Ege Bölgesi’nin İlk ve Tek Kapalı Oyun Parkı Olan Monkey Jungle'dan Çocuklara Sınırsız Eğlence + Kids Menü

Fırsat Numarası: 30609

Monkey Jungle, çocuklara eğlence dolu bir gün vaadediyor.

Gaziemir'de yer alan Monkey Jungle, çocuklara, doyasıya eğlenecekleri, diledikleri gibi davranabilicekleri ve istedikleri gibi koşup coşabilecekleri bir atmosfer sunuyor.

İyi eğlenceler dileriz...

Monkey Jungle Ailesi

2400 m2 kapalı alanda kurulan, Ege Bölgesi’nin ilk ve tek indoor (kapalı alan) oyun parkı olan Monkey Jungle, çocuklara sınırsız eğlence vaat ediyor. Parkımızda aynı anda 450 çocuk rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilir, soft play oyun alanları, jungle temalı şişme parkuru, çocuk jungle disco, trambolin arena, tırmanma volkanı, battle area, pedallı go-kart pisti, elektronik oyuncaklar ve kum boyama gibi çeşitli etkinlikler yanı sıra daha küçük misafirlerimiz için sünger küpler ve boyama gibi faaliyetler ile  kaliteli zaman geçirebilir. Konsept doğum günü partileri, kahvaltılı ve yemekli organizasyonlar, okullara özel paketler de Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkının verdiği hizmetlerdendir.  Çocuklarını sınırsız eğlence dünyasına bırakan ebeveynler ise cafe’mizde zengin menümüzden seçim yapabilir, hoşça vakit geçirebilirler.

Tamamı profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşan Monkey Jungle oyun, eğlence ve aktivite merkezi, 1-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.  Çocuklarımız ile birlikte biz anne babalar şehir yaşamı içerisinde sıkışıp kaldık. Bir düşünün hayattaki en değerli varlıklarımızı kapımızın önünden okul servislerine oradan adeta sınıflarına, akşam aynı şekilde geriye, merdiven bile kullanmadan eve getirtiyoruz. Bitti mi? Akşam yatma saatlerine kadar tablet, PC, telefonla geçen saatler… Okul sonraları ve hafta sonları kurslara, özel derslere bitmek bilmeyen bir maratonun içerisinde daha iyi bir ‘’gelecekleri ‘’olsun diye onları da koşuşturuyoruz..

Peki, çocuklarımız ne zaman koşuşturacak, hoplayacak zıplayacak ve enerjisini atacak? Ne zaman çocukluklarını yaşayacaklar? Biraz ortalığı dağıttıkları zaman rahatsız oluyoruz. Minder ve yastıklarla kendilerine bir oyun kurmaya çalıştıkları zaman ortalığı dağıttıkları için sinirleniyoruz… Odanızda oynayın diyoruz, demiyor muyuz?

Bizler 90’larda çocukluğunu yaşamış, az biraz sokakta oynama lütfuna erişmiş ve kendi çocuklarını apartmanlarda büyüten bir nesil olarak onların oyun oynama haklarını ellerinden almaya çalışıyoruz. Çalışmıyor muyuz?

Koşma düşersin, elleme kırarsın, terleme hasta olursun diyoruz, demiyor muyuz? Herkes kendine bu soruları bi sorsun lütfen. Bırakın çocuklarımızı gönüllerince eğlensin, hareket etsin, hoplasın zıplasın, tırmansın… İşte biz bunun için çalışıyoruz, bunu daha iyi nasıl yaparız diye durmadan düşünüyoruz. Çocuklarımızı AVM içerisindeki küçücük oyun parklarında yarım saatin var git oyna diyerek sınırlandırmıyoruz. Sizin de çocuklarınız ile birlikte gönlünüzce oynayabilmenizi sağlıyoruz. Hafta sonları spor kıyafetleri ile gelen anne-babaları görünce mutlu oluyoruz. Süre saat sınırlaması koymuyoruz. Çocuklarınız çocuklar gibi eğlenirken sizin de eşinizle dostunuzla cafemizde rahatça oturup dinlenmenize olanak veriyoruz. Artık İzmirlilerin 2400 m2’lik devasa bir oyun parkı var, çocuklar süre sınırlaması olmadan gönüllerince oynuyor, hareket ediyor, anne babalar da çocukları ile oynuyor, dileyenler bilardo, masa tenisi, play station, play station VR sanal gözlük de oynuyor. Zengin menümüzden seçim yapıp Cafemizin lezze
tlerini tadıyorlar. Ama biz durmuyoruz, daha iyi ve daha güzel nasıl olur diye çalışıyoruz. Neden mi? Yola çıkarken kendimize misyon olarak belirlediğimiz üzere her çocuk eğlenmek ister ve bu istek istisnasız her çocuğun hakkıdır. EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR!

Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı 2400m2 lik oyun alanı ile süre sınırlaması olmadan, çocuklara özgürce oynama imkanı tanıyan ilk ve tek oyun parkıdır. Girişte kayıt alan personelimizin gelen her misafire açıkladığı üzere, oyun alanlarındaki personelimiz sadece ALAN GÖZETİMİ yapmakta olup çocuklarımızın birebir sorumlulukları ve ihtiyaçları velilerine aittir. Bu kuralımızda muhtelif yerlerde yazılıdır.

Ayrıca çocuklarımız özgürce oynarlarken personelimizin çocuklara müdahale etmemesi işletmemizin kurallarındandır. Ancak ebeveynler dilerlerse kendi çocukları ile birlikte diledikleri şekilde tüm oyun alanlarında oynayabilirler. Bu imkanı İzmir'de sağlayan ilk, tek ve EN BÜYÜK Oyun parkıyız. 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 64.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 14.1 TL
49.90 TL

Monkey Jungle, Gaziemir'in Yorumları

 
Güzel mekân
Mekan güzel. Memnun kaldım
 
Fazlaca mennun kaldık Her şey icin teşekkürler...
 
çok eğlenceli bir mekan tavsiye ederim çocuklar eğlenirken sizde sohbet edebiliyorsunuz
 
Ilk kez gittik Kızım da bende memnun kaldık eğlenceli güzel bir yer.
 
............Tek kelimeyle muhteşem................
 
Cocuklar icin super eglenceli. Tam 6 saat kaldi kizim ve cook mutluydu
 
Çocuğumuz deliler gibi eğlendi güzel bir yer tavsiyemdir
 
Akşam 22 de kapanış olmasa sabaha kadar kalacaktı çocuklar. 6 tane çocuğun yorgun ama çok mutlu ayrıldıkları mekân .....
 
çocukların hoşça vakit geçirdiği güzel bir oyun alanı
 
Çocuklar için çok eğlenceli bir yer, yiyecekleri de temiz ve lezzetli bir eğlence merkezi
49.90 TL
GERÇEK FİYAT 64.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 14.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2067 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Giriş biletine kids menü (1 adet hamburger, patates ve 1 adet meşrubat) dahildir.
 
MEKANLAR