Bu Fırsat Kaçtı :(

Mirabella Güzellik Salonu'nda Yılbaşında da Geçerli Cilt Bakımı Uygulamaları

Fırsat Numarası: 17923

Uzman ellerde cildinizi ışıldatacak, güzelliğinize güzellik katacak cilt bakımı paketi Mirabella Güzellik Salonu'nda sizleri bekliyor...

Sakın kaçırmayın!

Cilt Bakımı Seçenekleri

  • Skenyndor Ürünleri İle Cilt Bakımı Uygulaması
  • 5 Seans Cilt Gençleştirme
  • 1 Seans Yosun veya 1 Seans Parafin + 1 Seans Termal Battaniye

Cilt Gençleştirme

Ozonlu buhar
Comedon sıkma
Hayfrekans
Peeling
Maske
Nemlendirme

Yılların insan vücudunda etkilerinden bir tanesi ve diğer insanlarca en rahat farkedileni yüzde yaşanan sarkmalar ve deformasyonlardır. Yerçekiminin de etkisi ile zamanla cilt gerginliği kaybolur. Ameliyatsız yüz germe tekniklerindeki gelişmeler ameliyata gerek kalmadan yüz güldürücü sonuçlar alınmasına neden olmuştur.

Yosun Tedavisi

Selüloit ve lokal yağ fazlalıklarını gideren,toksin ve ödem atılımını hızlandıran,kan dolaşımını arttıran,yosunlar daha çok vücut bakımlarında kullanılırken yağ dengeleyici,dezenfekte edici ve sivilce kurutucu özelliklerinden dolayı cilt bakımında kullanılan yosunlar da bulunmaktadır. Tüm bu bakımlarda kullanılan yosun karşımıza yosun içerikli ağlar, jeller,kremler,maskeler,dogal yosun yaprakları seklinde çıkmaktadır. Biz Mesolife 'da gerek vücut bakımlarında ve gerek cilt bakımlarında yosundan büyük ölçüde faydalanmaktayız.

Selüloit ve lokal fazlalıklara yönelik bir vücut bakımında, vücut önce deniz tuzları ile tüm vücut özellikle de problemli bölümlere peeling(soyma) işlemi uygulanır.Cilt ölü hücrelerden arındıktan sonra kan dolaşımını hızlandırıcı ve toksin atılımı etkisi olan özel bir jel vücuda uygulanır.10 dakika bu ürünün etkisini göstermesi beklendikten sonra selüloit ve yağ moleküllerini çözücü yosun maskesi uygulanır ve hava ile temasın kesilmesi için folyo ile sarılır.Daha sonra ısı battaniyesinde 20 dakika beklendikten sonra tüm vücuda duş aldırılır. Ve 25 dakika toparlayıcı etkisi olan masaj yapılır.Haftada 2 kez olmak üzere toplam 10-15 seans sonunda gözle görülür bir düzelme ve gevşemiş dokularda sıkılaşma sağlanır. Formunu korumak isteyen kişiler ciltlerinin daha canlı,diri ve sıkı olması için ayda 1 bu programa katılabilirler. Mesolife 'da gerek vücut bakımlarında ve gerek cilt bakımlarında büyük ölçüde faydalandığımız yosun uygulamaları selüloit lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma konularında çok etkili özel tıbbi cihazlar ile desteklenebilmektedir.

Parafin

Parafin Bakım, cildin üzerindeki olumlu etkileri dünyada ve Türkiye'de uygulayanlar tarafından onaylanmış bir bakım türüdür. Özellikle el, ayak, sırt, bacak ve dekolte bakımlarında, selülitli bölgerlerde ve ayrıca fizik tedavi amaçlı olarak da kullanılır. Parafin uygulama öncesi ve sonrası ürünler de kullanılarak parafin uygulamasının daha etkin sonuç vermesi sağlanır. Böylece cilt dokusu korunur, canlandırılır ve nemlendirilir.Parafin bakımında Peygamber Çiçeği özlü E vitaminli, Mentol özlü, Çikolatalı ve Şeftali özlü parafinler kullanılmaktadır. Parafin ürünleri cilde derinlemesine nüfuz ederek cilde nem banyosu yaptırarak yumuşak, pürüzsüz, canlı bir ten elde edilir.

Termal Battaniye

Sauna etkili termal battaniye içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ,insanların rahatça yatabileceği kadar büyüklüğü olan deri veya neoprenden yapılmış bir çeşit sıcak hava banyosudur. Genel olarak sıcaklık 40 ile 60 C derece arasındadır. Sauna etkili termal battaniye içerisine girmeden önce tüm vücuda uygulanan yosun jeli ve selülit giderici jel masajından sonra tüm vücut, vücut pedine sarılarak uygulamaya geçilir. Uygulamadan sonra insan kendini yeniden doğmuş gibi hisseder. Dinlendirir, bedensel ve ruhsal olarak rahatlatır ve mutlu kılar. Savunma sistemini güçlendirir, enfeksiyonları engeller. Dış görünümdeki değişiklikler hemen fark edilir. Zayıflamaya yardımcı, kas gevşetici ve ödem gidericidir. Sauna etkili termal battaniye herkese farklı faydalar sağlamaktadır. Zayıflama paketi içinde uygulanabildiği gibi, kas gevşetici özelliği olması sebebiyle rahatlamak için tek başına da kullanılabilir. Bu konuda herkesin fikir birliğine vardığı konu ise düzenli kullanımının beden ve ruh sağlığına iyileştirici etkisinin olduğudur.

Mirabella Güzellik Salonu

Mirabella Güzellik Salonu güleryüzlü personel, sınırsız hizmet ve hijyen ilkeleri ile ilerleyen, müşteri memnuniyetiniz her daim en önde tutan, profesyonel kadrosu ile sizin isteklerinize yönelik hizmetler sunan bir kuruluştur. Mirabella'dan geçen yol size memnuniyet kazandıracaktır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 100.1 TL
19.90 TL
19.90 TL
GERÇEK FİYAT 120.00 TL
İNDİRİM %84
KAZANCINIZ 100.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 838 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (17923) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mayıs 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
MEKANLAR