Modaikonu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Mini Fitness Spor Aleti 89.90 TL Yerine 49.90 TL!

Fırsat Numarası: 2558

Ürün Bilgileri

Mini Fitness Spor Aleti

Her hafta diyete başlanılıyor, evde mekik çekiliyor, parkta spor aletleri ile çalışılıyor ya da bir spor salonuna gidiliyor, bütün amaç kışın alınan kiloları bir çırpıda vermek ve yaza formda girebilmek için ve işte bu alet tam size göre evinizinde zayıflamanıza yardımcı olur.

 

Hava basıncı sayesinde hareketleri kolay ve kendinizi yıpratmadan olanak sağlayan yeni teknolojik bir üründür.

 

Zayıflamak, formda bir vücuda sahip olmak kuşkusuz hem erkeklerin hem de kadınların hayali. Ancak nedense, forma girmek, kilo almak kadar kolay olmuyor. Karar verebilmek bile çok büyük çaba isterken, bu kararı sürdürebilmek ve olumlu sonuçlara ulaşabilmek maalesef çok daha zor.

 

Kalkıp spor salonlarına gitmeye üşeniriz. Diyet yapmak, özellikle yemek yemeyi sevenler için çok zordur. Eve aldığımız spor aletlerini ise hevesimiz kaçtığı için ya da kullanımları pratik olmadığı için bir kenara bırakıveririz.

 

Sonuç yine aynı. Kilolarımız ve şekilsiz vücudumuz tam da bıraktığımız yerde duruyorlar. İşte sizin ihtiyacınız olan şey, Mini Fitness Spor Aleti.

 

Evinizde yer kaplamayacak, kullanımı pratik, kendinizi bir şeye zorluyormuş gibi hissetmeyeceğiniz bir alet! Hem de tek bir aletle, omuz, karın, sırt, bacak ve göğüs kaslarınızı çalıştırabileceksiniz.

 

İstediğiniz zaman, istediğiniz bölgenizi çalıştırabilecek, günde çok kısa bir zamanınızı ayırarak gözle görülür sonuçlara ulaşabileceksiniz.

 

Spor yapar gibi değil, oyun oynar gibi vakit geçirebileceğiniz Mini Fitness Spor Aleti sayesinde, yorulmadan, bıkmadan, sıkılmadan forma girin!

 

Pazartesi'yi beklemek yok! Sımsıkı bacaklara, mermer gibi bir karına, dik göğüslere, geniş omuzlara ve biçimli sırt kaslarına kavuşmak için size tek başına Mini Fitness Spor Aleti yeter!

Mini Fitness Spor Aleti Özellikleri

Kaymaması için kanat kısımları özel lastik malzemeyle kaplıdır.

Kanat boyu: 36 cm

Pompa kısmı takılınca kanat genişliği: 39 cm

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 89.90 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 40.00 TL
49.90 TL
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 89.90 TL
İNDİRİM %45
KAZANCINIZ 40.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • Ücretsiz Kargo
  • Ürünü adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Kargo alıcıya aittir.
  • Kargo ücreti 5 - 7 TL'dir.
  • Ürünler 3 iş günü içersinde kargoya verilecektir.
MEKANLAR