekler çok lezzetli ve herşey fazla fazla vardı ,garsonlar güler yüzlü ve cok çalışkandı masada boş gördükleri tabakları hemen alıyorlardı. Hiç bu kadar severek işini yapan garsonlar görmemiştim. Çok memnun kaldık
 
Her şey çok güzeldi.. manzara ilgi alaka güleryüz ve lezzetler.. üstelik oldukça da hesaplı.. her şey için tekrar teşekkürler yeniden görüşmek üzere..
64.90 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 551 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 17:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51807) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Ağustos 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kuver ücreti alınmaktadır.
MEKANLAR