Bu Fırsat Kaçtı :(

Muntazam Kaşlara Sahip Olun! Mecidiyeköy Fashion Coiffeur'den Kıl Tekniği İle Kalıcı Kaş Kontör Uygulaması Sadece 179 TL!

Fırsat Numarası: 18861

Mecidiyeköy Fashion Coiffeur'den yaptıracağınız Kaş Kontürü ile daha çarpıcı bir ifadeye sahip olacaksınız,daha gür ve kavisli kaşlara kavuşacaksınız. 

Sakın kaçırmayın!

Kıl Tekniği İle Kaş Kontör Uygulaması

Kaş yapısına uyumlu, kıl şeklinde pigmentasyondur. Kıl tekniği ile ana kaş rengi kopyalanarak boşluk ve seyrek olan kısımlar, kıl tekniği ile yoğunlaştırılır. Böylece kaşların muntazam bir görünmesi sağlanır. Düşük olan kaşların uç kısmı kıl tekniği uygulaması ile kaldırılabilir ve yüzdeki hüzünlü ifade, yerini daha canlı ve estetik bir görünüme bırakır. Eksik olan tüm kaş, kıl tekniği ile doğal görünümde yapılandırılabilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 71.00 TL
179.00 TL

Fashion Coiffeur, Şişli'nin Yorumları

 
Çok memnun kaldım!
Kesinlikle tavsiye ederim. Fatih bey ilgili ve başarılı bir kuaför. Saç kesimi ve boya konusunda düşünmeden gidebilirsiniz.
Sonsuz teşekkürler
İs disiplini, güncel trendleri uygulaması ve güleryüzü için Fatih bey ve ekibine sonsuz teşekkürler... Tereddütsüz tercih edilesi bir mekan... Mikro kaynak uygulaması ile yıllardır süren seyrek ve cansiz saç sorunum bitti. Fiyatlar makul, muhakkak tercih edilmeli.
Beş üzerinden beş yıldız. En kısa sürede görüşmek üzere...
Brezilya Fönü
Teşekkürler Fashion Coiffeur.
Kaş Konturu
1 yıl önce ablamın kaşlarını dolgu tekniği ile kaş konturu yaptırıp seyrekliğinden kurtarmaya gitmiş, çok da memnun kalmıştık Seda Hanımdan. 2 hafta önce de ben kendi kaşlarım için gidip, Seda Hanıma kendimi emanet ettim :) Kendisinin hijyene, simetriye fazlasıyla önem verdiğini daha önceden gördüğüm için bir an olsun tereddüt etmedim. Güleryüzü ve hoş sohbeti de cabası.. Ödediğiniz ücret kesinlikle boşa gitmiyor. Herkese tavsiye ederim.
Nur Atlı
Gerçekten güleryüzlü ve samimi çalışanlara sahip bir mekan .Ayrıca mahvolan saçlarımı geri kazandırdılar. Hemşehrinizden selamlar..Tekrar geleceğim.
 
Derya turemis
Başta güler yüz ikram profosyonel çalışanlar ve muhteşem protez tırnak kesinlikle tavsiye ederim başta işyeri sahibi ve diger çalışanlara tek tek teşekkür ederim
 
müthiş
Ilk defa saçlarımı ilk boyamada istedigim renge tutturan bir bayan kuaför ile tanistim.Tesekkurler çok memnun kaldim.
 
Çok iyi
Fırsatlardan tanıdım burayı geçen yıl . Ve birakamadigim bir yer oldu. Saç kesimini hiç denemedim ama manikür pedikur agda konusunda çok memnunum.
 
Kesinlikle ilgili ve güler yüzlü personel. Bundan sonra tercih edeceğim yerlerden birisi. Memnun kaldım, hem ulaşımı da kolay.
Göknur Gelecek
ilk tanışmamız fırsat bu fırsat sayesinde oldu ama iyi ki olmuş, çok memnun kaldım ve gitmek isteyen herkeze de tavsiye ederim.
179.00 TL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 71.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1664 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 28 Ağustos 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR