0 (850) 333 03 23

Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları

Fırsat Numarası: 38595
Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları Beylikdüzü Mehtap Akdağ Güzellik'ten Kimyasal Peeling ve Dermapen Uygulamaları

Seçenekler

Tekrar gençleşmek isteyenler Mehtap Akdağ Güzellik Merkezi'nin Kimyasal Peeling uygulaması ile aradıklarını bulacaklar!

 

Profesyonel ellerle uygulanacak bu işlem sayesinde cildinizin yenilenmesinin yanı sıra, istenmeyen lekeler, sivilce ve izlerinden kurtulacaksınız.


Uygun fiyat kapsamında kimyasal peelinginizi en kısa zamanda yaptırın ve değişimi görün...

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling deriyi canlandırmak, gençleştirmek, sivilce ve izlerini, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, görünüşünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulamasıdır. Peeling uygulaması cildin yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş üst tabakasının soyulmasını ve dökülmesini sağlayarak ve derinin daha alt tabakalarında yeniden bir yapılanma sürecini başlatıp; kollajen sentezlenmesini uyararak daha genç ve sağlıklı homojen bir derinin ortaya çıkmasını sağlar.

Dermapen

Dermapen cilde zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden mikro kanallar açarak cilt yenileme işlemidir. Açılan mikro kanallardan cilde uygun vitamin ve mineraller cildin altına gönderilerek, cilt onarımı sağlanır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar ve yeni doku üretimi gerçekleşir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 300.00 TL
150.00 TL

Mehtap Akdağ Güzellik & Estetik Merkezi'nin Yorumları

Kaliteli ve özenli hizmet
Mehtap akdağ’a hem zayıflama için hem de lazer epilasyon için gitmekteyim. Lazerdeki özenli çalışma, kişiye özel ilgi ve işlerine saygılarından dolayı beğendiğim bir işletmedir. Dolayısıyla diğer hizmetlerinden de faydalanmaya başladım. Gerçekten kendilerine yapar gibi yapıyorlar her işlemi ve insanın içi rahat ediyor. Fiyatları da verdikleri hizmete göre gayet uygun. Tavsiye ederim...
 
Çok memnun kaldım
Temiz ve konforlu bir yer
 
Çok temiz ve klas bir yer.Hizmet harika.çalışanlarda öyle.Tavsiye ederim mutlaka gidin görün.
 
Çok güzel, temiz ve güler yüzlü karşıladılar. Çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ederim.
 
İlk defa gitmiş olmama rağmen ilgili ama yapışkan olmayan nezih personel ve çok temiz bir ortamla karşılaştım.Kesinlikle diğer işlemleri de denemek için gitmeyi düşünüyorum.herkese tavsiye ederim.
150.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 300.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 557 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0532 706 55 70 - 0212 924 50 50
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38595) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Haziran 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR